Internetinių svetainių kūrimas

parašė , 2013-07-22 14:12

Turite savo verslą, kuris gerai auga su lyg kiekviena diena, tačiau Jūs, kaip tikras verslininkas nesėdite rankų sudėję ir galvojate, kaip dar labiau padidinti pardavimus? Nutarėte išbandyti interneto galimybes? Jeigu taip Jūs padarėtę pirmą tinkamą žingsnį. Tačiau klausiate kas toliau, ką reiktų atlikti aiškinantis ar internete bus vietos Jums?

internetiniu svetainiu kurimasVisų pirmą reiktų ištirti rinką, kurioje Jūs dirbate. Išanalizuoti ar žmonės internete domisi ta sritimi. Atsiminkite, kad internetinių svetainių kūrimas tai ne vienadinis darbas. Ties tuom reikia dirbi pastoviai.

Toliau reiktų gerai išanalizuoti savo konkurentus. Kaip jie dirbą? Ką jie siūlo savo klientams? Kokias kainas jie siūlo? Kokia jų kokybė? Ar suteikia paslaugai ar savo darbams garantijas?

Atlikus analizę reiktų sau užsibrėžti tikslus kuom Jūs būsite pranašesnis už konkurentus? Ir nebūtinai rinkitės kainą. Daugelis žmonių geriau sumokės daugiau, bet norės būti garantuoti jog prekę gaus kokybišką. Taigi turime analizę ir matome jog verta lysti į “interneto platybes” Sekantis žingsnis internetinės svetainės kūrimas. Šis procesas susideda iš kelių etapu:

  1. Pateikiami reikalavimai
  2. Įdėjos generavimas
  3. Prototipo kūrimas
  4. Dizaino piešimas
  5. Svetainės programavimo darbai
  6. Svetainės publikavimas
  7. SEO, marketingas internete

Turint svetainę nereikia galvoti va susikūriau svetainę ir galiu ilsėtis. Interneto svetainei galima išleisti 400Lt galima išleisti ir 4000Lt bet pabaigoje rezultatas gali būti vienodas – Jūsų internetinės svetainės klientai neras. Kodėl? Nes būsite pamiršę apie reklamą savo puslapiui. Šiai dienai investavimas į SEO yra vienas iš protingiausių ir geriausių sprendimų. Tai nevienadienis darbas prie SEO reikia dirbti kasdien. Tačiau kai pasiekiami užsibrėžti tikslai rezultatai stulbinantys. Norite būti žinomi internete, bet nenorite išleisti krūvos pinigų? Susisiekite su mumis pabendrausime ir rasime Jums geriausią sprendimą.

P.S mūsų konsultacijos nieko nekainuoja. Pasinaudokite tuom gi piniginės praverti už tai neprašome.

Rašyti komentarą