Serveriai.lt nuolaida 50%

parašė , 2011-10-05 10:29

Mes jums suteikiame galimybę pasinaudoti mūsų ir serveriai.lt partneryste ir užsisakyti serveriai.lt ir dedikuoti.lt svetainių talpinimo ar dedikuotų serverių nuomos paslaugas su maksimalia 50% nuolaida.

Spauskite ant logotipo ir jums bus suteikta 50% serveriai.lt nuolaida:

serveriai.lt nuolaida

Jūs girdėjote apie debesų kompiuteriją? Jei jūsų svetainėje yra vis dar pakankamai maža, jūsų poreikius pilnai tenkins įprastas serveriai.lt svetainių talpinimo planas, o talpinimas “debesyje” jums nėra aktualus. Tačiau vieną dieną dėl didelio lankytojų srauto ar svetainės apimties, jūsų svetanės poreikiai pradės viršyti įprasto svetainės prieglobos (hostingo) plano siūlomus resursus. Neretai didesni planai, siūlantys daugiau resursų, kainuoja didelius pinigus, o kartais net ir pati plano keitimo paslauga yra mokama (su serveriai.lt nuolaida paslaugas užsisakiusiems vartotojams plano keitimas nieko nekainuoja). Galima išeitis – svetainės talpinimas virtualiame dedikuotame serveryje, kuomet resursai pagal poreikius gaunami iš bendro serverių tinklo (“debesies”).

Kodėl jums papildomai mokėti už resursus, keičiant talpinimo planą, kurių jūs net nepanaudojate ar naudojate mažai? Debesį sudarančių serverių technologija jums leidžia pasirinkti serverio resursus pagal konkrečius jūsų svetainės poreikius – mokate tik už tuos serverio resursus, kuriuos utilizuojate, pvz. procesorius, darbinė atmintis, atmintis ir kt. Mokate tik už tuos išteklius, kuriuos panaudojate. Tokias paslaugas siūlo projektas dedikuoti.lt, kurio paslaugas taip pat galite užsisakyti pigiau, pasinaudoję mūsų partneryste – dedikuoti.lt nuolaida.

Svarstote galimybę persikelti iš įprasto bendro serverio (svetainių talpinimo plano) į dedikuotą serverį? Pateikiame dedikuotų serverių, paremtų “debesies” technologija, privalumus ir trūkumus

Daugiau išteklių — tik tada, kai jų reikia. Tai kaip serverių debesis veikia: vietoj bendro kelių ar keliolikos vartotojų besidalinamo serverio, jūsų svetainė yra aptarnaujama keletos serverių iškart. Visi jūsų serverio ištekliai yra vienodai paskirstyti visuose serveriuose. Visuomet, kai yra gaunama užklausa į jūsų svetainę, jūsų svetainę aptarnaus laisvas ir arčiausiai esantis serveris (serveriai.lt nuolaida)

Dar geriau, savo serverio konfigūraciją (išteklius) jūs galite lengvai redaguoti.  Taip, kai jūsų svetainė turi aptarnauti daugiau užklausų, “debesis” automatiškai išsiplečia, kad patenkintų jūsų svetainės poreikius. Efektyvu, nes jūs mokate tik už tuos resursus, kuriuos jūsų svetainė utilizuoja.

Pavyzdžiui, jei jums priklausome e-komercijos svetainė, pardavinėjanti sveikinimo atvirukus. Jūsų pardavimai ženkliai išauga per įvairias šventes. Pagal savo bendrą hostingo planą, šis papildomas lankytojų srautas sukelia didelę serverio apkrovą ir jūsų svetainė dirba tikrai lėtai, ko pasekoje dalis klientų atsisako pirkti atvirukus jūsų svetainėje. Jei svetainė talpinama serverių debesyje, jūs bet kada galite įdarbinti daugiau išteklių tuo momentu, kai to jums labiausiai reikia – kad visiems jūsų svetainės lankytojams svetainė būtų parodyta greitai.

 

Vienas atsakymas į “Serveriai.lt nuolaida 50%”

  1. Biurams says:

    Nėra labai saugu palikti sukurtus debesis be priežiūros, apsisaugoti nuo kenkėjų privalu visiems. Rinkoje yra įvairių antivirusinių programų tiek mobilių, tiek stacionarių kompiuterių vartotojams. Apsaugoję debesis galėsite ramiai mėgautis jų teikiama nauda.

Rašyti komentarą