Google PageRank svarba SEO rezultatams

parašė , 2011-12-11 08:57

Daugiau informacijos: Domenai su PageRank

Tradicinių SEO nužudyti Google PageRank? Search engine optimization paprastai buvo klasikinis būdas padaryti jūsų interneto svetainę, pageidautina, paieškos vorai, ir nėra gera SEO, ten buvo laikas, kai jūsų svetainė buvo tikimybės, šiuo metu yra labai išsamios, “Google” indeksai arba rodyklės duomenų bazių bet peržvalgos motorinių, kad daryti skirtumą.

Nepaisant to, išlaikyti redingas per forumai ir diskusijų lentas, kad Page Rank dabar yra daug svarbiau, arba mažiau atgal nuorodos atgal į jūsų svetainę iš kitų žmonių, diapazonas. Aš asmeniškai įsivaizduoti, kad tai yra tik iš dalies autentiška. Tai mano požiūriu, po galutinių rezultatų gavau nuo mano asmeninius tinklapius ir bandymai yra atliekami.

PageRank tikrinimas

Kas yra Web page Rank

Pradinis, trumpas r & eacutesum & eacute apie tai, ką PageRank. “Google” turi daugiausia remiasi Atgalinės nuorodos iš kitų interneto puslapių ir metodas, tiek viduje tarp tinklapio nuodėmės savo labai savo interneto svetainėje, ir išorėje, inbetween savo interneto puslapius ir asmenys kitose svetainėse. Daugiau hipersaitus atgal į kitus interneto puslapius į puslapį savo atskirų svetainėje, jūs gaunate didesnę puslapio. Daug daugiau nuorodos nėra puslapius į savo svetainę į kitus tinklalapius, sumažinti puslapio reitingą, kad puslapyje bus gauti. Todėl yra pusiausvyros aktas.

Šis paaiškinimas yra, kad “Google” nusprendė, kad kur kas daugiau interneto puslapių nuorodas į jūsų, tada daugiau atitinkamų savo puslapį turėtų būti mokslinių tyrimų sąvoka (raktinį žodį) dalyvaujančių. Jūsų interneto puslapis turi būti svarbūs kitų puslapių turi būti susietas su jį. Tai yra labai geras, kiek šis apibrėžimas eina, bet svetainės savininkai pripažįsta tai, metu, kurią į svetainės saitą su kiekviena kita jie pradėjo kol mes turime scenarijus šiandien pagal kurią šiuos hipersaitus automatiškai kuriami reiškia, programinės įrangos ir susijusių puslapių medžiaga yra nesvarbus.

Net taip, tiesa iki tol, kol “Google” sprendžia šią problemą, dabar “Google” metodas taikomas nepriklausomai nuo kalendorinių svarba kiekvieną susieti interneto puslapyje. Daug išsamesnė informacija yra prieinama world wide web, įskaitant pateikti ne sustabdyti šio rašymą į viršų, jei jums reikia turėti daugiau informacijos apie kas yra tikrai puslapio reitingą nuorodos.

Svarbu SEO?

Kai kuriuose tinklapiuose gali gauti išvardytų dėl “Google” ir kitų mokslinių tyrimų varikliai, kurių labai nedidelis kiekis medžiagos ir didelis suma Atgalinės. Aš liudininkas pavyzdžiai ir daug forumo pranešimų apie tai, bet kai ištirti šių interneto svetainių jie parodyti iki būti apibrėžta tik gana neaiškus paieškos frazes, kurios dar nėra išnaudota.

Mano nuomonė, kad tikrai svarbu dėl svetainėje SEO, bet kai vienodai svetainių yra optimizuotas, tada Atgalinės nuorodos iš kitų svetainių, paversti susijusios. Galbūt yra dalis paieškos variklis algoritmas, kad apima aspektas atgal, vėl svetainę nuorodą tankis apskaičiuojant, bet aš netikiu, kad vietoje SEO yra mažiau svarbi nei hipersaito tankis.

