Turi ženklą savo domeno?

parašė , 2011-11-25 18:52

Kai jūs tyrimo domenų vardus svarbu suprasti, nesvarbu, ar jums turėtų ženklą. Yra keletas verslo savininkams ten, kurie panaudoti raktažodžius rasti domenų, brainstorm parengti naują pavadinimą ir įvairių kitų pasirinkimų, kad suteikti jiems pavadinimą visiems reikia žinoti. Tada dar kartą; kai kurie žmonės tiesiog nori, kad kitas reklamines pastangas domenų vardus. Nesvarbu, kokios kategorijos, jūs patenka; yra keletas dalykų, į apsvarstyti prieš padaryti jūsų pasirinkimas. Kaip bus naudoti domeno pavadinimai? Suprasti, ką jūs planuojate daryti su savo domenų bus labai priklauso nuo kas tie, kurie jums bus pirkti arba ar galite tiesiog naudoti nemokamai domenus. Jei esate įsigyti vieną svetainę, tai yra vienas, kad turi būti prekių ženklu. Jei jums reikia tik maskuoti savo domeno vardai nemokamai dienoraščių ar kažką panašaus, tuomet jūs tikriausiai ne
Tačiau, mes ketiname apima keletą skirtingi scenarijai, kurie padės jums padaryti teisinga kryptimi. Galvoti apie domeno vogimą, jei nesate susipažinę su domeno pagrobėjas; tai yra asmenys, kurie šiek tiek pakeisti domeno apgauti klientų į manyti, jie lankosi jūsų svetainėje. Tai atsitikti daug daugiau nei jūs manote, kad galite apsvarstyti trademarking savo domeno vardai laikyti tai vyksta jums. Kitas dalykas, galvoti apie tai, kad kai kurie žmonės bus kovoti savo svetainę su “kovos” svetainėje. Tai idėja yra gauti savo klientams, net jei jie tiesiog tikiuosi, šie lankytojų ateina spustelėkite savo Google AdSense. Pabaigoje dieną tai visi apie tai pinigų, ir jei tai reiškia, kad vogimą jūsų domeno pavadinimai tada jie ketina tai padaryti. Mingling su visuomene mes suteikiame Jums geriausias pasiūlymas yra jei jūs ketinate bendrai naudoti savo įmonės pavadinimas arba produkto su visuomene tada turėtų prekinis ženklas. Tai yra geriausias būdas kurti jūsų klientas, pagrindo ir savo bendrą populiarumą, ypač, kai you dealing with interneto. Vienintelė problema yra, jei visuomenei baigiasi supainioti lėktuvo užgrobėjams kaip mes kalbėjomės apie anksčiau. Ar galite sau? Kai žmonės perka domenų vardų jie don’t feel yra būtina gauti prekės ženklas. Deja daug tai turi daryti su bendras išlaidas. Yra ne per daug žmonių, kurie nori investuoti kitoje $300 arba $400 dėl Nemokami domenai arba jų trademarking kad kaina nuo $1-$ 20 (atsižvelgiant į svetainę, galite naudoti). Mes turėtų būti prašoma klausimas yra, nesvarbu, ar jūs galite sau leisti ne turėti savo domeno vardai prekinis ženklas. Galų gale, ji tik trunka vieną svetainę jums kainuoti šimtus ar net tūkstančius dolerių pardavimų, vagystė jūsų klientai. Mes suprantame, ne gali nuspręsti padaryti iš pradžių, bet jei jūs matote jūsų verslo sėkmę tada tai tikrai turėtų būti būtinybė. Teisinių veiksmų Kai turite prekių ženklų dėl savo domeno vardai ir kažkas bando jį naudoti jūs galite paduoti juos. Tai beveik kaip draudimo nuo lėktuvo užgrobėjams ir kitų, kurie bando pasinaudoti savo vardą.

Rasti geriausią sandorį dėl domeno vardo registraciją, apsilankykite Pacework technologijas, siekiant rasti geriausių svetainių talpinimas įmonės ir nemokamai svetainę statybininkas.

Rašyti komentarą