Viskas apie GDI IDN tyrimas

parašė , 2011-10-20 20:16

Kai jūs galėtų turėti IDN, tarptautinių domeno pavadinimų, galite atverti savo svetainę į pasaulį. Interneto buvo panaudota visuomenė keletą metų prieš Martin Durst siūloma, 1996 m., kad domenų vardų IDNs ne ASCII simbolius.

Domenų vardų, ASCII simboliais yra raidės A-Z, skaičiai 0-9 ir brūkšnelį, tam tikrais atvejais. Kalbas, išskyrus anglų naudoti abėcėlių skirtumus ir atitinkantis diakritikai (glifai), simbolius, kurių nėra standartinės klaviatūros simboliai. Taip pat ne lotyniškus scenarijus, atitinkantis Arabų negali būti išreikštas ASCII, kuris veikia naudojant įprastą klaviatūrą. Tol, kol IDNs buvo įgyvendinta ne anglų kalba buvo mažai pasirinkimo, sužinoti, naršyti internete, keista kalba, arba ne visi.
Dabar galėsite registruoti domeno daugiau nei 300 gimtąja kalba. Jūs galėsite turėti domeno pavadinimą anglų kalba, kaip [www] [goodcrackers] taškas taškas [com ir tuo pačiu pavadinimu Hindi. Nors jūs norite atskirai registruoti kiekvieno domeno jūs vis dar turite nuosavybės abiejų, tol, kol jums išlaikyti su atnaujinimams.

IDNs leisti žmonėms naršyti internete ir rasti, ko jie nori gimtąja kalba. Įsigaliojus IDNs pasaulyje plačiai naudoti jie buvo gera įmonių, kurie nori globalių pėdsaką. Anglų ir ne anglų pirklio gali pasiekti daugiau žmonių, padidinti jų pajamų maržas ir statyti savo bendrovių naudojant į IDNs.

Kaip pavyzdys turite interneto mažmenininko, kad jūs tiesiog naudoti skatinti receptą knygų ir ji daro gana gerai. Nepaisant to, savo klientams apsiriboja dauguma iš Šiaurės Amerikos ir keletą elementų Europos. Jūs jau gavo liniuotas rašytojas už spausdinimo knygų skirtingomis kalbomis ir surinktos e-knygų prancūzų kalba, kinų kalba ir skirtingomis kalbomis. Tačiau kaip padaryti jums pasiekti šių ne anglų garso sistema kartu su savo produktą?

Pirmiausia jūs atrasite registratorius ir pamatyti, jei jums reikia IDN yra prieinama. Jums bus išvertė [www] [goodcrackers] taškas taškas [com] į keliomis kalbomis, ir net tweaked tapatybę, šiek tiek į traukos, kad konkrečiose vietovėse, kartu su gimtoji paprastųjų receptai variantus. Sekretorius bus jums pranešti, jei reputaciją galima ir jei ne, galbūt galite vėl jį užsisakyti arba pakeisti vienas dalykas panašus tapatybę. Kai jūs registruojatės jūsų IDN bus tikriausiai pridėtos prie tas sekretorius duomenų bazės.

Dabar jūs galbūt galite pradėti naudojant jūsų IDN veikia dienoraštį, jūsų įmonė, privačios svetainės, el. paštu ir įvairių interneto veikla. Padidinti jūsų svetainę su turinio medžiagos, orientuota į savo auditoriją, norint išlaikyti jas suinteresuotos ir grįžta į savo svetainę kasdien. Jūsų IDN galėtų būti įmonės svetainę su tinklas arba privatus svetainė su hipersaitais į verslo svetainę. Bet kokiu būdu, jums tai padaryti, atsižvelgdama yra IDN bus žymiai pagerinti savo korporacijos apimtis ir eismo.

Yra IDN taip pat gali būti puikus įrenginys Spichrz geros valios. Nors galbūt girdėjote savo produktą, bet negalėjo naršyti jūsų svetainėje tinkamai pakankamai užsisakyti. Siūlyti savo prekes arba jų gimtąja kalba arba ne mažiau kaip dienoraštį IDN, jie bus lengvai rasti jus turite informuoti juos kad jos būtinos jums. Yra IDN yra tinkamas sprendimas padidinti savo buvimo.

Lawrence Harris yra pagrindinis ir pajamas gaunantis asmuo partnerių, interneto rinkodaros, rašytojas, treneris ir mokytojas. Jis ir jo darbuotojų pardavimo specialistų tiekimo verslininkų žingsnis po žingsnio vadovas suprasti tiesa finansinės laisvės, suteikiant įrodyta, verslo modelio. Be to jie tiekia webinars, istorijos, straipsniai, mokomieji renginiai, seminarai ir asmens pasikonsultavusi su. Lawrence siekia apie auklėti kiti lengva metodai naudoja interneto priemonę kurti svajonė verslo iš namų… arba į paplūdimį. Iš savo dienoraštį,., Lawrence laisvai akcijų idėjas, patarimus, turto ir metodai “įdėti savo korporacijos į hiper įrenginį”

. >

Rašyti komentarą