Pasaulio domenų Worldwide (GDI) – yra tai a teisėtu įmonė arba tiesiog viena kitos šnipštas?

parašė , 2011-10-18 09:55

Kai jūs turite nebuvo internetu už bet kokio dydžio laiko tada jums į visus tikimybė girdėjote apie tarptautinių domenų visame pasaulyje arba GDI trumpam. Tai labai teisinga, kai jūs turite nebuvo bando įsitraukti į on-line įmonėje, darbo nuo gyvenamosios vietos arba galbūt jūs jau yra. Jei jūs esate suprasdamas, kas GDI yra jums tada papildomai veikiausiai mačiau kai kurie skelbimai arba tinklapis kalbama neigiamai GDI arba tarptautinių domenų tarptautinės. Dėl šiame straipsnyje aš jums jums pranešti apie mano privačių patirtimi su GDI. Aš net su šiek tiek apie tai, ką GDI. Aš asmeniškai įstojo tarptautinių domenų visame pasaulyje tris skirtingus kartus dabar. Aš prisijungė GDI pirmą kartą buvo atgal 2005. Aš atsimenu, prie jų per skelbimą, kad padarė tai garso kaip aš ketina gauti neribotą paramą iš mano rėmėjas ir kad mano rėmėjas padės man uždirbti pasako kiti apie GDI
Aš atsimenu, jungiančia ir gauti produktai, kad gausite, kurios įtrauktos .ws domeno pavadinimą, Hostingas ir asmenų el. pašto adresų. Aš atsimenu, yra so excited, kad padaryti viską mano rėmėjas man pradėti statyti savo verslą internete su GDI pasakė. Mano rėmėjų nurodymus buvo kažką panašaus:

1. Padaryti sąrašą draugais ir šeima. 2. Gauti kiti pavadinimai iš tų žmonių, kurie gali būti suinteresuotos darbo namuose. 3. Įtraukti juos visus į GDI!

Visa tai skambėjo taip paprasta. Aš ir papasakojo visiems, ką galėjo galvoti ir tada kai kurie apie GDI ir kaip jie galėtų užsidirbti pinigų iš namų įvesti kitų bendrovės. Aš tai apie mėnesius su Nr asmens registracija. Tada aš pakvietė mano rėmėjas GDI paklausti jo, kaip jis nuolat gauti visus jo registracija. Ten buvo ne atsakymą, todėl paliko pranešimą dėl mašina. Laukė kelias dienas, atsakymo ir negavau vienas, todėl aš pasiuntė laišką su mano klausimus. Po kelių dienų aš nuolat darai ką jūsų darai greitai reaguoti ir įdėti savo svetainę į kai kuriuos nemokamai eismo mainai. Taigi aš ir bandė tai keletą mėnesių ir vėl jokių rezultatų. Aš elektroniniu paštu savo rėmėju dar kartą ir šį kartą, aš jokiu būdu gauti atsakymą atgal. Aš iš karto pradėjo, atsižvelgdama šio GDI įmonė buvo visai rip-off, kad nėra priežiūros apie mane arba kas sėkmės, aš su statant interneto remiantis verslo idėjos. Tai buvo maždaug per aštuonis mėnesius nuo nariu GDI pirminę laiku, kad aš žinomas kaip įmonių ir nutraukta mano sąskaitą su jais. Pradėti mokytis pamatyti tikrai neįkainojama pamoka, kad supratau, iš šio.

Antrą kartą, aš prisijungė GDI buvo vos keletą metų vėliau, 2007. Aš būti, tai mąstyti “wow ši įmonė dar turi būti suapvalinti todėl ji turėtų būti labai gera įmonės, jei jis nebuvo, tada jis galėtų buvo uždaryti dabar”. Šiuo metu pagrindinis 6 mėnesius I kvalifikacijos labai pačių rezultatų buvo pirmasis. Dar kartą aš mano rėmėjui padėti ir dar kartą aš nusipirkau parama. Aš būti, tai mąstyti sau “aš ne gauti tai, kaip galite žmonės padaryti gerą pinigų su šia firma ir aš ne”. Aš būtų labai nusiminusi, kad buvo išleisti daug laiko į statant ši įmonė nėra grįžti. Aš nesiruošia atsisakyti nors dėl aš žinojau neginčijamai kad aš pageidavo, kad pinigų iš namie visą laiką, nors naudojant interneto darbo. Aš vis dėlto Studijavimas ir pamatyti visi šie gražus klausimai apie GDI, laikyti kaiščiais toli. Tada vieną dieną aš mačiau reklamą iš kitos vaikinas, kad sugautos mano interesus. Nusprendė savo puslapyje įvesti savo vardą ir telefono numerį.

Aš niekada pamiršti šios dienos. Aš turiu skambinti iš vaikinas per kelias minutes ir aš iš karto jausmas, kad šis vaikinas tikrai norėjo man padėti sukurti sėkmingą verslą iš namų. Jis net nurodė, kad jis norėjo man padėti sukurti naudojantis tik interneto. Jis paminėjo nieko apie kalbėti su draugais ir šeima. Man buvo mano valandinį darbą tuo metu, aš negalėjo priimti jokių veiksmų, apie ką jis man pasakė, kad antra. Aš atsimenu, vairuotojo namuose kad vakare, galvoju wow kai vaikinas, aš net nežinau rado laiko savo dieną ir pavadino mane pasakojo niekada girdėjusi prieš kad buvo vertingų dalykų. Niekada aš tiesiog iki šio taško Dotarłeś kvietimą iš atsižvelgdamos į interneto verslo vieną, kuris tiesiog vadinamas Norėdami pamatyti, kas buvo ir kas mano interesus buvo jau nekalbant duoti man naudingos informacijos. Buvo taikomas tik gauti skambučių iš tų, kurie iš karto kietas jų alternatyva į mane. Kai aš gauti gyventi kad naktį aš iškart paėmė judant iš ką jis patarė man (negali kalbėti su šeima ir draugais šiuo metu). Aš skirta nakties metu teikti duomenis, jis davė man identiški laiko, kad aš tikrai nieko buvo pasakyta.