Mano veiksniai, dėl šio tikėjimo yra rezultatus, kad galite gauti su mano svetaines/puslapius su didžiausia vietoje mokslinių tyrimų motorinių transporto priemonių optimizacijos tiek, kiek aš žinau, kaip tai padaryti, su žmonių interneto puslapius, kad aš ne optimizuotas, bet daug nuorodų į papildomas. Optimizuotas puslapių paprastai tai geriau svetaines su tik dar kartą-nuorodos.

Puslapio reitingą nurodo puslapių nėra svetainių

Išlaikyti mintis, kad tai tik interneto puslapių kad Page Rank ir “nuorodą tankis” taikomas ir ne visiškai interneto svetainę. Todėl, jei yra susiję su interneto puslapį svetainėje, gyventi puslapyje yra PR 8, šis skaičius “8” yra nesusiję su jūsų tinklapį, prie kurios esate prisijungę PR dalis. Dauguma puslapių yra lygios NULIUI PR, ir tai jums gauti pelno. Nulis!

Todėl, kai nuorodų į kitas svetaines, tirti iš puslapio, dėl kurių, atrodo, jūsų nuorodą Page Rank. Tai yra, pozicijos, galite įsigyti akcijų. Namas Voratinklio puslapio žiniatinklio svetainės. Kai kurie webmasterzy bus patikrinti con jums ir nurodoma, kad “tiesiog nes esate susieti su didelio PR interneto svetainėje, jums pasiūlyti nuorodą turite būti savo nuosavybės tinklapyje”. Tai yra dėl to, kad namas tinklapio paprastai reitingą didesnis dėl to, kad ji yra puslapis, kad dauguma žmonių optimizuoti tiek, kiek jie gali. Jis paprastai yra nuosavybės puslapio, kad yra pradinis, išvardytus Google ir Yahoo, ir yra išvardyti didžiausias.

Tai yra įrodymų, kad mane, kad SEO yra miręs, ir kad Page Rank ir atgal nuorodos iš kitų interneto puslapių ir yra naudojamas plaukimas keletą kurie turi prasta turinį savo interneto svetainę. Žinau, kad mokslinių tyrimų motorinių transporto priemonių optimizavimo laimi kiekvieną kartą ir kad nuorodos gali būti didelis skirtumas tarp svetainių su panašių SEO ir svarbus mokslinių tyrimų sąvoka naudojama peržvalgos variklio vartotojo.

Taigi, yra Google Page Rank nužudyti išjungti SEO: visiškai nėra, ir gera mokslinių tyrimų engine optimization jūsų puslapiuose bus pateikti jums a didesnis aukcione, kad jei jūs išimtinai rėmėsi Atgalinės. Mano priežastis, dėl šio tikėjimo yra mano labai savo žiniomis, įgyti greitai didelių aukcionai pagrindinių mokslinių tyrimų variklių sukūrus mano svetainėje yra teisingai ir optimizuotas.

Nereikia nagrinėti pristatyti vieno puslapio a aukcionai visiems teoretikai: logika sako, kad neįmanoma visiems klientams, naudojant tikslią pačios pagrindinis frazės, kad a tinklapio 1 oficialųjį prekybos sąrašą, jau nekalbant diapazonas vienas pirma, kaip keletą skatinti.

Net ne išbandyti suprasti sąvoką – yra per daug sudėtingas ir peržvalgos variklių palikti, keisti taisykles. Suprasti iš kitų sėkmės. Tai, ką jie daro tik, ir jums bus gerai. Paprastai bus laimėti SEO – Page Rank yra kaprizas, kuris truks tik tol, kol “Google” cottons, kaip ji yra piktnaudžiaujama. Teisingai peržvalgos motorinių transporto priemonių optimizavimo nepavyks niekada niekada daryti gerai. Google Page Rank niekada kada nors bus nužudyti išjungti gera SEO. Akivaizdžiai skelbia ir teikia puiki informacija apie savo interneto puslapius. Kad bus nuolat dirbti. Galiojimo laikas! puslapio rango žymės

Rašyti komentarą