Sekso prekės

parašė , 2012-04-16 15:08

Yra daug mitų apie sekso prekių pirkimą internete ir Suaugusiems.lt erotinių prekių konsultantai pabandys trumpai ir aiškiai atsakyti į pagrindinius klausimus:

  1. Ar pirkti sekso prekes internetu saugu?

Kalbant apie saugumą klientai dažnai klausia dvejomis prasmėmis. Pirma, ar tai anonimiška, ar niekas nematys, ką aš perku? Ir antra, ar internetu pirktos prekės nebūna panaudotos.

Atsakymas būtų bendrinis, saugu, jei perkate iš profesionalios erotinių prekių parduotuvės, nes jos duona yra sugrįžtantys klientai, o ne vienkartiniai pardavimai, todėl prekės būna aukščiausios kokybės, atkeliauja iš sertifikuotų Europoje gamintojų, pakuojant draudžiama atidaryti pakuotę, o aprašymams naudojamos prekės yra padovanojamos parduotuvės konsultantams arba aprašymai tiesiog verčiami iš tiekėjų pateiktų aprašų. Tokiu atveju užtikrinami šimtaprocentinė higiena. Kalbant apie konfidencialumą, kiekviena save gerbianti parduotuvė niekada neleis aplinkiniams sužinoti, kas yra pakuočių viduje. Bent jau mes visada naudojame papildomas pakuotes, jei yra bent mažiausia tikimybė, kad bus galima identifikuoti pakuotės turinį, o prieš išsiunčiant visos pakuotės yra patikrinamos vadovo. Konfidenciali pakuotė yra didžiausias profesionalių erotines prekes parduodančių parduotuvių privalumas.

Nors teko girdėti atvejų, kai žmonės nusiperka iš skelbimų prekes, kurias pardavinėja fiziniai asmenys, paskui atsipeikėję sunerimsta ir puola pas gydytojus. Pavojaus signalas – jei prie pavienių skelbimų yra nuotraukos, kaip žmogus laiko sekso prekę, arba ji padėta ant stalo, sofos ar pan, – galite būti tikri – prekė mažų mažiausiai apčiupinėta, o gal net ir kartelį panaudota.

  1. Kaip kontroliuojama sekso prekių kokybė?

Visos prekės turi būti sertifikuotos ir leidžiamos platinti Europos Sąjungoje. Paprastai erotinės prekės į Lietuvą importuojamos iš Vokietijos, Anglijos, Olandijos, Italijos, todėl galite būti tikri dėl kokybės standartų atitikimo. Tai negalioja fiziniams asmenims pardavinėjantiems prekes, nes tiekėjai su fiziniais asmenimis nebendrauja, todėl niekas nežino, kokiais keliais ir iš kur pas juos atsiranda sekso prekių.

  1. Ar pasitaiko neveikiančių prekių?

Be galo retai. Dažniausiai paaiškėja, kad netinkamai buvo įdėta baterija ar netinkamai uždarytas baterijų dėkliukas, o kartais ji iš vis būna neįdėto, todėl dauguma „neveikia“ atvejų būna greitai išsprendžiami. Tačiau perkant bet kokį elektronikos prietaisą gali pasitaikyti gedimas, tokiu atveju prekė būna pakeičiama mūsų lėšomis.

  1. Kodėl prekės veikimas nepatikrinamas prieš išsiunčiant prekę?

Todėl, kad tai prieštarauja mūsų taisyklei, kad klientas yra pirmas žmogus, kuris turi paliesti prekę. Jei mes atidarinėtume pakuotes ir tikrintume visas prekes – tai būtų nusižengimas šios srities parduotuvės etikai.

  1. Kaip išsirinkti tinkamas sekso prekes internetu?

Patarimas elementarus, tačiau retas klientas juo naudojasi – po ranka visada turėkite liniuotę. Pavyzdžiui, pati populiariausia sex prekių grupė vibratoriai, labai svarbu ar jo skersmuo 1,5 cm, ar 6 cm. Todėl tik turėdami liniuotę galėsite įsivaizduoti ilgį, skersmenį, nes nuotraukose ne visada šie parametrai gerai matosi.

  1. Kuo elektroninė parduotuvė pranašesnė už paprastą?

Manome, kad elektroninėje parduotuvėje pirkimas yra konfidencialesnis, Jūsų nekalbina konsultantai, niekas nežvilgčioja per petį, todėl galima ramiai išsirinkti norimas prekes, jas palyginti, o apsisprendus visada įsigyti geriausia kaina.

Rašyti komentarą