Automobilių apsaugos sistemos ir jų pašalpa

parašė , 2013-01-10 08:07

Su Automobilių apsaugos sistemos, klausimas ant kiekvieno automobilių savininkų proto yra, ar kiekvienam reikia automobilių apsaugos sistemos. Automobilių apsaugos sistema yra prietaisas, kuris tarnauja, kad įspėtų Automobilių apsaugos sistemos savininką galimo pažeidimo į automobilį. Paskui automobilių savininkas sugeba veikti atitinkamai priklausomai nuo pažeidimo gamtos. Yra skirtingų tipų automobilių apsaugos sistemų, kurios sugeba padėti automobilių savininkui atitinkamai tokiu būdu; kiekvienas sugeba išsirinkti iš įvairių sistemų priklausomai nuo jų poreikio. Nors, pradinė kaina yra dažnai esminė, šis įsigijimas gali būti gera investicija gale.

Yra gausių lygmenų automobilių saugumo kaip transporto priemonė immobilizers, valdant spynas, įrenginio spynas ir daug kitų. Tačiau, yra trys pagrindiniai automobilių apsaugos sistemų tipai. Pirmas yra girdima apsaugos sistema. Tai apskritai dirba, įspėjant visuomenę, ir bet kas užsidaro pakankamai ar transporto priemonės diapazono viduje. Šitos apsaugos sistemos yra paprastai sukeliamos prisilietimo ar prie artimo kontakto su transporto priemone. Jie yra apskritai labai jautrūs bet kam ar kažkam, kas yra betarpiškume į transporto priemonę. Tačiau, dabar Automobilių apsaugos sistemos savininkai sugeba nustatyti jautrumą pavojingos sistemos iki skirtingų laipsnių. Be to, vairuotojas gali būti įspėtas, apšviesdamas žibintą pavyzdyje, kur kažkas bando įgyti nesankcionuotą įėjimą. Svarbiausia problema su šia sistema yra visas triukšmas ir potencialas triukšmui, kurį jie gali sukurti.

Antras yra negirdimos sistemos ar privačios budrios sistemos. Ši sistema veikia, įspėdama savininką, kad automobilis yra po ugnimi per vartytą žinutę ar pypsėdamas savininkas. Tai šalina triukšmą, kurį girdimos sistemos kuria. Tačiau, problema su šia sistema yra tokia, kad net po to, kai transporto priemonės savininkas yra įspėtas, jis ar ji gali būti toli nuo automobilio ir negalėtų sugebėti padaryti kažką apie matomą pažeidimą į transporto priemonę. Tokiu būdu, transporto priemonė galėtų būti pavogta nieko nepaisant į tai, ar ji turi apsaugos sistemą embedded tame. Papildomai, net jei savininkas pasiekia transporto priemonę, kai pažeidimas yra progrese, jis ar ji galėtų padėti save ar savęs savarankiškai matomose žalose kelias. Be to, ši apsaugos sistema yra palyginti efektyvi.

Trečias ir turbūt kitų dviejų apsaugos sistemų geresnis, yra uždegimo sistema immobilizers. Tai tiesiog dirba prie saugumo kodo, kuris neleidžia nieko be leidimo pradėti Automobilių garso sistemos. Net jei į automobilį įsilauš, plėšikui bus nelengvai, bandydamas nubaidyti, ir iki to laiko savininkas susisieks su tinkamais valdžios organais.

Galėtų būti gerai susijungti vienas ar dvi šitų apsaugos sistemų optimaliam funkcionalumui. Immobilizer gali būti jungtas su skaidymu į puslapius negirdima sistema, kad informuotų savininką, kai pažeidimas yra progrese. Girdima sistema gali būti sukombinuota su įrenginio spyna ir besilaikančia spynos sistema priklausomai nuo pirmenybės vairuotojo ir pašalpos, sukauptos nuo jo ar jos draudimo bendrovės. Savininkas turi pasirinkti apsaugos sistemą tai rinkiniai jo ar jos poreikis.

Rašyti komentarą