Kokios MCITP sertifikavimo

parašė , 2011-11-05 18:27

A + sertifikavimo kūrėjas yra ne pelno organizacija, vadinamas CompTIA. Iš esmės paaiškėja viena, pakankamai kompetentingas, kad dirbti kaip kompiuterio technikas. CompTIA a + sertifikavimo nepriklauso nuo operacinės sistemos. Vienas turi turėti atitinkamų žinių įvairiose srityse Microsoft Windows ir IBM stiliaus asmeninį kompiuterį. Šis kursas leidžia vieną imtis išskyrus kompiuterį, nustatyti jos dalys, surinkti kompiuterio veiksmingai ir praktiškai dėl skirtingos operacinės sistemos. Šį patvirtinimą sudaro du egzaminus pečių: A + esminiais (220-701) ir vieną elective (220-702).
A + pagrindai egzaminą sudaro 8 domenai, kiekviena turi skirtingas svorio amžiaus. Vienas fakultatyvus egzamino studentas turi galimybę pasirinkti bet vienas iš trijų. 3 Fakultatyvus Egzaminai yra IT technikas (220-602), nuotolinio remti technikas (220-603) arba Depot Technician(220-604).A + esminius egzamino patikrina, ar vienas daro būtina kompetencija yra jo lygio profesinės su minimalaus 500 valandų darbo patirties Lab arba lauke arba 6 mėnesių ar mažiau patirties informatikos ir bandymai vienas už pagrindai, kompiuterių technologijos, tinklai ir saugumo ir bendravimo įgūdžius, taip pat profesionalumą, kuri yra visų įrašas turi lygiu specialistų.

Fakultatyvus egzaminą yra pratęsti a + egzaminus žinių ir įgūdžių, išbandyti CompTIA a + pagrindai praktinės patirties apie problemų fotografuoti ir įrankiai, naudojami siekiant išspręsti problemas, dėmesio. Iki 2003 m. A + sertifikavimo praeiti norma buvo vien tik 2-3 %, tačiau po to, kai ji buvo atnaujinta 2006 metų CompTIA a + egzaminus buvo pertvarkyta, kad 30 % praeiti norma. Tie, kurie pagal patvirtintą CompTIA a + sertifikavimo reikia atnaujinti savo įgūdžius. Taigi, arba jie eiti CompTIA A + 2009 Edition arba atnaujinti savo valiutos atsižvelgiant CompTIA A + tilto egzaminas (vieną egzaminą). Geriausias būdas parengti šio sertifikavimo yra gauti praktinės patirties ir padirbtą Kompiuterinė įranga ir suprasti ir identifikuojama aparatūra viduje kompiuterį. Taip pat vienas dalykas, jums reikia turėti omenyje, kad CompTIA A + sertifikavimo ISO 17024 akredituotas ir turi būti peržiūrimos ir atnaujinamos CompTIA a + sertifikavimo kas 3 metai išlaikyti savo akreditacijos.

Rašyti komentarą