Asus kompiuteriai

parašė , 2013-12-01 09:52

Kartais išsirinkti naują kompiuterį tikrai nėra lengva. Dėmesys kreipiamas ne tik į gamintoją, bet ir į pagrindiniuskompiuterio parametrus. Norintys būti užtikrinti, kad kompiuteris bus patikimas ir jo po metų ar poros nereikės taisyti, dažnai atkreipia dėmesį ir į gamintoją. Patikimiausiais laikomi Apple, Samsung ir Asus kompiuteriai, kurių gedimai užregistruojami rečiausiai. Tai, žinoma, ne visada yra pagrindinis kriterijus, pagal kurį pasirenkami kompiuteriai, tačiau tai dažniausiai būna ir nepaskutinėje vietoje.

Asus kompiuteriaiPerkant kompiuterį visų pirma tenka apsispręsti, kam bus naudojamas kompiuteris. Ar jis bus reikalingas, tik, pavyzdžiui, darbe ar tik namuose, ar kartais jį norėsite pasiimti su savimi. Prieš keliaujant į technikos parduotuvę, reikia apsispręsti, ar norite stacionaraus, ar nešiojamo kompiuterio.

Pagrindinis dalykas, į ką reikėtų atkreipti dėmesį renkantis kompiuterį – tai jo procesorius, apsprendžiantis kompiuterio galingumą. Tai – pagrindinis dalykas, kuris kompiuteryje yra svarbiausias, todėl būkite tikri, kad išsirinksite kompiuterį, kurio procesorius bus pakankamai galingas. Taip pat ne ką mažiau svarbus dalykas ir kompiuterio atmintinė, kuri atsakinga už kompiuterio veikimo greitį.

Tie, kurie nusprendė įsigyti nešiojamąjį kompiuterį, jį tikriausiai planuoja kartais naudoti ir lauke, taigi, idealu būtų pasirinkti tokį kompiuterį, kurio ekranas nėra blizgus. Taip galima būti tikriems, kad pavyks kompiuteriu naudotis net ir šviečiant saulei, taigi, čia neblizgus ekranas itin svarbus.

Renkantis kompiuterį, taip pat svarbu įvertinti, kam jis bus naudojamas. Pavyzdžiui, jei dažnai tenka dirbti su nuotraukų apdorojimo programomis, bene geriausias pasirinkimas – Apple kompiuteriai, kurių ekranas rodo gana natūralias spalvas, taigi, būsite tikri, kad nuotraukos bus kokybiškos, o jų spalvos atrodys natūraliai. Jeikompiuterį naudosite tik namuose arba tik biure, vis dėlto patartina pirkti stacionarų kompiuterį, kuris, turėdamas tokius pat parametrus kaip ir nešiojamas kompiuteris, greičiausiai kainuos pigiau.

Asus kompiuteriai išsiskiria tuo, kad Asus gamintojas gamina savo motinines plokštes, kurias naudoja ir kitų kompiuterių gamintojai, pavyzdžiui, Dell. Asus gamintojas yra labai patikimas, ir kompiuterių gedimų pasitaiko itin retai.garantija paprastai teikiama trejiems metams, taigi, galite būti užtikrinti, kad jei kompiuteris suges, trejus metus jis galės būti remontuojamas. Vis dėlto, kaip jau minėta, gedimų atvejų pasitaiko itin retai, o jei norite tikrai patikimo kompiuterio už prieinamą kainą, asus kompiuteris gali būti vienu geriausiu pasirinkimu.

Rašyti komentarą