Privalumus ir trūkumus užtikrinti jūsų žiniatinklio serverių su pakaitos sertifikatas

parašė , 2011-12-03 09:50

prieš aptarti pakaitos SSL sertifikato pavyzdžio konkrečiai, yra svarbu suprasti kažką apie interneto domeno. Kiekviename domene gali būti suskirstytas į sub domenų neribotą skaičių. EBay, pavyzdžiui, sub domenų pavyzdžiai – motors.eBay.com ir community.eBay.com. Beveik visiems tikslams, šių sub domenų gali būti traktuojama kaip visiškai atskirai nuo pirminio domeno vardą. Šis specialus taikomas SSL sertifikatai. Tai gali sukelti problemų pirkėjo saugos sertifikatą. Naudojant reguliariai SSL sertifikatas, vieno domeno arba sub domeną yra apsaugotas, galbūt paliekant neužtikrintas svetainės dalis.
Pvz., kiekvienai iš šių trijų yourdomain.com, ir shops.yourdomain.com įvairių SSL, turi būti gauta pažyma. Tai galite pridėti didelių išlaidų ir sudėtingumo svetainės saugumo. Tačiau yra būdų, galite sutaupyti laiko ir pinigų. Naudojant SSL pakaitos sertifikatus, galite užtikrinti, kad sub domenų begalinis skaičius yra užtikrintos. Pakaitos sertifikatų tampa bendro ir prieinamos. Tačiau yra, pranašumus ir trūkumus, apsvarstyti.

Privalumai:-gausite vieną sertifikatą naudoti kiekvieno domeno ir visi jo sub domenų, naudojant pakaitos sertifikatą. Jei norite, kad būtų užtikrintas pakankamai sub domenų, pakaitos bus įrodyti mažiau brangus. Be to, jei galite pasirinkti naudoti standarto asmens (ne pakaitos) sertifikatus, ir jūs naudojate valdymo sąsajos dislokuoti dvidešimt individualių pažymėjimų, tai gali būti nelengvas uždavinys. Kai ateina laikas juos atnaujinti, atminkite, kad turi jums viskas dar kartą. Pakaitos sertifikatus gali padaryti atnaujinimo ir reimplementation greitai ir lengvai.

Trūkumai:-jei vieną serveryje naudoti vieną sertifikatą, o serveris yra nulaužė, visi sub domenų tada buvo pažeistos. Dėl suderinamumo, kai kurios mobiliųjų operacinės sistemos, pvz., Windows Mobile 5, negali tinkamai veikti su pakaitos SSL nes naudojant sertifikatą pakaitos simbolį (*) yra neatpažintas. Kai kurie pardavėjai suteikti objektas alternatyvus pavadinimas (SAN) sertifikato leisti konkrečių įtraukti kelis domenus ir sub domenų. Tai leidžia pasiekti geresnį suderinamumą su mobiliųjų įrenginių. Autorius ‘s Bio: – pagrįstas, Sankt Peterburgas, Florida, theSSLstore.com padėjo bendrovėms ir organizacijoms bet kokio dydžio visame pasaulyje užtikrinti savo e-komercijos ir interneto ryšio nuo jos įkūrimo 2007. Lydere interneto saugumo sprendimus, () siūlo prieinamą Secure Socket Layer (SSL) sertifikatus, 24/7 palaikyti ir sudėtingų e-komercijos produktų, kurie yra paprasta naudoti. TheSSLstore.com numatė daugianacionalinių bendrovių ir aukščiausio lygio universitetais visame pasaulyje, leidžiant jiems užšifruoti ryšių ir prekybos internetu ir padidinti pasitikėjimą ir sandorių SSL sertifikatas (). Tarp interneto saugumo sprendimai TheSSLstore.com pasiūlymai yra SSL sertifikatai iš VeriSign, Thawte, GeoTrust, ir RapidSSL, taip pat PCI atitikties iš Trustwave’s TrustKeeper

Rašyti komentarą