Skirtumas tarp gautų paskolų ir negarantuotų paskolų ir kaip tai duos naudos jums

parašė , 2013-01-12 15:06

Daug žmonių neturi jokio kito pasirinkimo, bet gauti negarantuotas paskolas ar mokėjimo dienos paskolas. Šiandien, bobutes paskola kainos prekių ir iš esmės, pragyvenimo minimumas skirtingose pasaulio dalyse pasidaro brangesnis. Daug žmonių vos tik sugeba pasisekti finansiškai; galbūt tai yra tiesiog todėl, kad jie neturi pakankamai daug, ar galbūt yra nelauktų situacijų, kurios įvyko. Bet kuriuo atveju, finansavimas tokioms situacijoms yra svarbus.

Greitas kreditasVienas būdas padėti palengvinti šitas finansines problemas gauna paskolą. Bet tada, yra taisyklių gavime paskolų, į kurias kai kurie žmonės negali sutikti.
Yra šiuo metu du tipai paskolų, kurios yra pasiekiamos ar per jūsų vietinį banką ar per skolintojus, ir jie yra gauti paskolos ir negarantuotos paskolos.

Gautos paskolos

Šis yra bendras paskolos tipas. Daiktas, kuris daro tai gavo, yra, kad, kai jūs darote kreditai paskolą su banku ar skolintoju, jie laikys kažką jūsų turėjimo – paprastai namą ar automobilį – iki tol, kol tai turi gerą vertę. Šis jūsų turėjimas bus panaudotas kaip įkeistas turtas jūsų paskolai.

Tai reiškia, kad, jei jūs turėsite bėdą skolos sumokėjime, skolintojas paims įkeistą turtą ir turbūt parduos tai kitam, kad kaina užmokėtų jiems, palaiko kiekį, kurį jūs įsiskolinate jiems.

Yra mažiau pavojaus skolintojui saugioje paskoloje. Jie turi draudimą, kad nesvarbu, kas vyksta, skola bus užmokėta. Šiame paskolos tipe, palūkanų normos yra linkusios būti žemesnės palyginti su kitais paskolų tipais.

Negarantuotos paskolos

Antra, spektro greitos paskolos internetu yra tipas paskolos, kuriai nereikia jokio įkeisto turto. Tai reiškia, kad skolintojui nereikės nieko jūsų anksčiau, negu jie paskolins jums bet kokį kiekį. Tai būtų mažiau pavojaus pusei paskolos gavėjo, ir jei pinigai yra labai reikalingi, tai tai galėjo būti paskola jums.

Antra, šis paskolos tipas duos aukštesnį pavojų skolintojui. Paprastai, jie tiktai pasitikės jūsų žodžiu ar parašu, kad jūs sumokėsite juos tinkamu laiku.

Mokėjimo dienos paskolos yra vienas tipas negarantuotų paskolų, kurioms bet kas gali padėti. Jūs galite pasiskolinti bet kokį mažą kiekį nuo skolintojo ir kai laikas ateina, kad jūs turėsite savo mokėjimo dieną, jie bus automatically išskaityti kiekį, ekvivalentišką jūsų skolai plius palūkanos nuo jūsų mokesčio.

Daiktas apie mokėjimo dienos paskolas yra, kad jie paprastai turi labai didelius procentų atlygius. Bet kita vertus, jei jūs žinote, kad jūs sugebėsite sumokėti juos greitai, kai tai bus jūsų skolingas, tada neturi turbūt būti jokios problemos. Su mokėjimo dienos paskolomis, jūs galėjote taip pat nuspręsti užmokėti tiktai už palūkanas kiekvieną mokėjimo dieną.

Su negarantuotomis paskolomis, kažkam galima net, kas turi blogą kreditą, kad padarytų paskolą. Bet jūs negalite apkaltinti skolintojo, jei jie yra labai griežti kai prieita prie paskolos terminų. Žinoma, palūkanų normos šitiems negarantuotų paskolų tipams taip pat būtų aukštesnės negu paprastas.

Negarantuotos paskolos galėjo būti didele pagalba kažkam, kam reikia pinigų. Tik įsitikinkite, kad jūs apsiperkate geriausiai paskolai, kuri pritaikytų jūsų gebėjimą ypač kai prieita prie užmokesčio.

Rašyti komentarą