Web Hosting paslaugų kad tiktų visų verslo poreikius

parašė , 2011-10-14 11:53

Svetainių kūrimas ir priegloba normų yra domenai ekspertų. Bendrojoje žmogus vargu ar rūpi kiekvieną minutę išsamiai. Jie tiesiog priskirti užduotį profesionaliai ir jaustis atsipalaiduoti.

Tačiau, nėra jokios žalos, žinant tam tikros informacijos, susijusios su Hostingas, jei ketinate ateina su savo svetainių. Iš tiesų yra skirtingų Hostingas technologijos, kurios turi būti įgyvendintos per reikalavimas.

Windows hosting – yra bendro viena, kuri veikia ant Windows operacinės sistemos. Ši pasirinktis yra labai veiksminga, jei jūs planuojate naudoti aktyvius serverio puslapius arba kaip Microsoft Access arba Microsoft SQL serverio duomenų bazės.
Unix Hostingas – yra susijęs su priegloba svetainių, kad paleisti Unix operacinę sistemą. Unix yra laikoma pirmoji žiniatinklio serverio operacinę sistemą ir yra žinomas dėl savo patikimumą ir pastovumą. Taip pat, parinktis yra labai ekonomiškas, palyginti su Windows priegloba.

CGI – scenarijai yra vykdomosios priemonės nepavojinga, kurie gamina interaktyvus ir dinamiškas interneto puslapius. Dauguma IPT pasiūlyti kai kurie bendro pobūdžio CGI pajėgumų. Tai dažniausiai Unix arba Linux serveriai.

ASP – yra sukurtas “Microsoft” scenarijų kūrimo priemonė. Su šia dinaminius tinklalapius galite kurti išleidimą skriptų kodo viduje HTML puslapių. Ji yra bendrosios komponentas Windows 95,98,2000 ir XP. Taigi, jis gali būti aktyvuojamas bet kuriame kompiuteryje, kuriame veikia operacinė sistema Windows.

PHP – laikomas plačiai naudojama ir efektyviau alternatyvių, palyginti su Microsoft yra ASP. Jis puikiai tinka interneto plėtrą ir palaiko kaip MySQL, Informix, Orable, Sybase, ODBC duomenų bazes ir taip toliau.

JSP – yra kitos serverio technologija panašiai kaip ASP. Jis sukūrė saulės. Galite lengvai sukurti dinaminius tinklalapius išleidimą Java kodo viduje HTML puslapių.

Neskaitant, kitos žiniatinklio keletą priegloba technologijos įtraukti Microsoft Frontpage, Adobe Dreamweaver, Cold Fusion, užtikrinti serveryje, Čili!Minkštas ASP ir t. t.

Rašyti komentarą