Viršų patarimų tampa geriau PHP Programuotojas.

parašė , 2012-02-20 14:39

Su ne mažiau kaip 20 milijonų domenų, naudojant jį, kai kurie iš judriausių pvz., Vikipedija ir Facebook, įskaitant PHP yra tikriausiai pasaulyje populiariausių interneto plėtros kalba. Norėdami padėti jums gauti į kovą su šio reiklių kalba, mes kartu keletas viršų patarimų tampa geriau PHP Programuotojas ir tikimės gauti geresnių PHP Programuotojas darbo vietų.

Viršų Patarimas 1 – naudoti PHP funkcijų ir klasių

PHP turi pagrindines funkcijas ir padaryti savo gyvenimą lengviau klasių. Taigi, jei ieškote ką nors pagrįstai bendro, tai verta pamatyti per PHP vadove prieš galite pradėti kurti savo funkcijas. Pavyzdžiui yra esamų funkcijų ir klasių, kad atsikratyti tarpas pradžioje ir pabaigoje eilutę (tiesiog naudokite funkciją (apdailos)).
Viršų 2 Patarimas –Create kapitonas failą

Kurdami kapitonas failą savo duomenų bazės ryšio parametrus ir ją įtraukiant į jūsų PHP scenarijų, jei jums kada nors reikės keisti duomenis tik turite pakeisti jas į vieną failą, o ne kelis failus. Naudojant konfigūracijos rinkmeną kaip tai yra puikus būdas, kad jūsų kodas lengviau valdytojui.

Į viršų 3 Patarimas – iπvalyti jūsų duomenų

Valymas arba dezinfekavimas jūsų duomenis kai ji detalesnės informacijos įvedimas yra vienintelis būdas sustabdyti SQL injekcijos iš sukelia jums siaubti. Tai yra dalis mokymosi apie būdus, jūsų paraiška gali būti pažeista – ir Laimei PHP yra pagrindinė funkcija (žr. viršuje 1 patarimas), bus iπvalyti jūsų reguliariai eilutė sąnaudas: mysql_real_escape_string. Naudojant htmlspecialchars yra kitos funkcijos, kurios padės apsaugoti jūsų duomenų bazės, kaip ji konvertuoja html simbolius ir apsaugos priemonių savo taikymo nuo kelių tinklaviečių scenarijų išpuolių.

Viršų Patarimas 4 – atostogų klaidų ataskaitas perėjo dėl

Rengiant paraišką jos gali jums ateis per keletas klaidų. Paliekant įjungtas klaidų ataskaitas daro rasti ir išspręsti daug lengviau klaida. Klaidų ataskaitas galima nustatyti jūsų serverio php.ini failą arba galite nustatyti juos viršuje, savo PHP scenarijų naudojant ini_set () funkciją ir nustatydami display_errors 1. Nustatant klaidų ataskaitos viršuje savo PHP scenarijų, tačiau neturi jos apribojimai, jei galite pasiekti serverio php.ini failus, tai turbūt geriausia nustatyti klaidų ataskaitas iš ten.

Viršų 5 – per komentarų yra blogas!

Komentarai yra labai, bet ji nėra būtina pridėti komentarų prie kiekviena eilutė, kodą. Per daug komentarų per komplikuoti dalykai ir geras kodas turėtų būti pretty savaime suprantama didžiąją dalį laiko!

Į viršų Patarimas 6 – nuolat ir pakartotinai panaudoti savo seną kodą

Kaip jums eiti per savo karjerą kaip PHP Programuotojas, jums tikriausiai Natknąć problemomis: laiko ir laiko vėl. Todėl ji yra gera idėja laikyti ir pakartotiniam naudojimui ypač geras kodas gabalų arba gabalai, jūs manote, kad jums gali naudoti dar kartą. Labiausiai integruotų kūrimo aplinkų turi įmontuotą priemones, būtent šiam tikslui.

Į viršų 7 patarimas-geriausiai galima padėti su redagavimo.

Redagavimas yra vienas iš didžiausių laiko procesų besivystančiose kodas jūsų paraišką, todėl sutaupyti Jūsų laiką; jums reikia gauti gera redagavimo priemonė. Sytanx pabrėžiant beveik neabejotinai reikėtų įtraukti ir kitų neprivalomas išmokas turėtų ieškoti yra hinting kodas, kodas navigacijos ir įmontuota de-bugging įrankiai. Siekiant gauti daugiausia naudos iš šių priemonių yra svarbu sužinoti apie jūsų kodas rengyklės priemones prieš jums pradėti žaisti. Viršų 8 patarimas – naudoti PHP pagrindų

Naudojant sistemą gali atrodyti kaip sunkų darbą, visų pirma, kaip jums reikia gauti į kovą su kaip pati sistema veikia, tačiau ilgainiui naudojant PHP sistemą bus sumokėti off, ypač, kai turite dalintis savo kodą arba dirbti kartu su kažkas. Naudojant sistemas, tokias kaip CakePHP, CodeIgniter, Symfony ir Zend siūlo jūs standartizuotų platforma statybos jūsų žiniatinklio programas.

Top 9 Patarimas – rasti MySQL administratoriaus įrankis ir naudoti jį

Kai jūs esate darbo pradžia PHP, svarbu sužinoti, kaip dirbti su MySQL per komandų eilutės, tačiau kuriant kodą daug tai neįtikėtinai laiko valdyti jūsų duomenų bazės tokiu būdu. Naudojant jūsų MySQL administratoriaus įrankis, galėsite greitai kurti duomenų bazes ir lenteles, eksporto jūsų duomenų bazių, SQL failus, optimizuoti jūsų lentelės, žymės už visus klausimus, gali būti, paleiskite SQL užklausų ir sukurti MySQL duomenų bazės vartotojų daug daugiau laiko efektyviai.

Top 10 – tinklo Patarimas

PHP yra masyvi tema, mokytis ir jūsų tikriausiai niekada žinoti visų, taigi tinklo, įsitraukti PHP forumuose ir bendrauti su kitais PHP programuotojai. Dalintis savo patirtimi ir kartais net jūsų kodo fragmentus gali būti labai naudinga ir saugo jus mokymosi ir plėtoti visoje savo karjerą.

Naudojant šiuos viršų patarimų, turėtų padėti jums sutaupyti laiko ir nuolat mokytis, kaip sukurti Didžiosios kodas.

Rasti PHP darbo vietų.

Rašyti komentarą