Kaip turi Free Web Hosting

parašė , 2012-02-27 15:42

Nėra paslėpta paslaptis gauti free web hosting paketas ir nemokamą svetainę. Nemokama svetainė parinktis yra tūkstančių įmonių ten. Jūs tik turite ieškoti Google free web hosting ir jums bus nukreipti į įmonių, kurios siūlo nemokamą svetaines. Beveik kiekviena įmonė, kuri suteikia interneto prieglobos paslauga apima nemokamą paketą klientams, kurie neturi biudžeto suvaržymus ir kurie nori patirtį ir pamatyti, kaip svetainė dirba už juos prieš pereiti mokama paketui. Yra daug trūkumų, tačiau šį nemokamą paketą. Didžiausias trūkumas yra tai, kad jūs negalite turėti savo asmeninį domeną ir jūs turite tinklalapį su reklamos antraščių ir pop up, kurie bus įrašomos bendrove hostingową.
Išskyrus free web hosting, kurie turi savo trūkumų, nėra kitų alternatyvų, kad nemokamą svetainę. Yra svetainių, kurios siūlo vieną puslapį svetainėje nemokamai, jei jums pirkti domenus iš jų. Ypatybės, kad vieno puslapio svetainėje yra tas pats, kaip ir kitos mokamos pakuočių iπskyrus tai, kad šių svetainių bus tik vienas puslapis. Didžiausias privalumas šio vieno puslapio nemokamą svetainę, kad jūs turite savo vartotojo domeną ir galite pateikti savo svetainę į paieškos, jį optimizuoti ir mėgautis reklamos Hostingas.

Yra dar vienas būdas turėti savo svetainę nemokamai ir tai, kad “Google” už tai mokėti. nėra tiksliai, bet galite turėti mokamų svetainę, tačiau Google adsense sąskaitą, po kurios “Google” reklamos bus rodomas jūsų svetainėje, ir jums bus uždirbti iš “Google” uždirba dėl svetainės pajamų dalį. Jums bus užsidirbti pakankamai apmokėti savo priegloba išlaidas ir taip, ji bus rūšies nemokamą tinklavietę. Tai yra puikus būdas mėgautis nemokamą svetainę su visus privalumus ir funkcijų, kad sumokėta ir priemokos, mokamos hostingową paketai.

Siekiant sužinoti daugiau skirta interneto serverių ir panašių svetainėje ir webmaster susijusių vadovus, patikrinkite BTech kolegijose.

Rašyti komentarą