Platforming atviro kodo – kitą lygį

parašė , 2011-10-23 20:03

Atidarykite šaltinio Platforming yra santykinai nauja sąvoka atviro kodo pramonėje. Iki šiol mes girdėjote apie bendrovės daro integracijos programmiski kaip alfresco integracija, pentaho tinkinimo ir daug daugiau naujovių ir sprendžiant problema sprendimų dėl įmonių, dirbančių skirtingų domenų. Dabar, ši technologija yra išlaikęs užsikirtimas yra neapsisprendžia priimant, daugelis kompanijų nustatėte savo in-house IT komandoms sprendimas dėl šios technologijos sugalvoti. Ji turi daug naudos virš šio rinkoje kaip išankstinio vienas, jums nereikia mokėti jokių licencijos išlaidų, šaltinio kodai būtų lengvai prieinamos sprendimus pagal properietary ir su verslo pasaulyje, atidaryti savo ginklų, ji tampa gana lengva įgyvendinti jį naujovių grupių.
Tačiau kaip vis daugiau ir daugiau bendrovių yra priimti šį požiūrį, kuris jie naudoti spręsti verslo problemas ar dabartinės verslo reikalavimo, išlaikant prašymus ir sprendimus, pastatytas skirtingų problemoms spręsti tampa sudėtinga užduotimi. Kaip bendrovių reikia sukurti visiškai naują tirpalą arba paraiška dėl jų problema, kurios negalima laikytis dabartinės programinės įrangos ar taikymo, ir dėl per daug programmiski tokioje viena konkrečia veikla, kurioje numatoma. Todėl reikia atidaryti šaltinio Platformingis pajuto daug įmonių ir bendrovių kaip InfoAxon technologijų, kurios dirba atidaryti šaltinio pramonės nuo 10 metų ir dabar sukūrė platformos kaip fusionKM ir fusionBI.

Kai aš sakau atviro šaltinio Platformingit – tai, statybos netoli Buffalo NY tirpalų, kuris yra pastatytas prie visų galiojantį reikalavimą verslo. Šių platformų pateikti vienintelę iš kur verslo galima tvarkyti visas funkcijas ir programmiski. Šių platformų geriausia tai, kad jie yra pastatytas turint omenyje verslo reikalavimus ateityje, todėl jos nereikia ieškoti kitų tirpalas dar kartą.

Naudojant atviro šaltinio Platformingit tampa daug lengviau tiekėjo bendrovėms sukurti tirpalo, kuris yra didesnis nei technologijos projekto ir labiau suderintas su verslo tikslus. Yra daug pasaulio žinoti projektams, kurie yra pastatyta ant šios technologijos, pavyzdžiui, “Facebook”, Świergotać ir tt, šių bendrovių niekada davė tiksli informacija apie tai, kaip tiksliai jie naudojami atviro kodo technologijų.

Taigi jei planuojate kurti open source tirpalas savo įmonės arba tiekėjo ieško jūsų įmonę kaip patartina išlaikyti platforming protas, kartu pasiekti jų, nes tai ne tik padės jums dabar, bet ir ateityje.

Rašyti komentarą