Sužinokite, kaip gauti erdvės pavadinimą ir interneto interneto prieglobos paslauga

parašė , 2011-11-19 10:06

Ten yra procesas eiti per gauti savo domeno pavadinimą, savo interneto prieglobos ir gauti šių dalykų kartu.

Apsilankykite domeno vardo registratoriaus

Populiarus paslaugą, kad naudojimas yra Daddy eiti. Kadangi dauguma interneto šeimininkai pateikti neapimtos teritorijos pavadinimas ryšulio norite pirkti jūsų erdvės pavadinimas kitur. Jūs tikriausiai problema kartu su jūsų interneto priimančiosios ir išspręsti nukrypti kartu su savo srityje pavadinimas registruoti kitur jūs tiesiog pakeisti DNS zonos pavadinimas Server.

Vis dėlto jei jūsų domeno vardas yra su interneto priimančiosios dalykų gali būti taip paprasta. Interneto adresas gali būti labai lėtas pakeisti, jie gali eiti į priekį ir išlaikyti apmokestinimo jums, jie gali sukelti problemų. Deja, tai yra situacijų, kad atsitiko, nereiškia, kad ji bus jūsų atveju
Kadangi tai yra jūsų svetainėje, politiką, geriau saugaus nei Atsiprašome visada yra patartina.

Pasirinkite interneto adresas.

Norite, kad paslauga, kuri leidžia turėti neribotą domenų vardus, 24/7 palaikyti ir cPanel, vienas iš populiariausių kontrolės plokštės. Jūs tikriausiai norėtumėte, vienas spustelėkite įrenginio taip pat bus įdiegti savo mėgstamus scenarijų, lengviau. Tam tikras, kad jūsų scenarijų, WordPress, Joomla, arba kokia siūloma. Jūs taip pat norite 99 % ar daugiau prieinamumą ar veiksnumo. Kai rasite jums patinka paslauga, naudoti užsakymo arba užsiregistruoti dabar mygtuką.

Kas dėl nemokamą domeną nustatyti?

Dauguma kompiuterių suteiks nemokamai domeno vardas. Jums bus gauti jūsų nustatyti pokyčio ir jį aptarti su domeno jūsų anksčiau nusipirkau nustatyti. Taip pat gali tik pasakyti jiems jau turite svetainę, nustatyti ir pasirinkti šio domeno vardą. You don’t wanna perdavimo registracijos, tiesiog gauti kryptimis perduodant DNS.

Imantis tolesnių žingsnių

Po kelių rūšių jie siūlo jums sekti nurodymus. Jie ketina prašyti pavadinimas, spręsti ir galiausiai atsiskaitymo informaciją. Paprastai ilgiau jūsų atsiskaitymo daug mažiau jums baigti mokėti kas mėnesį.

Po to, kai registruojate

Jei jums rasti sau pasiekti su registracijos grynasis priimančiosios ir jiems išmokėta, jums gali būti siunčiama elektroniniu paštu. Gyvybiškai svarbu, kad jūs tik išsaugoti šį laišką. Beveik tikrai gausite dvi laiškus. Galėjo turėti išsamią informaciją apie įmonių, primena, kas sėkmės įvykus avarijai, koks kiekis į pavadinimą paslaugų ir keletą instrukcijas.

Tada bus gauti el. paštu kartu su savo DNS. Tai rankenėlės teikti savo srityje nustatyti, todėl ji galėtų faktiškai egzistuoja interneto priimančiosios serveryje. Atitikti kryptimis už tą laišką. Kiekvieną iš tų laiškų yra labai svarbios, todėl jūs norite juos teisę į failą internetu arba juos spausdinti ir įdėti jas į failu neprisijungę.

Ar jums apklausose sužinoti, kaip gauti pradėjo internete? Ar norite šiek tiek sužinoti, kaip padėti?

Galima rasti malonus, paprastas žingsnis po žingsnio vadovus čia.

Lawrence Harris turi tikslą, “daryti savo vidaus rockstar blizgesį jūsų internetinių įmonės ir gyvybės” atsispindi jos amiable ir samouczku formas.

Padaryti savo vidaus rockstar blizgesį ir eikite į teisę šiuo metu >

Rašyti komentarą