Lubrikantai geresniam seksui

parašė , 2013-07-20 07:39

Tiems, kas mėgsta paįvairinti savo seksualinį gyvenimą ir siekia vis naujų potyrių, intymių prekių patogiausia ieškotis specialioje sekso prekių parduotuvėje (sex shop), bet tikrai ne prekybos centruose, kur jų pasirinkimas itin ribotas, o akių- per daug, kad būtų galima atsipalaidavus ramiai viską apžiūrėti ir išsirinkti tai, kas labiausiai domina.

sex shopPopuliariausiu, lytinį gyvenimą pradėjusių žmonių pirkiniu, be abejonės, yra prezervatyvai. Tačiau pastaruoju metu jiems vis mažiau ima nusileisti be reikalo daugelio tinkamai neįvertinta, bet labai daug ką pakeisti galinti priemonė- lubrikantas.

Šiuo metu lubrikantų gausa tiesiog stebinanti. Kaip gi joje nepasiklysti? Internetinė erotinių prekių parduotuvė Intymu.com kviečia apsilankyti visus, norinčius pasirūpinti maksimaliais pačių ir savo antrųjų pusių malonumais. Visi prekyboje esantys lubrikantai suskirstyti į grupes, pagal kurias labai lengvai ir greitai išsirinksite tai, kas geriausiai atitiks Jūsų poreikius ir norus.

Jei ieškote būdo palengvinti sunkumus ir nemalonumus, su kuriais labai dažnai susiduriama analinio sekso metu, o ypač- dar tik pradedate jį praktikuoti, labai pravers analiniai lubrikantai. Jokie kiti taip neatpalaiduos analinių raumenų ir nepalengvins penetracijos, kaip šie, specialiai tam sukurti ir idealiai tinkantys norint net ir sudėtingiausius dalykus paversti kuo malonesniais.

Norint sustiprinti pojūčius masturbuojantis, galite atrasti lubrikantų, kurie skirti tiek intymiems žaidimams rankomis, tiek sekso žaisliukais- masturbatoriais. Svarbu atkreipti dėmesį į tai, jog silikono pagrindu pagaminti lubrikantai gali pažeisti jų paviršių, tad atidžiai rinkitės tik suderinamas tarpusavyje prekes.

Jei nevengiate su partneriu pasimėgauti oralinio sekso teikiamais malonumais, išbandykite oralinius lubrikantus. Šie, priešingai įprastiems, ne tik nėra kenksmingi juos nurijus, sustiprina visus pojūčius, bet ir suteikia galimybę mėgautis nepertraukiamu malonumu abiems partneriams jaučiant malonų skonį.

Silikono pagrindo lubrikantai išskirtiniai tuo, kad net ir visai nedidelis jų kiekis užtikrina ilgą gero slydimo efektą. Šios priemonės puikiai tinkamos naudoti net ir vandenyje, kadangi nenubėga, tačiau tikrai nesukelia nemalonaus lipnumo pojūčio.

Jei ieškote paties optimaliausio, universaliausio varianto, verta atkreipti dėmesį į lubrikantus, pagamintus būtent vandens pagrindu. Šie tinkami tiek užsiimant seksu su partneriu, tiek mėgaujantis masturbacija rankomis ar džiaugiantis meilužio vibratoriaus draugija. Juos galima naudoti ne tik kaip slydimą gerinančią priemonę, bet ir viso kūno jautrumo didinimui, nebijant galimų alerginių reakcijų, pasirinkus kitus. Taip pat galima rinktis šildomąjį ar šaldomąjį poveikį turinčius lubrikantus, kurių pasirinkimą įtakoja tik kiekvieno individualūs intymieji pomėgiai.

Šių, o taip pat ir kitų erotinių prekių, galite rasti mūsų internetinėje parduotuvėje.

Rašyti komentarą