Vėliau nakties metu I perduoti kaip šis žmogus su žarnynas jausmą neautentišką tirpalą arba pavadinimas atgal. Pirkote būti kidding me? Šis žmogus atsakė telefono ir pareiškė “Hey Jeremy”. Tai patarė man vienas dalykas, tinkamai toli. Jis iš tikrųjų opiekowac pakanka vieta mano nustatyti mano kiekį, kuris dėl savo telefono arba bent atkreipti dėmesį į mano numeris. Aš įspėti jį anksčiau po ką jis patarė man, ir jis buvo malonu. Tai buvo keletą dienų vėliau, kai aš gauti mano pirmasis GDI užsiregistruoti ir tai, kai aš žinojo GDI ne a rip-off, tačiau aš iš anksto darbas su asmenų nėra priežiūros apie mano sėkmę internete. Jie tik opiekowac apie jų labai savo sėkmę. Nepatenkintas veiksnys yra, kad anksčiau asmenys beveik neabejotinai turėjo pati informacija, tačiau jie buvo nenori pasidalinti ja. Deja jiems jei jie nėra jau suprato, tai jie netrukus bus, šis egoizmas pasivyti su jais. Dabar dėl trečią kartą aš prisijungė GDI. Tinkamai akivaizdžiai aš atšaukti mano antrą kartą eiti, būti dalis, šis vaikinas, kuris tikrųjų opiekowac apie man buvo sėkmingai internete. Žmogus, kuris davė man naudinga info nepriklausomai nuo to, ar buvo jo grupės ir padaryti jį bet kokius pinigus. Kas jų zmysłach nebus įgyvendina vienas, kad buvo vyksta, kad padės jums, ar jis davė naudos juos ar ne.

Jūs matote, aš atrado labai naudinga pamoka iš to. Nesvarbu ką bendrovė, galite būti dalis, jei jūs neturite rėmėjo, kurie tikrai rūpi apie savo sėkmę. Didžiosios rėmėjas yra a pacesetter ir žino, kad su labai sėkmingai jis / ji taip pat turi padėti kitiems bus sėkmingas. Tikrasis klausimas yra kad GDI arba tarptautinių domenų tarptautinės yra puikus bendrovė, jie paprastai visą laiką buvo. Jei jie nėra tada jie nebūtų vis dar egzistuoja 6 metus po man pirmą kartą prie jų. Faktinis grąžinimas su apkrova interneto verslo galimybių tiesiog nėra bendrovė ne visiems, bet tai, kad yra savanaudi asmenų, skatinant juos, kurie don’t care dėl mažai vaikinai sėkmės internete. Tikrai galite užsidirbti, gyvenančių su GDI tuo atveju, jei turite tinkamą rėmėjas ir GDI sistema statyti savo internetinio verslo. Kodėl buvo pasirinkti GDI? Mano esminius motyvas renkantis GDI buvo tiesa, kad jis per 7 dieną, nemokamai teismą ir žemos $10 mėnesių-į-mėnesio išlaidas. Aš suvokia, kad dauguma asmenų negali sau leisti išleisti, kad daug pradėti interneto remiantis įmonė šių dienų ekonomikoje. Aš be to laikomas NPI planą ir matė, kad pajamų potencialas yra neribotas su GDI. Dėmėtojo kad jie teikia, yra svarbu, kad kas nors bando pastatyti interneto verslo prekes. Galite gauti svetainės pavadinimą, interneto prieglobos ir privačių elektroninio pašto adresus. Tikrai tai yra teisinga, galite gauti svetainės pavadinimą ir interneto prieglobos už mažiau brangus mėnesį kaina iš pirmo žvilgsnio. Vis dėlto su GDI kaip jūs statyti savo darbo jėgos jums gali iš esmės gauti visa tai be grosza ir uždirbti daugiau pinigų, jei esate gerai apie statant interneto verslo. Tai, ką mano darbo jėgos yra apie. Uždaryti linkiu nurodoma, kad tikrai yra daug, jei ne 1000 ‘s internetu alternatyvų, gali būti visiškai sukčiavimo ir jums turėjo būti skeptiškai. Vis dėlto ne nuspręsti organizacijos, paremtas daugiausia jūsų rėmėjas įmonės viduje. Yra daug egocentric asmenų operatyviosios perspektyvus pagalbos ir instruktavimas, ne laivo, nei yra korporacijos internete. Šie asmenys nėra pasirengusios provde steerage ir padėti statyti savo verslo. Su nurodyta GDI yra tikrai stiprus įmonė, ir su gera istorinių praeityje, kad tikriausiai bus raundo per keletą metų ateiti. Labiausiai on-line įmonės alternatyvų padaryti ne galutinis įvairių metų. Be to reikia reklamą kad jau plėtoti į puikus asocijuotas su žmogus, kuris buvo atviras ir patikimas su manimi, kuris padėjo man gauti mano pirmą iš daugelio GDI signalo langų. Aš net įgijo daug skirtingų gražus asocijuotas įmones, einančios šio duomenų perduoti kitiems. Aš atlikau draugystė yra labiau naudingas nei gamindamas interneto verslas.

Aš labai apie tarnauja kitiems statyti pelninga operatyviųjų verslo. Gauti pradėjo statant GDI įmonės, naudojant interneto arba gauti, instruktavimas, naudojant pačią sistemos teikiamais pranašumais eiti į likutinė pajamų su GDI. >

Rašyti komentarą