Programinės įrangos kūrimo paslaugas sprendimai E-mokymosi

parašė , 2011-11-01 08:40

Spartus augimas informacinių technologijų padarė mums visiškai priklausomos nuo bendrovės, kuri siūlo programinės įrangos sprendimai. Svetingumą, finansų, mažmeninės prekybos, inžinerijos ir švietimas yra keletą domenų pavadinimas, kuris tapo priklausomi nuo software solutions už savo kasdienės veiklos. Su vis didėjančią programinės įrangos reikalavimai visų tipų verslo galimybėmis negalima ignoruoti programinės įrangos plėtros bendrovių įnašai. Vienas tokių plėtros per informacinių technologijų įnašas yra srityje, mokymosi sistemą.

Augimo informacinių technologijų paskatino pakeisti iš tradicinių mokymosi sistemą, kuri apima kabinetai e-mokymosi švietimo požiūrį, kuris yra amalgamavimo abiejų tradicinių veiklos klasėje ir mokymosi kompiuteriu
Šiandien, e-mokymosi programinė įranga yra naudojama švietimo galimybes augti ir plėsti mokymosi procesą. Todėl įvairių pasirinktinių e-mokymosi programinės įrangos sprendimai yra siūlo programinės įrangos plėtros bendrovės padėti ir optimizuoti mokymosi procesą, kad būtų efektyviau.

Programinės įrangos plėtros kompanijos, teikiančios, E-mokymosi programinės įrangos kūrimo paslaugas galima suskirstyti į tris plačias kategorijas, jie yra:

Namuose arba individualios naudoti e-mokymosi programinės įrangos kūrimas

Švietimo naudoti e-mokymosi programinės įrangos kūrimas, tiesiai iš darželių standartinio 12

Verslo mokymo susijusių e-mokymosi programinės įrangos kūrimas, siekiant mokyti įmonės darbuotojų ir Dźwigać savo žiniomis su savo šiuolaikinės tendencijas

Siekiant geriau vaizdinės mokymosi patirtį e-mokymosi programinės įrangos kūrimo kompanija integruoti aukšto technologinius sprendimus kartu su profesinės patirties, todėl e-mokymosi programinės įrangos labai veiksminga siekiant geriau suvokti. Todėl programinės įrangos kūrimas, profesionalai naudoti įvairių 3D grafika, daugialypės terpės paslaugomis, paslaugų vaizdo transliacijos ir kitų turtingas regėjimo patirtį į e-mokymosi programinės įrangos. Šią užduotį galėtų ne tik būti Flash/Flex, PHP ir Java technologijų patirties, bet taip pat apimtų geriausiai mokslo žinių ir praktikos, kuri padėtų programinės įrangos kūrimas specialistų, užtikrinti veiksmingą mokymosi sprendimų.

Šios programinės įrangos plėtros bendrovės pateikti e-mokymosi programinės įrangos sprendimai, kurioje įrengta labai galinga paieškos, kad besimokantiesiems gauti atitinkamus duomenis ieškos rezultatus, tokiu būdu atitinkančių e-mokymosi programinę įrangą, kurią norite suteikti prieigą prie atitinkamų žinių domeno realus tikslas. Be to, e-mokymosi programinė įranga yra labai suderinama ir paprasta naudoti leidžiant besimokantiesiems gauti atitinkamą mokymosi medžiaga per vienu mygtuko paspaudimu.

Be to, šią programinę įrangą galima tinkinti ir siekiama įtraukti su bendra unikali programinė įranga mokykloms, kurie apima programinės įrangos:

Laiko lentelės programinė įranga: Ši programa gali parengti visą tvarkaraštį, kuris gali padėti tvarkyti mokytojui Pavadavimų kasdienio darbo. Ji taip pat galite tvarkyti dalykus; klasių/laikotarpio paskirstymo/klasės mokytojų laikotarpio ir tt ir taip pat ataskaitas gali generuoti savaitės grafiką.

Mokesčių surinkimo programinė įranga: Šią programinę įrangą galite laikyti takelio moksleivių atsiskaitymo įrašus, įrašant 90 % rankinio darbo, dėl kurių kompiuterizuotos valdymo.

Klausimas popieriaus programinė įranga: klausimas banko programinė įranga padeda mažinti kliūtis dalyvauja generavimo klausimas dokumentus ir ji taip pat remia grafinę diagramas, paveikslėlius, nuotraukas ir mokslo lygtys.

Įvežimo registras programinė įranga: Įvežimo registras programinė įranga padeda pridedant ir studento priėmimo informacijos per institucijų formalaus proceso.

Shriv ComMedia tirpalai yra profesinės programinės įrangos kūrimo įmonė iš Indijos. Mes specializuojamės atviroje jūroje programinės įrangos sprendimai, programinės įrangos kūrimo paslaugas, interneto tirpalo, Windows Mobile darbalaukio programa, programinės įrangos plėtros bendrovių ir pasirinktinės programinės įrangos kūrimo kompanija Indija.

Rašyti komentarą