Keli būdai, kaip padidinti pardavimus per interneto svetainę

parašė , 2020-02-02 22:04

Turint interneto svetainę ir tinkamai ją išnaudojus, galima sulaukti žymiai daugiau pirkėjų. Žinodami, kas įtakoja žmonių norą pirkti ar greičiau palikti svetainę, galėsite tuo pasinaudoti.

Nuotraukos

Nuotraukos tinklalapyje yra būtinos, ir ne bet kokios, bet tik geros kokybės. Žmonės paprastai nuotraukas pastebi dar prieš skaitydami tekstą, ir jos veikia emocinę, jausminę asmens pusę. Dažnai pirmas kelių sekundžių vaizdas, pamatytas atėjus į tinklalapį, leidžia susidaryti nuomonę apie įmonės reputaciją ir patikimumą. Gražios, geros kokybės nuotraukos sužadina pasitikėjimą ir verčia ilgiau pasilikti svetainėje, bei įsitikinti, kad įmonė tikrai verta pasitikėjimo.

Reikėtų nepamiršti, kad nuotraukos turi ir nematomą pusę, kuri įtakoja, ar jos bus randamos internete. Tai jų pavadinimai ir „Alt“ žymės, abu jie svarbūs SEO optimizavimui. Žmonės dažnai ieško prekių internete peržiūrėdami tik nuotraukas, todėl būtų gerai, kad jūsų svetainės vaizdai būtų randami ne tik joje, bet ir per paieškos lauką.

2. Tekstai

Jeigu žmogui, atėjus į jūsų svetainę patiko bendras vaizdas, jis toliau skaitys tekstus, kad įsitikintų, jog šioje svetainėje yra tai, ko jam reikia. Rašant tekstus, vien tik girtis neužtenka. Reikėtų pristatyti save ir įmonę, galima pateikti statistiką, kiek projektų įgyvendinote nuo įsikūrimo, kokios jūsų vertybės, kuo išsiskiriate iš kitų įmonių. Reikėtų aprašyti prekes ar paslaugas, kurias siūlote. Tekstai taip pat padeda SEO optimizavimui. Naudokite raktinius žodžius ir frazes, juos įtraukite į pavadinimus bei antraštes. Užpildykite „Meta Title“, „Meta Description“.

3. SEO optimizavimas

Tai vienas svarbiausių ir veiksmingiausių marketingo įrankių. Atlikus SEO optimizavimą paieškos sistemai, jūsų svetainė bus randama pirmame „Google“ paieškos puslapyje, pagal pasirinktus raktažodžius. Pirmame puslapyje esantys tinklalapiai sulaukia žymiai daugiau lankytojų, to įtakoje, gauna daugiau užklausų ir pirkėjų.

SEO optimizavimas pagerina ir pačios svetainės kokybę, sukuriami patrauklūs tekstai, jei jų nebuvo, atliekamas techninis SEO, sudaromas patogus tinklalapio medis. Norint, kad ilgalaikis SEO projektas būtų sėkmingas, patartina rinktis atsakingus, profesionalius, ilgametę patirtį turinčius specialistus.

Rašyti komentarą