ICANN patvirtina naujų aukščiausio lygio domenai

parašė , 2011-12-22 13:38

ICANN valdybos (Interneto vardų ir numerių korporacija) patvirtino naują bendruosiuose aukščiausio lygio domenuose (toliau – bald) kad leis netoli begalybės įvairių naujų svetainių adresus kūrimą. Colossal sprendimas ne tik leidžia korporacijų ir kitų organizacijų kurti domenų, pvz., drink.coke arba buy.apple, tačiau jie teoriškai galėtų sukurti .almost .anything in.They vėl .can .think iš praplėsdamas.

ICANN atvėrė į interneto su sistema žmogaus vaizduotę neribotas galimybes. Peter Dengate strazdų, ICANN’s direktorių valdybos pirmininkas papasakojo žurnalistams, “Mes pateikė platforma kūrybiškumą ir įkvėpimo ir kitas didelis taškas dalykas.”
Pasirinktį nebus ateis pigūs, nors: vien tik prašymo mokestis yra $185,000, ir metinis mokestis yra $25000. Vis dėlto, mes galime įsivaizduoti didelės korporacijos, išleisti milijonus šių labai greitai. Jei esate verslo, kad telefonai, turinti “.phone” ALD skamba kaip puiki idėja-jei galite sau leisti televizijoms kitų telefono gamintojai.

Kai kurios domeno programos gali būti atmetamos dėl kitų priežasčių, sakė Dengate strazdų. Pavyzdžiui, jei domeno galėtų pažeisti dėl religinių ar socialinės jausmų, kaip .nazi, tada ICANN nepatvirtins domeno kūrimą. ICANN tikisi nuo 300 iki 1000 naujus domenus ateiti į egzistavimą, naują programą.

Paraiškas dėl naujų bendrinių ALD bus priimami nuo sausio 12, 2012 m., iki 2012 m. balandžio 12 d. Naujus domenus turėtų būti rodomi per metus.

Profesionalus interneto prekybos įmonės Fever360 metodus online akcijos (SEO, BRO, SMM, PPC), web dizainas ir interneto plėtros projektų su aukščiausios kokybės, priežiūros ir ekonomiškai efektyvių požiūrio į sėkmę.

Rašyti komentarą