Geriausia užregistruoti savo domeno pavadinimą, pramoginiai ar verslo

parašė , 2012-02-20 12:05

Daugelis paaiškins kaip atsakymas į klausimą, pateiktą pavadinimą kaip tik aš apima napomnienie, “Labai gerai!” Tai, kaip nors jums yra petting tigras ar kažką tai yra; ir jums taip pat gali labai gerai būti suvilioti, kad kažkas su daugiau patirties, ekspertų web design paslaugos, pavyzdžiui, taikyti jį sau. Bet ne bandyti nerimauti apie patarimai kaip įregistruoti domeno vardą, jis gabalą tešlos! Jei jūs manote, kad jūs manote, vardą galite pasirinkti ir pageidavimą, tai dabar! Dieve mano, žmonės; mes kalbame apie kažką kainos dažniausiai nustatomos pagal dešimties dolerių! Kai kurie labai naudingi tinklalapiai yra pigesnis nei tiesiog puodelis kavos ne Dunnbros. Kas atsitiks, jei gausite jį neteisingai? Didelė problema; Jei turite prastos pirkėjo sąžinės atveju jūs 5 dienas pakeisti savo mintis-jei jūs pasirinkote teisė pardavėjas (daugiau apie tai vėliau)
Ir net tada, kai jis ilgesnis nei 5 dienų sukurti sprendimą, tiksliai ką? Blogiausiu you privalo papildomų domeno, galite naudoti ne tik per metus. Ne žmonių, tai padaryti už jus, suprasti, kaip užregistruoti svetainę sau.

Pasirinkdami dešinėje vietoje stoti į domeno vardą: pirmą, kaip bus paprastai nuspręsti ar reikėtų pasitikėti organizacija internete su savo kredito kortelės numerį? Aš galiu paaiškinti būdų u˛registruoti domeną, bet negali remti tai, nes turite įvairių idėjų, kokia signalus teisėtumo ir ką sako sukčiavimo. Tai, ką dirbo už jus.

Pirmyn, kai minėta iš pirmąjį plaukimo, pasirinkite įmonė, kuri bus grįžti svetainės pavadinimą per 5 dienas. Interneto reguliatoriaus, ICANN, interneto vardų ir numerių, korporacija prašo savo Registratoriai leisti vartotojams 5 dienų papildomą galimybę domeno pavadinimai; Tačiau taip pat nereikia jį įgyvendinti. Nereikia nuspręsti dėl pardavėjas, kuris neleidžia penkių dienų grąžinti; Jūs tikriausiai turite overabundance sunkumų vėliau nes jie akivaizdžiai padaryti kai kurie Przesąd kai jie išeina.

Be to, gauti pardavėjas, kuris suteikia 24/7 palaikyti. Kai jie negali girtis, apie tai savo spaudimo puslapį jie tikriausiai nebūtų ji. Kai jie sako, jie faktiškai padaryti, bandymas skambinti jiems ne nelyginis valandos ir paklausti jų, jei jie leidžia grąžina per penkias dienas.

Galiausiai gauti investicijų ne tik savo svetainės url. Kelių domenų pardavėjų suteiks jums gana daug nemokamai punktų, naudojant savo naują pavadinimą. Iš jų – dažnai nemokamai e pašto dėžutę. Plius yra siuntimo ir ribotos regos juostų. Kartu su nemokama svetainė ir svetainę statybininkas jūs galbūt patiks mokymosi naujausią įgūdžiams; tai, kaip šis rašytojas rasiu save, verslo įmonė jau seniai.

gerai. Pristatysime jums rasti geriausia vieta Prisijunkite prie domeno vardą. Dabar galime gauti iki su, registravimas. Pirmą kartą užtikrinti reikia būti tam tikrų kažkas neturi link pavadinimas kai jums. Kad turi būti domeno ieškos lauke yra Center. Jūs turite pranešusi apie tai prieš: paprastai vidaus stačiakampio, saulės, naudojant domeno plėtinys „Com”, pabaigos. Įveskite pavadinimą norite, ir pamatyti, kas yra rezultatus. Tiems, kurie yra laimė, puslapis bus užsiliepsnoti ir pasakyti jums nedviprasmiškai, kad norite, kad pavadinimą galima įsigyti registracijos. Ar net, puslapis bus signalo daugelyje nutildytas sąlygas, kad jūs ketinate turite bandyti dar kartą su kitu pavadinimu. Jis yra protingas sprendimas, gauti rinkinys, galimas priimtinas sritis, kai paleidžiate.

Be to, po atrasti, kad pavadinimą, galite pasirinkti yra prieinama, gali būti paprašyta jei jums reikia užregistruoti. Jūs turėtumėte pasirinkti, jūsų gali būti paprašyta dažniausiai abejones, pavadinimas, plaukų straightners patys. Tai paprastai yra kritinis komponentas, kaip galite registruoti svetainę, todėl ne suklastotas šią informaciją. Jei nuosavybės problema atsiranda, galite prarasti savo teises į savo domeno pavadinimą. Ir paskutinis, bet ne mažiau svarbu, taip, jūsų nemokamai kortelės numeris, reikia ne naudoti PayPal arba kažkas, kad yra, jei ji.

Sveikiname, jūs turite keletą nemokamą paskyrą naudojant domeno pardavėjas ir yra įrodyta, kad Jūsų pirkinių krepšelis programinės įrangos paketą. Susijusių su pensijų perkelti koszykami, tai yra linkęs gauti šiek tiek nepatogus, taigi žiūrėti savo darbą. Iš esmės suteiks jums svarbu. Galbūt tai yra taip pat, kaip jie ne. Tai jūsų pasirinkimas. Daugelis žmonių, vienas pavyzdys yra ne norėtų savo domeno nuosavybės būti žinoma. Jie “privatumą” pasirinkite. Kiti galėtų rūpintis mažiau, ir daug rūšių jie tikrai nori yra interneto svetainės adresas. Jei reikia galėtų būti pavadinimas taip pat nemokama, baudą; tiesiog žiūrėti savo darbą ir tai reiškia, galite išvengti gauti staigmenų, kai jūs gaunate į checkout. Pardavėjų nenoriu apgauti jus, tačiau jie nori būti tikri, jums bus ŽINODAMOS, jūsų galimybės ir retai jie kovoti per daug sunku. Galite visada apsisukti savo krepšelį ir grįžti ir pakeisti dalykų arba tiesiog pradėti vėl.

Rašyti komentarą