Pageidavimą, tvarkymo eStores buvo lengviau? Išbandyti Magento Multi saugyklos plėtros.

parašė , 2012-04-08 19:00

e-commerce padarė verslo lengva. Ir jeigu yra e-commerce, yra Magento. Magento turi keletą pakuojami funkcijų valdžia, kad leidžia, prekybos per interneto lengvai ir patikimai. Dažniau nei ne, eStores nesugeba funkcija produktų ir paslaugų lengvas iki naršyti būdu. Kartais ji tampa sudėtinga vartotojams naršyti ką jie ieško ir pirkti internetu.

Magento ateina su neįvykdyti eStore charakteristikas. Su Magento Multi saugyklos plėtros, jūs galite nustatyti skirtingų domenų sandėlių ir turėti vieningosios kontrolės, ir atvirkščiai, taip pat galite turėti kelių sandėlių pagal tame pačiame domene. Įdomu, ką tai reiškia, kad jūsų verslo?
Pasakyti, kad jums paleisti a duonos. Galite priimti užsakymus iš jūsų katalogo slapukus, pyragaičiai, pyragai ir kitų gėrybių, suformuoti savo svetainėje. Ją vykdant greta jums taip pat spręsti įvairių konservuoti vaisiai ir namų komunalinių paslaugų. Jūs įtraukėte visus jūsų svetainėje Magento su labai Magento šablonai. Vis dar nematote bet pagerinti savo pardavimo internetu. Stebuklas kodėl?

Priimti žingsnį atgal ir analizuoti ją iš savo klientų rodinį punktas. Galbūt jums reikia dirbti, kaip jūs turi suformuoti savo produktus ir paslaugas. Tai yra, kai Magento Multi saugyklos plėtros gali jums padėti.

Su Magento Multi saugyklos plėtros, per vieną svetainę galite turėti kelių sandėlių patobulintas vartotojo patirtį. Tęsti pavyzdį, Magento Multi saugyklos plėtros jūs galite turėti atskirą parduotuvės confessionary elementus, konservuoti vaisiai ir namų komunalinių paslaugų. Tai langų vartotojo patirtį dviem būdais. Pirma, vartotojai gali naršyti jūsų aukos lengvai ir antra, jie gali imtis savo krepšelį visoje be hitch parduotuvėse.

Sandėlio savininkų gauti deπimtys Magento Multi saugyklos plėtros naudą. Jie gali valdyti keliems parduotuvėmis, naudojant patį backend. Jie gali būti store-wise produkto katalogą ir atsargų valdymą. Ji funkcijos naudotis duomenų baze ir kainodaros produktų skirtingai visoje saugyklų atidėjimus. Sandėlio savininkų gauti Google analytics ir ataskaitų teikimo kiekvienoje saugykloje atskirai.

Visa tai, taip pat patalpas, kad Magento ateina su kaip keli mokėjimo šliuzai ir mokesčių norma integracijos, daugiakalbiai ir įvairių valiutų paramą, užsakymo ir laivybos valdymo ir kitų. Jums gali suteikti įvairių temų kiekvienos parduotuvės ir galime swing tarp sezoniniai temos ir numatytosios saugyklos temos.

Taigi išbandyti Magento Multi saugyklos plėtros ir pamatyti Magento magija darbo jūsų verslui.

OpenXcell Technolabs padės jums augti savo verslą su Magento Multi saugyklos plėtros ir suteikti jums nuomos ekspertų magento kūrėjas paslaugas. Mes žinomų visą eCommerce sprendimų teikėjas. Norėdami sužinoti daugiau apie mus, apsilankykite >

Rašyti komentarą