trys būdai padaryti kapitalo su jūsų domeno A Tutorial kad skatinti jūsų domeno pavadinimas greitai

parašė , 2012-02-01 18:46

Net jei esate apsiriboja išlaidų biudžeto, Yahoo domenai ekonomiškas, kainuoja daug mažiau nei $20 kiekvieno 12 mėnesių visų pagrindinių saugos ir vartotojų paramą funkcijas.

Prieinamumas, saugumas, patikimumas ir Didžiosios padėti Yahoo domenų puiki alternatyva mažai įmonėms ir net ne komerciniam interneto svetainių savininkams.

Kasdien, einu per šį klausimą dėl unikalių diskusijų lentos, “kaip aš skatinti mano domeno greitai?” Man uždirbti didžiulis pajamų iš domeno ir skatinti jį greitai yra du unikalus taškai, ir jūs turite pasirinkti vieną. Daug newbie registruoti domeno noras kad kitą dieną, nors bus užsisakyti, dviejų milijonų dolerių, kuri yra akivaizdžiai nesąmonė. Jei nesate domeno įmonės sėkmingai, paniekos kas ką žinote apie domeno prekybos ir pradėti gaivus mokslo būdu
Dabar aš parodyti, perkelti, perkelti visą klausimą.

Domeno įsigijimo

Visada stengiuosi neįvykdyto užsakymo pasibaigęs domeno kaip alternatyva registruoti naują individualiai. Expired domains pasibaigęs domenai yra šiuo metu išvardyti paieškos ir dauguma turi kai kuriuos srauto, todėl galite pasiūlyti jiems dėl didelės vertės. Jei turite registruoto naują domeną didžiausią pardavimo kainą šio domeno bus 60$.

Jokiomis aplinkybėmis klausti, taip pat labai už jūsų domeno

Jei norite skatinti savo domeno aukcione jokiomis aplinkybėmis klausti per žymiai pradžios. Jūsų vartotojų bus tikrai jaustis gana keistas kai (s), jis bus matyti 10000 žymelę kaina žymelę $ domeno, kuri turi Nr nukreipti srautą. Tačiau yra kai kurių šios taisyklės išimtys specialiai, jei jūsų domenas yra anksčiau gauti 100.000 lankytojų mėnesį tada kamuolys yra savo teisme gali reikalauti beveik nieko už tai. Domenų su labai mažas arba dabar tiksliniai eismo kaip aš pranešė apie neturėtų reikalauti taip pat daug pradžios.

Pasiūlyti domeno ir svetainės kartu

Domeno nustatyti pramonės tiekimas yra daug labai tada paklausos. Siūlo svetainę su domeno pridėti aukščiausios verta jūsų domeno. Jei asmuo nori pradėti forumas, visų jis bus investuoti į domeno, hosting ir forumas taikymo nustatymas prasideda. Tačiau jei jums teikia nieko bendra kainų, kas tikrai yra tikimybė, kad jūsų domeno pardavimo.

Parduoti domeno kaip paketą spręsti

Nuo laiko iki laiko, įskaitant skiriamąjį rūšių goodies su domeno funkcijos tikrai gerai. Kelias dienas iš anksto parduoti domeno pavadinimą flirtme.net. Integruota mano perpardavėjas paketą su juo, ebooks, scenarijus ir programa ir pasiūlė visiškai dalykų 50$ viduje, per savaitę domeno registracija.

Žodžiai yra svarbiausių

Jei jūs užsiregistruoti domeno, kad įsitikinęs, jūs turite gerą pasirinktinio įvedimo žodžių. Šiuo atveju, registruotas domeno learnwinvista.com dvi dienas iš anksto visiems galite greitai turėti omenyje tai, bet jei naudoti žodžiai tokių 456vis.com arba vistre34.com, ‘m garantuotas jis paėmė mane gana keletą mėnesių į rinką šios veislės domenų. Todėl srityse, kurios gali prisiminti patogiai turi didelį šansai pasiūlymas lengvai

Mokėjimų mechanizmo

Jums reikia teirautis savo vartotojui, kuris jis nori naudoti. Patikrinkite siekiant sustabdyti aiškiai PayPal tiesiog nes jis nėra universalus. Daug žmonių mažinimo produkto pardavimų daugiausia dėl Paypal. Audra šakutės iš ir Ikobo yra aukščiausios alternatyvas.

Rašyti komentarą