Skirtingų tipų svetainių talpinimas paslaugas, Mumbajus

parašė , 2012-02-28 12:24

Kadangi interneto auga dėl žaibo greičiu, žmonės suprato, kad interneto srityje yra būtina, ir ne prabanga. Naudojant svetainę, galite pasiekti milijonai žmonių visame pasaulyje ir pasiūlyti savo produktus ir paslaugas, jiems tik vienu paspaudimu. Tačiau, jums reikia turėti teisę prieglobos paslauga, kad būtų pasiekti šį tikslą ir augti savo svetainę į sėkmingą verslą internete.

Žiniatinklio svetainės įregistravimo paslaugos Mumbajus

Naudojant Mumbajus savo interneto prieglobos paslauga galite priimančioji savo svetainę ir padaryti jūsų svetainę į žmonių, kurie domisi produktai iš svetainės siūlomų paslaugų. Yra skirtingų tipų web hosting įmonės hosting siūlomų paslaugų. Jūs turite gauti susipažinę su sau ir šių tipų Hostingas prieš pasirinkdami teisę paketas
Tai padės jums suprasti, kurių pakuotėje yra naudingas ir atitinka jūsų reikalavimus.

Tipų Web Hosting paslaugų Mumbajus

1. Linux Hostingas

Linux Hosting yra labiausiai naudojama operacinė sistema, kai kalbama apie interneto verslo ir remiamos visų hosting paketas. Vartotojai gauti yra programa, vadinama cPanel, siekiant kontroliuoti jūsų sąskaitos šios rūšies priegloba. Šio tipo Hostingas tampa labai populiari kiekvieną dieną.

2. Windows Hostingas

Windows Hosting yra kitoje plačiausiai naudojamas platforma. Ši platforma yra patartina tiems vartotojams, kurie nori naudoti pagal windows programas, pavyzdžiui, Microsoft Access ar kitas windows suderinamas programas.

3. Perpardavėjas Hostingas

Teikėjas kurie ką nuoma pralaidumą ir kosmoso į kitas vartotojas gali eiti perpardavėjas priėmimo. Be to, jie teikia valdymo skyde, taip pat failų perdavimo protokolo (FTP) prieigos galimybė. Tai bus suteikti visišką prieigą ir leiskite jums valdyti kiekvieną veiklos svetainėje.

4. Shared Hosting

Tai yra mažiausia kaina Hostingas. Bendrai prieglobos paslauga, vieno konkretaus serverio yra dalijamasi su įvairių klientų ir kompaniją, kad priklauso serverio valdyti, taip pat stebės serverio ir kliento palaikymui užtikrinti. Kadangi priėmimo yra prieinamas, jūs turite įsitikinti, kad jūs pasirinkite planą turi eiti su pagrindai Hostingas pvz., paraiškų, skriptψ kalba, valdymo skyde ir daugiau.

5. Skirta priegloba

Hostingo paslaugų Mumbajus skirta svetainė yra sudėtingesnės. Tai yra, nes; nėra vieno konkretaus pasirinkto serverio kiekvienam klientui. Jūs turite galimybę išsinuomoti visą serverio naudojant visus išteklius ir padaryti savo didžiulis svetainėje. Taigi, nuoma This server, jūsų svetainė bus numato didesnį patikimumą savo klientams.

Rašyti komentarą