Spintos: pirkti pagamintą ar užsisakyti?

parašė , 2013-12-08 11:29

Norint atsinaujinti savo namus paprastai nepakanka vien tik pasikeisti grindis arba tapetus – prie atnaujintų sienų taip pat norisi pasikeisti ir baldus. Šiandien vis dažniau ieškoma nestandartinių baldų, kurie puikiai tiktų prie namų interjero ir optimaliai išnaudotų erdvę. Taigi, dažnai užsakomos spintos iki pat lubų arba pakankamai plačios, kuriose būtų galima sutalpinti kuo daugiau daiktų. Gana dažnai pasvarstoma, ar geriau užsisakinėti baldus, kad jie būtų pagaminami, ar ieškoti baldų parduotuvėse.

spintosPagamintus baldus dažniausiai perka nuolat skubantys – tikimasi, kad baldus bus galima įsigyti iš karto, ir taip sutaupyti laiko. Deja, tai pasiteisina tikrai ne visada – kartais taip ir nepavyksta rasti patinkančių baldų, kurių matmenys pateisintų lūkesčius. Taigi, sugaištama dar daugiau laiko, ieškant tokių baldų, kokių norisi, ir galiausiai apsisprendžiama baldus užsakyti.

Užsakomi baldai, pavyzdžiui, spintos stumdomomis durimis paprastai pagaminami per kelias savaites, taigi, ilgai laukti netenka, kol baldai pagaminami. Be to, jie bus būtent tokie, kokie atitinka jūsų individualius poreikius. Baldus, pavyzdžiui, spintas, jūs galite „susiprojektuoti“ patys: galite pasirinkti, kiek spintoje turėtų būti lentynų, kokio aukščio ir pločio turėtų būti šis baldas. Taigi, baldai tikrai atitiks jūsų individualius poreikius bei skonį, ir jums neteks vargti važinėjant po baldų parduotuves ir ieškant tokių baldų, kokie tikrai patiktų ir tiktų jūsų butui.

Neišvengiamai tenka užsisakyti baldus tais atvejais, kai norite, kad spinta būtų nestandartinio aukščio bei pločio – kadangi baldai paprastai gaminami tik standartinių matmenų, pardavimo vietose, tikėtina, nerasite tokių baldų, kurie atitiks jūsų lūkesčius. Taigi, kam gaišti laiką, jei galite užsisakyti baldus iš karto?

Kai kurie žmonės mano, kad baldų užsakymas – pernelyg sudėtingas procesas, tačiau tai tikrai nėra tiesa. Jums tereikia susirasti įmonę, kuri teikia tokias paslaugas, pasiteirauti dėl baldų užsakymo sąlygų, ir, jei viskas tinka, galite pateikti užsakymą. Paprastai į namus atvažiuoja baldų projektuotojas, kuris išmatuoja reikiamą baldų plotį bei aukštį. Jums tereikės sumokėti avansą ir pasirašyti sutartį. Viskas – čia jūsų darbai baigti, ir belieka laukti, kol baldai bus pagaminti.

Taigi, jei jums reikia nestandartinių baldų, tikėtina, kad tokių nerasite parduotuvėse, tad geriausia išeitis – užsisakyti baldus, kurie atitiks jūsų asmeninius poreikius.Tai nėra taip sudėtinga ir neužtrunka ilgai, taigi, labai greitai galėsite džiaugtis atnaujintais namais.

Vienas atsakymas į “Spintos: pirkti pagamintą ar užsisakyti?”

  1. Viktorija says:

    Jei tinka standartinių spintų sprendimas, galima internetu pasidomėti jomis plačiau:  http://www.leojar.lt/15-spintos

Rašyti komentarą