Euraffiliates pradėjo unikalus \”partnerių programinės įrangos\” sukurti \”In-house partnerių tinklą\”

parašė , 2011-12-10 17:34

Euraffiliates’ “In-house tinklo Edition” partnerių programinė įranga yra geriausias sprendimas dėl prekybininkai, ieško “partnerių kelias svetaines sprendimus”. Dabar prekybininkai gali likti kontrolės. Jie gali statyti savo jų filialai komanda. Jie galite motyvuoti juos tai atlikti. Jie gali likti su jais susisiekti. Bet jie ne reikia mokėti pusę savo pelno į partnerių tinklas. Euraffiliates pradėjo naują “multi-domain partnerių software” sukurti “In-house partnerių tinklą”.

Su Euraffiliates programine įranga, prekiautojai galite nustatyti kelių partnerių programos jų keletą e-commerce svetainių pagal vieną platformą. Filialai taip pat reikia valdyti tik vieną sąskaitą, bet gali uždirbti iš kelias programas savo pasirinkimus. Čia yra išsamiai:
• Vieno filialo ir prekybininkai valdymo skydo • kelių partnerių programos keletą “Elektroninė prekyba” svetaines, vyko dėl skirtingų domenų • tame pačiame arba skirtinguose nustatyti produktų skirtingų domenų • pats arba skirtingas valiuta skirtingų domenų • programa išmintingą promos/nuorodos setup • programa išmintingą slapuką ir Komisijos logika sąrankos • programa išmintingą ataskaitas ar pasaulio ataskaitos visi domenai • vieno mėnesio partnerių sumokėti už kelių domenų • centrinė partnerių į visų sričių • prisijungti / registracija per centrinės domeno arba domeno • pirmosios šalies slapukai per stebėjimo kiekvieno domeno • Nr SEO nužudant kryžminio domeno peradresavimas (net galimybė tiesioginės nuorodos) • visi labai 3 G funkcijas įtraukti (gamtos nuorodos, deep nuorodos, in-house stebėjimo ir t.t.)

Ir tai labai lengva nustatyti. Euraffiliates komanda bus surengti ranka visą kelią.

Vienas gali turėti žvilgsnis funkcijos ne >

Kam reikalinga?

Jei prekybininką keletą “Elektroninė prekyba” svetaines, jis turi jį. Jis galėtų dvigubo savo pelno lengvai tvarkydami savo filialai platforma.

Štai kaip:

• Prekybininką nesumoka licenciją kiekvienai jūsų ecomm vietose; • Jis gali valdyti savo partnerių tinklo lengvai iš vieno tinklapį (arba puslapių rinkinį); • Jis gali valdyti savo partnerių komanda su lankstumo ir galios, jis reikia; • Jis gali suteikti nuolaidas, nuolaida planus ir nuorodos visoje visą ar dalį savo svetainėse. • Jis gali likti nemokamai, ne kai kurių auto tinklo programinės įrangos, kad negali kalbėti atgal.

Senas būdas buvo iškelties produktus iš kelių svetainių į vieną partnerių tinklo arba sistemos. Tačiau valdymas, padės jums augti pilkos iki savo laiką. Prekybininką bus baigti su sunku skaičių nuorodą, priversti “Vienvietis prekybinės” parametrai ir “kryžminio domeno nuorodos”, kad turi jums su sunkiųjų artilerijos medžioti didžiųjų paieškos sistemų.

Euraffiliates’ “In-house tinklo Edition” bus rūpinamasi visų kelis svetainėje prekybos problemų.

Kaip tai skiriasi nuo partnerių tinklo programinę įrangą kaip CJ arba dalis a pardavimo?

Partnerių tinklo vaidmenį tinklo savininkas yra iš esmės kaip vyras viduryje. Jei asmuo priklauso partnerių tinklo, jis gali skambinti 3rd šalies pardavėjų prisijungti prie tinklo – už kainą. Su programine įranga Euraffiliates’ jis neturi daryti. Tai nėra, kad viešojo tinklo, tai visiškai savo in-house programinės įrangos programą ir tinklo tarnauja tik savo svetainių.

Kodėl gi ne prisijungti CJ arba Stephen vietoj, kad savo tinklo?

Žinoma viena dar galite prisijungti prie CJ arba Stephen, tačiau jis gali veikti savo sistemos per. Prisijungdamas prie partnerių tinklo, kaip prisijungti prie prekybos organizacijos. Vieną minutę jis yra susisiekti su daug žmonių, tada dėl tam tikrų nenumatytų priežasčių, staiga jie Odpadać. Prekybininką gali lengvai būti daug filialų susisiekti, bet jis praranda kontaktai su jais, kai jums palikti tinklo.

Nors užsiregistravau prekybininką, patekimas į filialai yra ribojamas. Jei jis skelbiasi labai prisijungti prie savo programą tinkle, filialai bus prisijungti prie tinklo pirmosios tada jo. Niekas negali sustabdyti juos prisijungti savo konkurentų programa; ar kai kurie kiti programa siūlo jiems pasaulio. Jo investicijų nuplauna toli žemyn kanalizacija.

Su savo (pardavėjo) savo tinklo jis gali dirbti lanksčiai ir atlygintų patirtas lanksčiai. Jis yra kontrolės.

Yra apkrovų info Euraffiliates svetainėje adresu . Kiekvienas gali naudoti nuolaida kodas “83*) dhdf5” gauti 20 % nuolaida, kai jis perka prekę.

Kaip ekspertai partnerių sistemose, vienas pasitikėjimą Euraffiliates ir uždirbti pinigus. Kaip ekspertai partnerių sistemose, vienas gali būti tikri, mes naudoti juos savo pranašumą per. Visiems veikia interneto plėtros, SEO, prekybos, dienoraštis ir naujienų svetainėje jis gali lengvai uždirbti gerus pinigus, tik nurodydama keletą klientams . vienas sužinoti daugiau ne >

Turi abejonių? Reikia išsiaiškinti? Pokalbių / siųsti Lutfal Hoque, partnerių programinės įrangos specialistas ne . “Skype”: euraffiliates. Yahoo: Euraffiliates.

Rašyti komentarą