Kaip rasti ir pirkti pasibaigęs domenai

parašė , 2011-12-22 22:39

Ar žinote, kad 75.000 80,000 domenų baigiasi kiekvieną dieną?

Kai kurie iš šių sričių yra tiksliai, kas jums būtų manau–kurio, užpildytas numerius, brūkšneliai ir nesąmonė žodžiai. Sunku įsivaizduoti, kodėl kas nors net nori pirkti šių sričių į pirmąją vietą, todėl nenuostabu, kad jie leista pasibaigti. Tačiau su, kad daugelyje sričių, kuris baigiasi kiekvieną dieną yra kasdien galimybę rasti “adata verstis beviltiškai dalydami,” vienas didelis domeno, kad galite sukurti ir apversti arba tiesiog perparduoti.

Yra keletas priežasčių, galbūt norėsite pirkti domeno, kad tik baigėsi o ne domeno, kad jūs tik manote, kad ir registruoti. Kai registruojate domeno “nuo nulio”, jums iš esmės pradėti nuo nulio, statybos, gauti rangas, srautą ir pajamų jį

Kodėl pirkti pasibaigęs? 1. Atgalinės. Kai kitą svetainę nuorodos į jūsų svetainę, tai žinoma kaip backlinking. Atgalinės nuorodos yra indikatorius, dedamas į Google ir kitos paieškos sistemos kad jūsų svetainėje yra svarbus, ir jeigu domeno jau turi visus saitus, jums nereikės kurti juos. Norėdami patikrinti Atgalinės už bet kokią svetainę, jūs galite aplankyti Yahoo! svetainėje Internet explorer vienu

2. Raktažodis išmokas. Jeigu yra pasibaigęs domeno, galite rasti raktažodžių turtingas, jums lengviau laiku, gauti jį reitingą paieškos sistemose. Tai yra paieškos variklio 101, bet kuo daugiau konkrečių jūs galite gauti, tuo geriau. Taip pat yra didelė tikimybė, kad šis url vieta yra raktažodis konkrečių Atgalinės.

3. Apimtis ir įvairinimą. Jei Jūs išleisti $2000 m. domeno savo svajones, tai iškelia milžiniškas spaudimas jums padaryti kad svetainėje sėkminga. Tačiau, jei jums stebėti savo expired domains pasibaigęs domenai ir nusipirkti tuos, kad sugauti savo akis, kad jūs manote, kad jums patiks dirbti su (ir, tikriausiai jau paslėptus išmokas nes jie jau buvo priklauso prieš), jūs padidinti savo interneto portfelį, įvairovės taip padidinti jūsų šansas į sėkmę. Manote, kad jūsų interneto portfelio kaip skritulinės diagramos, su jūsų savo labai skirtingos domeno vardai yra komponentų, kad pie. Jei vienas iš jūsų svetainių nėra sėkmingai, tiesiog įdėti daugiau energijos į vieną iš kitų!

Nuo ko pradėti?

Su bet naujas vykdymu, geriausias būdas išbandyti yra pirmasis daryti nemokamai.

Premium domeno paieška yra paslauga, kuri leidžia jums užsiregistruoti iki trijų raktažodžius / keyphrases, kad jūs galite būti įspėtas, kai baigiasi domenų su šių žodžių, plius ji suteikia jums perduoti savo filtro sistemos 25 atsitiktinai domenai. Jie taip pat turi dienoraštį, kai jie pasirinkti vieną pasibaigęs domenų kiekvieną dieną ir pasakyti, ką galėtų padaryti su juo.

Jei jūs jau į domaining ir norite paimti visą „baigėsi domeno analizės”dalykas į kitą lygį, eXdomain yra galingas gabalas programinės įrangos, kuri leidžia jums padaryti viską nuo bėgių kelio domenai, kurie baigiasi ateityje, išnagrinėja PageRank ir baigiasi domeno Atgalinės ir ieškoti dabartinis savininkas Whois informacija. Tai yra daug dalykų, kad vienoje vietoje ir ši programinė įranga yra tikrai naudinga, jei jau esate domaining žaidimą.

Rašyti komentarą