Mirtos paplūdimio orai atostogos ir orai – kaip atlaikyti audrą

parašė , 2012-12-23 12:41

Uraganinis sezonas Mirtos Paplūdimyje, Pietų Karolina bėga nuo birželio iki lapkričio kasmet. Maksimalūs mėnesiai uraganinei veiklai yra rugpjūtis ir rugsėjis. Jei jūs planuojate Mirtos Paplūdimio orai atostogas per šituos metų laikus, jūs turite pasiruošti prieš atvykimą į jūsų orai maršrutą. Šis straipsnis aprūpina patarimus ir patarimą dėl, kaip atlaikyti bet kokią audrą, kurią atogrąžos galėtų mesti į jus, turėdamos jūsų orai atostogas.

NOAA, Nacionalinė Okeaninė ir Atmosferinė Administracija, numato, tą 2005 bus kitas Atlanto uraganinis sezonas virš vidurkio. Organizacija numato 12 to15 atogrąžinių audrų, 7 iki 9 uraganus ir 3 iki 5 pagrindinius uraganus. Atostogaujantys orai žaidėjai neturi paimti šito pranašavimo lengvai. Mes jau pamatėme vieną iš labiausiai užsiėmusių Julys uraganinio sekimo istorijoje.

orai žaidėjai neturi išleisti šito pranašavimo atbaidyti juos nuo leidimas į orai kelionę į Mirtos Paplūdimio rajoną per vasaros ir rudens sezonus. Vasaros orai reikalai palei Didžiąją Pakrantę yra karštesni negu mūsų pietų vasaros. Taip pat, nukritimas į Mirtos Paplūdimį suteikia orai žaidėjams krintančias sutarimo normas, kad palydėtų krintančią temperatūrą ir drėgmę.

Jei jūs esate gana nelaimingas, kad būtumėte tiesiog viduryje orai atostogų, kai uraganas prisitaiko į Carolinas pakrantę, nesijaudinti. Skirtingai nuo nelauktos popietės audros, orai nesėlina viršuje Pietų Karolinos pakrantėje. Tai duoda atostogaujantiems orai žaidėjams daug laiko išvykti anksčiau, negu situacija pasidarys pavojinga.

Geriausias patarimas kurį mes galime pasiūlyti, jei jūs planuojate lankymas Didžiojo Pakrantės orai rajono per uraganinį sezoną turi užmesti akį į nusitęsusią Mirtos Paplūdimio orų prognozę. Jei uraganas prisiartina per jūsų kelionę, nepanikuoti. Kai tik tai atrodo kaip, kad jums, galbūt, reikia palikti jūsų orai atostogas, pradėti po šitų žingsnių.

Daugumos orai paketų aprūpina apmokėjimą ar lietaus tikrinimą atveju anuliavimo ir evakuacijos dėl uraganų. Įsitikinkite, kad paklaustumėte apie tai prieš jūsų Mirtos Paplūdimio orai atostogų užsakymą. Net jei jūs neplanuojate Mirtos Paplūdimio orai kelionės per uraganinį sezoną, leidimą ir klausiate jūsų orai paketo tiekėjo apie apmokėjimą ir anuliavimą, sukeltą bjauraus orai Alytuje.

Kad ir kas jūs darote, neimkite uraganų grėsmės lengvai. Atkreipkite dėmesį į vietines orų prognozes. Klausykite vietinių pareigūnų. Sekite žingsnius virš ir davėją savarankiškai daug laiko evakuoti jūsų orai atostogų maršrutą saugiai.

Rašyti komentarą