Plastikiniai langai

parašė , 2012-12-22 08:05

Namai – tai užuovėja, šiluma taip pat jaukumas, vieta, kur nepasiekia jokie skervėjai… Jeigu teigiama, idant būstas perpučiamas vėjo, prieš akis iškyla seni, nesandarūs langai apsiblaususiais, šviesos nepraleidžiančiais stiklais. Langai – tatai namų akys į pasaulį – palydinčios į kelią ir sutinkančios grįžtančius, saugančios būsto paslaptis taip pat šilumą. Sandarūs taip pat kokybiški langai – tatai ne tik šviesos šaltinis, o ir pagrindinė komforto sąlyga. Langai ne tik saugo namus nuo išorės triukšmo, o ir reprezentuoja būstą.

Nusipirkti naujus langus – labai aktualus pasirinkimas, ne tik keičiantis namų išvaizdą, o bei visapusiškai pakeliantis jo vertę, o per ilgesnį laiką – ir taupantis išlaidas už šildymą. Paskaičiuota, kad per nesandarius langus, prarandama ligi 40 proc. būsto šilumos, iš lauko puola gana daug šalto oro.Daugelis gyventojų supranta, kad tiesiog privaloma įsigyti naujus bei kokybiškus langus.

Nauji langai – tatai nemenka investicija į būsto gerinimą net tuo atveju, jei rengiatės gyvenamąjį plotą keisti. Pasvarstykite, kiek būtų galima pralaimėti, bandydami parduoti butą su senais langais?.. Jei ir pavyktų jįjį parduoti, tai už žymiai menkesnę kainą nei būtų galima pasiimti už sutvarkytą.

O dauguma žmonių pirmiausia rūpinasi savo šeimos gerove bei būsto jaukumu, todėl teisingai elgiasi, pradėdami tai daryti nuo langų. Iškart galėtume sakyti, jog esminių patirtis rodo: šitos investicijos per kažkiek metų atsiperka. Šiuolaikinės technologijos užtikrina ypač gerą energijos ir triukšmo izoliaciją. O privaloma nepamiršti, jogei langai turės tarnauti daugelį metų, todėl neapsirikite, nes čiagi kaip niekur svetur pasitvirtina taisyklė, jog šykštus moka dvigubai. Besivaikantys pigių siūlymų, nereikalujantys langų kokybės sertifikatų, garantijų bei atsisakantys kokybiško specialistų pemontavimo, po kelerių metų (bene netgi greičiau) langus bus priversti keisti, kadangi jie deformuosis, praleis šaltį, iškils eilė kitokių bėdų.

O gal jūs būnate iš tų, kurie gi gali sau leisti pirkti tai, kas brangiausia taip pat tikite, kad už kokybę visad reikia daug grąžinti? Tatai – tik dalis tiesos. Kalbant apie langus, ne visuomet patys brangiausi esti bei patys kokybiškiausi. Drįstume sakyti, jogei optimaliausią rezultatą skolina protingas kainos ir kokybės santykis, apspręstas specialistų kompetencijos.

Lankų kokybės ramsčiai

Plastikiniai langai labai svarbu, o jų kokybę lemia keturi svarbiausi komponentai: lango profilis, stiklo paketas, apkaustai taip pat montavimo darbai. Netgi bei geriausio profilio plastikinis langas nebus uždaras bei kokybiškas, jeigu jis bus sumontuotas, naudojant blogas medžiagas taip pat technologijas.

Vertinant kainos taip pat naudos santykį, geriausia yra rinktis kokybišką 5 kamerų profilį. Tam tikslui racionaliausi klasikiniai 5 kamerų, 70 mm pločio „Veka Efect-Line“ arba „Aluplast Ideal 4000 Classic“ modelio langai, geriausi tiek daugiabučiams, tiek privatiems namams, tenkinantys specifinius duomenis, įprastinę išvaizdą bei patrauklią kainą.

Daugiau kamerų plastikinį langą, sakykime, daugiabučio namo gyventojui pirkti nereikia vien dėl to, idant lango profilis bus šiltesnis nei būsto siena. 3 argi keturi kamerų langas tebus ne toks tvirtas, užtat po kurio laiko jam gresia „išsiklaipyti“, tai yra, gali pasikeisti jo geometrinės formos, konstrukcijos standumas.

Ar svarbu sudedamoji lango dalis, nuo kurios priklauso, bene langas sėkmingai saugos šilumą, esti stiklo paketas, užtat reiktų kreipti dėmesį į jo energijos laidumo koeficientą. Kuo pastarasis įvertinimas mažesnis, tuo geriau. Pagal kainą bei naudą Lietuvoje optimaliausia rinktis skaidraus stiklo paketą, kurio šilumos laidumo įvertinimas (U) esti 1.1.

Langų saugumas taip pat varstymo patogumas. Tie dalykai priklauso nuo apkaustų. Čiagi irgi patikimiausia pasitikėti profesionalų patarimais. Idant taip pat dėlei paprasčiausio dalyko – visko išmanyti pačiam tiesiog neįmanoma. Nepamirškite pasiteirauti taip pat apie mikroventiliacijos priedą, rankenų apsaugą, varčios sukėlimo mechanizmą… Klauskite, kol įsitikinsite, jogei renkatės tatai, kas jums patikimiausia bei tinkamiausia.

Kokybiškas montažas

Netgi patys vertingiausi ir kokybiškiausi langai neužtikrins butų energijos taip pat jaukumo, jeigu nebus atitinkamai sumontuoti bei užsandarinti specialiomis medžiagomis. Visus langų įstatymo ( taip pat – ir senų langų demontavimo) darbus patikimiausia patikėti prityrusiems specialistams ir įvertinti dėlei to patiriamą komfortą. Jums patogiu laiku atvykę meistrai neatpažįstamai pakeis namų išvaizdą – ar ne malonumas… Beje, senų konstrukcijų demontavimas klientams, kurie gi perka gaminius su montavimo paslaugomis, atliekamas nemokamai!

Kokių išmatavimų langų Jums vertinga? Šiek tiek gali kainuoti patys langai bei visi montavimo bei apdailos darbai? Jūs galėtute pasiskaičiuoti patys, pasinaudojant mūsų pateikiama skaičiuokle. Tačiau mes rekomenduotume išsikviesti specialistus, kurie gi išmatuos, pateiks techninį projektą bei tikslius paskaičiavimus. Taip išvengsite klaidų bei papildomų rūpesčių.

Neskubėkite pirkti langų iš tų, kurie gi sako, jog solidi kaina – už ypatingą kokybę. Neskubėkite pasikliauti… skubančiais. Juk neveltui teigiama, jogei skubos darbą velnias ant uodegos nusineša. Nesijaudinkite, kad ateina ruduo, o jūsų namai – dar su senais langais. Lietuvoje ruduo ilgas, užtat – suspėsite.

Mes žinome, jogei ruduo taip pat žiemos pradžia – geriausias laikas keisti langus. Vėsus oras – pats geriausias langų sandarumo kontrolierius, neleisiantis palikti nei menkiausio plyšelio… šičia jau nebūtina būti specialistu, jogei pajustumėt kur pučia.

Susisiekite su mumis. Išsiaiškinsime Jūsų poreikius, be mokesčio patarsime, kokių langų reikia Jūsų būstui. Sutaupysite gana daug laiko ir pasiliksite apsaugoti nuo neteisingo pasirinkimo!

Rašyti komentarą