Paslaptis pirkti domeno Newbies

parašė , 2011-12-14 23:37

Sąlyginio deponavimo tinklapio įsitikina, kad nei jūs, nei pirkėjas turi komanda domeno pavadinimas ir pinigų tikslų laiką taip, kad abu vienodai, jūs galite įkvėpti nesudėtinga apie keitimo. Su yra on-line sąlyginio deponavimo interneto svetainėje, jums bus vis dėlto rodyti domenus jūsų turimą svetainė svetainės arba aukciono svetainėje, bet po to, kai klientas nori investuoti į individualų savo domenų, sudaryti sandorį dėl sąlyginio deponavimo tinklapio, kuriame galima saugiai palengvinti priemonių. Sąlyginio deponavimo įmonė užtikrina vienodai pirkėjas ir tiekėjas yra apsaugotos ir stresų.
Reikalaujant, kad iš pirkėjo mokėjimo į priekį, tinkamas domeno pavadinimas yra perkelti domeno sąlyginio deponavimo bendrovės apsaugos. Sąlyginio deponavimo paslaugas nustatyti kompaktiškas mokestis už registraciją jūsų exchange su jais ir jie veikia kaip neutralios nepriklausomos šalies, pasiūlymą. Taip pat perkelti lėšas į jūsų teisė, klientas moka sąlyginio deponavimo paslaugas, kurios tada išlaiko mokėjimo, kol galų gale vartotojų siunčia stebėti, kad domeno pavadinimas buvo perduota. Sąlyginio deponavimo paslaugas bus dvigubai-pažvelgti į mokėjimo yra realus ir ne sumodeliuotomis pavedimo tik prieš leisdama jums perduoti teises į domeno pavadinimą. Kai pirkėjas pristato pripažįsta, kad domeno pavadinimas buvo vežami sėkmingai, sąlyginio deponavimo paslaugas bus išleisti lėšų jums.

Šis metodas perpardavimo domenų priemonės pirkėjas, taip pat dėl to, kad jūs negalite gauti mokėjimo teisę nuosavybę tol, kol neperduodama. Jums niekada nereikės nerimauti apie už nugaros, prasta patikrinimus arba apgaulingas mokėjimų ir pirkėjas neturi bijoti apie nepriklausomai nuo to, ar jis bus gauti savo domeną iš karto po to, kai įsigyjantis sumokėta už tai. Daugeliu atvejų, didesnio pasitikėjimo, kad pirkėjai turi kai sprendžiami per domeno sąlyginio deponavimo paramos išmokų daugiau produkto pardavimo ir didesni apeliaciją produkto pardavimų, kurie nebūtinai reiškia papildomų pajamų jums.

Laikas nuo laiko, kreivas klientas bus pažvelgti į apgautasis jums domenų, naudojant gatavų sąlyginio deponavimo paslaugas. Netikrą interneto svetainės misleadingly informuoja jus į shopper padarė mokėjimo ir leidžia perkelti domeno vardą. Nes jis yra padirbtas paramos, jūs sudarymo iki su grynieji pinigai ir ap linką prarado valdymo domeno pavadinimas. Jei pirkėjas reikalauja naudoti sąlyginio deponavimo paslaugų pirkimo, įvykdyti iki sau apie jo teisėtumą. Mokslinių tyrimų interneto apžvalgos, turinio ir katalogą sąrašus, kad nurodyta įmonė yra autentiški. Taip pat gali atrodyti ne WHOIS duomenų bazėje būti užtikrinta svetainėje sandorį su operatorius yra sąlyginio deponavimo paslaugas sąrašus. Taip pat padaryti įsitikinę interneto svetainėje yra URL (spręsti), kad prasideda su “https://”, rodantį, kad svetainė yra saugoma.

Pasirinkti patikimas domeno pavadinimas sąlyginio deponavimo svetainę savo operacijas. Šių sąlyginio deponavimo įmonių ne tik turėti viršų vertinta-of-the-line saugos veiksmus, pavyzdžiui, būtiniausius duomenis, kurie 128 bitų šifravimo ir novatoriškų saugos gynybos apsaugoti jūsų informaciją, bet taip pat dažnai teigia ginčo rezoliucija paramos padaryti, kad jums ir pirkėjas gali geležies veiksnius susidarius iššūkis. Patikimas domeno pavadinimas sąlyginio deponavimo paslaugas taip pat naudoti susipažinę ir patikrinti kapitalo perkėlimo parinktis, kaip kredito ir debeto kortelės.

Jūsų dėl neto sąlyginio deponavimo susidurti taip pat bus gerokai stiprinamas jei jūsų sąlyginio deponavimo paramą rodo savybes kaip įvairių mokėjimo galimybes, tai apima kredito balas kortelės, debeto kortelės, ir vielos pervedimai, kartu su plataus masto įgalinti vadovus, žingsnis-perkelti operacijų nurodymus ir paprasta naudoti ir jautriau reaguoti sąsaja.

Amanda yra reklamos ir prekybos ryšių ekspertas EazyDot įmonės.

Gauti domeno vardas – prekės ženklo sunkumų

Rašyti komentarą