Hostgator priegloba apžvalga

parašė , 2011-12-12 20:49

Hostgator yra kietosios interneto prieglobos kompanija, kad bus viršyti jūsų lūkesčius. Šis Hostingas buvo įkurta 2002 metais. Jie tiesiog suteikti viską, kad patenkinti klientų. jie įvertino už neαvykdyti klientψ aptarnavimo, patikimomis paslaugomis ir naujausią pažangiausius technologijų. Hostgator priegloba apdovanojimą laimėjo paslaugas pasiūlyti asmenims ir verslo įmonėms reikia, žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjas. Savo priegloba yra visi įrankiai, jums reikia gauti jūsų svetainėje iki įrengta ir veikia. Jie siūlo į tris skirtingas kategorijas, hatchling, kūdikių ir pelkės priėmimo planuose. Kūdikių ir pelkės planą unlimited domains pasiūlyti savo klientams.
Hatchling planą siūlo vieno domeno, neribota diske, neribojamas srautas ir bendrai SSL sertifikatas ne $3,96 per mėnesį. Kūdikių planą siūlo unlimited domains, neribotą saugojimo vietos, neribotas duomenų perdavimo ir bendrai SSL sertifikatas ne $6.36 per mėnesį. Neribota diske, neribotas duomenų perdavimo, nemokamai privačių SSL ir TL nemokamai rinkliava nemokamai skaičius pradedant 10,36 $ per mėnesį, pelkės planas apima unlimited domains. Žmonių, kurie naudojasi “Elektroninė prekyba” įmonių galite mėgautis daug apps prieinama, šis Hostingas jų naudojimo. Pirkinių vežimėliai galėtų sekti jų pirkimai ir lengvai patikrinti pirkėjams. Jie gali taip pat gauti nemokamą dienoraštį vietos, pranašumą formų shopper registracijas ir skaitiklius.

Be šių Hostingas, hostgator taip pat siūlo Perpardavėjas Hostingas planas dydis sudaro tik $20 per mėnesį, valdomas vps $15.95 per mėnesį ir pasirinkto serverio talpinimas už $139 į $299 per mėnesį prieglobos paslauga. Kainų skirtumas priklauso nuo dažnių juostos plotis, atminties ir serverių skaičių. Galite įrašyti pinigų, naudodami hostgator kuponus. Dabartinis nuolaida yra 20 % pradinio priėmimo kainos. Kadangi, hostgator siūlo į plesk pateikimo momentu visi serveriai, keičiasi kuponus ir nuolaidų spec. Todėl įsitikinkite, kad patikrinti pakankamumą kuponus. Hostgator naudoja cpanel kaip valdymo skyde. Tai galite nustatyti wordpress, Joomla, drupal, ir t. t. hostgator taip pat palaiko php 4 ir 5, SSH, python, Cron, darbo vietų, ruby bėgiais važiuojančias transporto priemones ir t.t. hostgator naudoja Dual Xeon serverių savo duomenų centrų. Dėl to duomenų centrai yra veiksmingos, ir šiuo metu prisijungti prie 10 stuburą teikėjų. Hostgator yra puikus palaikymo komanda su jais. galite jiems skambinti telefonu arba kreipkitės į juos elektroniniu pokalbis. Parama yra 24/7. Hostgator yra geriausias variantas už tas, kuris poreikius ir patikimą interneto adresas.

Hostgator priegloba yra laikoma viršų Hostingas savo unikalių savybių ir paslaugų.

Rašyti komentarą