Kuris interneto kompaniją pasirinkti

parašė , 2011-10-19 21:08

Priimdama sprendimą, kuris interneto prieglobos kompanija pasirinkti yra svarbi jokių verslo svetainėje. Nors dauguma jų apsvarstyti bendrovės, atrodo, būti siūlo, kurie be abejo kaina yra svarbi, tačiau yra kitų dalykų, kad reikia apsvarstyti per. Patikimas ir saugus interneto priimančiosios užtikrins, kad jūsų klientai galės rasti jūsų svetainę ir jis bus taip pat padėti jiems jaučiu teigiamas apie tai daro jų susijusios su jūsų įmonės. Štai keletas patarimų, kurie padės jums, kaip galite pasirinkti geriausias klodai, hosting įmonės savo verslui. Reliability: patikimumas: Patikimumą yra vienas iš dalykų, jums turėtų aukščiausio prioriteto. Prieš jūs užsiregistruosite su bendrovės paprašykite jų procentinė dalis veiksnumo priimančiosios, jie turi, jei jis mažesnis kaip 99 % neturi trukdyti jas samdant
Jūs tikrai nenorite pakabinti viduryje vartotojams. Jei jūsų svetainė negali būti pasiekiamos klientams jie negalės rasti jus į pirmąją vietą. Antra žmonės linkę gauti Sapīcis ir nepakantus tokiais atvejais ir pradėti ieškoti kitų įmonių. Saugumas: Saugumo yra kitas didelę aspektas, kurį reikia rūpintis, ypač, jei kompiuteryje paleista e-commerce svetainės ir priimti mokėjimus internetu. Negalite paspausti ant daugiau, bet jūs turite būti labai tikri savo sandorių su jūsų koszykami. Taip pat reikės saugi ir patikima duomenų centrų išlaikyti savo klientų finansinę informaciją. Vartotojo draugiškai kontrolės plokštės: Jūs turite aktyvų svetainė ir yra pokyčių kas dabar ir tada, nenorite remtis trečiasis asmuo, kiekvieną kartą jums rasti būtinumą keisti slaptažodį ar pavadinimas dėl konkretaus produkto ar kitų neesminius pakeitimus. Dauguma hostingową įmonėms yra paprasta naudoti valdymo skydo, kuris leis jums padaryti nedidelius arba esminio pasikeitimus savo profilį arba produkto aukcioną. Kad taško išmokti ši techninė medžiaga, kaip tai bus ne tik sutaupysite laiko ir pinigų, bet taip pat tave išgelbėti iš nepatogumų, priklausomai nuo to, ką nors, kas dabar ir ten. Disko vietos ir pralaidumo: kitas dalykas, kurį norite patikrinti, ar yra bendrove hostingową siūlo pralaidumo. Jums nereikia matyti, jei jie siūlo neribotą srautą, nes nesvarbu kas, jie bus jums mokestį papildomų už jį. Diske yra kitas dalykas, kurį jums reikia kreiptis. Diske yra, ką galite įkelti informacijos jūsų svetainėje, kiekį.

Kaina ir techninė parama: paskutinis dalykas, jums reikia patikrinti yra kaina ir klientų aptarnavimo, jie siūlo. Patikrinti, ar bendrovės klientų aptarnavimo galite Google bendrovės apžvalgos ir jei tokios yra skundžiasi, jūs labiausiai tikėtina jį rasti internete. Būtinai atlikite Šiame pratime kaip jūs nenorite išgirsti balso ar norite būti laikomi sulaikyti, kai jūsų svetainė yra žemyn. Jūs tikrai ieško 24 X 7 paramą iš savo paslaugų teikėjo. Keletas bendrovių bus pasiūlyti teikti tokias pačias paslaugas labai mažas paslaugų, tačiau ilgainiui jie bus jums mokestį už kiekvieną ką norite pridėti. Taigi tikrinimo apžvalgos yra užsiregistravę su bendrovės yra geriausias būdas gauti įžvalgos.

Svetainės prieglobos Dallas

Rašyti komentarą