Paxil naudojimo nėščios moterys gali kilti vystymuisi vėlavimų

parašė , 2011-10-15 11:56

Augo tik nereiškia, kad vienas turi auga aukštesnė ir didesnis. Ji taip pat apima etapų tikslus pasiekti kitų vystymosi srityse. Keturi plėtros srityse būtent intelektinės, kalba, socialinių ir emocinių ir fizinių turi terminai, kurie turi būti pasiekti. Šios gairės yra atlikti naudojama kaip orientyras, o ne nerimauti arba nerimas šaltinis. Kiekvienam vaikui yra unikali jų jie turi skirtingus terminus, baigiant jų įgyvendinimo etapai. Tačiau kai kurie vaikai vis dar laikomi vėlavimo, jų plėtros etapai. Tai gali būti susietas su į įvairius veiksnius, kuri apima atsižvelgiant Paxil kai nėščia. Taip pat buvo pranešta Paxil, viena priežastis, kodėl kai kurie kūdikiams patirtį antidepresantu panaikinimo.
Atvejais vystymuisi vėlavimų susijusiψ su Paxil naudoti uždelsimas plėtros gali būti labai sunku įvertinti dėl to, kaip nurodyta, kiekvienam vaikui yra unikalus ir etapai yra tik tarnauti kaip vadovas. Taip pat, ryšys tarp vystymuisi vėlavimų, SSRI’s naudoti buvo ne nustatytą išankstinių tyrimų. Tačiau tyrimą, kuris buvo paskelbtas pediatrija, medicinos žurnalą, kuris buvo parašyta Lars Henning Pedersen, Tine Brink Henriksen ir Jørn Olsen nustatytas pagrindas imtis SSRIs nėštumo su vystymosi vėlavimą 2 ar 3 trimis ryšį. Tyrimas buvo atliktas 6 ir 19 mėnesių plėtros etapai iš Danijos nacionalinės gimimo kohortai. Studijoje buvo 81, 042 – padarytos moterų, kurie neturi depresija, 489 moterų su simptomai depresija, bet ne patiria narkotikų terapija, ir 415 moterų, kurie kenčia nuo depresijos ir imtis antidepresantai. Tarp tų, kurie yra atsižvelgiant antidepresantai, SSRI vartotojai turi bendras skaičius 336 ir 76 jų imtis Paxil.

Vystymosi vėlavimų, kurie buvo puikus, gimę moterims, kurie paėmė Paxil ir kitų SSRI yra kalboje, motorinių transporto priemonių funkcijas, pvz., vaikščioti ir sėdi vertikaliai ir pažinimo pokyčius. Berniukų paplitimas taip pat yra daugiau nei mergaičių. Šių vystymuisi vėlavimų nebuvo identifikuojamas mokslo darbuotojai, jei jie nuolat ar keičiamos padėties. Gali atsitikti, kad šie vėlavimai gali daryti įtaką vaiko gyvenime. Atsižvelgiant Paxil, kai nėščios žymiai iškėlė tam tikrą susirūpinimą, gimimo defektai gali būti viena iš Paxil šalutinį poveikį.

Rašyti komentarą