Perypetie yra finansų analitikas

parašė , 2012-02-07 22:11

Nr ruožas vaizduotė yra finansų analitikas yra lengvai darbą. Tiems sumišęs siela dar mąstyti ir sužinoti finansų analitikas repertuaro pobūdį, tai yra, ką specialistas. Finansų analitikai, samdyti prekybos mokslinių tyrimų bendrovių padaryti savo mokslinių tyrimų finansų srityse, pvz., vertybinių popierių, nuosavybės vertybiniai popieriai ir investicijos.

Vyresnysis finansų analitikas, dirbančių su pirmaujančių prekybos mokslinių tyrimų įmonė Indijos naudoja principus pagrindinių analizės atlikti savo tyrimus. Dauguma jo dirbti su vertinimo, analitikas suteikia reitingus ir teikia rekomendacijas dėl investicijų veiksmų.
Analitikai vežti įrodinėjimo pareiga gauti tikslią informaciją, dauguma tai ateina iš esamų duomenų bazių, įrašai, šlifavimo ir saugyklų. Jie daug balanso analize, nagrinėjant finansinės atskaitomybės skolinimo rizikai įvertinti. Jie taip pat analizuoti žaliavų kainų, pardavimo, išlaidos, išlaidų, mokesčių normas ir kt. sužinoti vertės ir būsimų pajamų bendrovė.

Prekybos mokslinių tyrimų įmonės kurių daryti daug mokslinių tyrimų finansų srityje teikia savo analitikai su sudėtingos programinės įrangos vykdyti mokslinių tyrimų. Be to, specialistų naudoti skaičiuokles ir statistikos programinės įrangos paketus išsami analizė, prognozavimą ir aptikimą tendencijas. Jų ataskaitos ir pristatymai ir konkrečiai pagrįsti šių.

Vyresnysis analitikai, dirbantys labai reputed mokslinių tyrimų įmonėms yra paprastai skiriamas institucija pirkti ir parduoti už bendrovės arba kliento, jei jie buvo valdyti ir apskaičiuoti turto. Kolegų mokslininkų naudoti duomenų apskaičiuoti ir įvertinti riziką, ir pagalbos jų senjorams geriau sprendimus.

Neskaitant darbas pirmaujanti prekybos mokslinių tyrimų bendrovė Indijoje, tokie specialistai taip pat dirba investicijų bankai. Dažniausiai jos pateikiamos vertybinių popierių skaidyme, kai jie bando parduoti savo akcijas viešai konsultacijas bendrovių.

Rinkodaros tyrimų bendrovės jas pikis su potencialiais investuotojais dėl bylos esmės ir demerits investuoti į įvairių bendrovių. Jie yra dažnai įdėti už įmonių susijungimo ir įsigijimo departamentų, kai jie tvarko bendrų įmonių ir prižiūri bendrovė pirkimai. Jos komanda dirbti kaip pirkti pusės analitikai ir parduoti pusės analitikai.

Gera prekybos mokslinių tyrimų kompanija Indijos renka pramonės duomenys, daugiausia balansus, pajamų ataskaitas, kapitalo pakankamumo bankų sektoriaus, finansų Naujienos, susijungimų ir įsigijimų istorija ir t. t. Jie skatina tikslas padėti savo klientams, priimti geresnius sprendimus dėl investicijų visoje įvairių finansinių domenus.

Savo darbą taip pat paveda papildomą atsakomybę ant jų pečių įvertinti bendrovės galimybė grąžinti skolas. Yra keletas kitas užduotis, kurias dažnai gauti priskirtas analitikai specializuojasi finansų, svyruoja nuo Studijavimas biudžeto veikimą būtų įkainojimo, kredito analizė turto paskirstymo, tai popieriaus darbo su studijomis grafikai ir t. t.

Visi tie, kurie maniau dirbti finansų srityje buvo kai kurie pasivaikščiojimas po parką, permąstyti savo strategiją. Contempler dar kartą. Ji gali būti ne kaip išraudęs, kaip jūs tikitės jį. Iš tiesų, sunkumai gali būti už ką galite tvarkyti. Taigi imtis karjeros, jis tik, jei galite tvarkyti grafikai ir kantrybės studijuoti najtrudniejszy finansinių niuansų.

Apie autorius: Nikita yra turinio rašytojas ir šiuo metu susieti su b3Intelligence, bendrovė siūlo sankaupos analizės ir rinkodaros segmentavimo paslaugos visose srityse, pvz., verslo rinkos tyrimų, rinkos tyrimų tyrimų užsako farmacijos tyrimų, finansų rinkos tyrimus ir daugiau.

Rašyti komentarą