Kas yra svarbiausias reikalavimas prekės ženklą?

parašė , 2012-03-22 20:21

Kalbant apie pergalingą…Viktoras Insider paslaptis, suaugusiųjų mažmenininkas, laimėjo a instancijos tiksliai kai mysterium Victoria, 4 milijardų dolerių 12 mėnesių rinkodaros, apatinis trikotažas, buvo ne teisę ieškoti a nutraukti ir susilaikyti nuo Victor savininko tirpalo, kurio rimtų nustatyti buvo Bob arba kai kurios dalykas patiko, kad.

McDonalds atveju, jie paduoti tik apie visiems su beveik nieko, net pakoregavimo jų pavadinimas ir jie turi tiek daug scenarijų teisės, dabar, kad jie paprastai laimėti viską, jūs gali nugalėti jų, bet jis būtų išlaidų $190000 +, kaip buvo dauguma šiuolaikinių aplinkybė, kurioje jis nuvyko į tikrai aukštojo teismo ir McDonalds laimėjo vistiek.
Mes matėme anksčiau Kalifornijoje kur naftos Max buvo imtasi San Diego organizacijos ir buvęs naftos Max mobiliojo naftos pagerinti teikėjas pagerinti savo pavadinimą į naftos Maxx, su dviem x tenka apgailestauti, bet teisėtas. Prekių ženklų atveju federalinės laipsnio tai net būtų pasiekiamas, pradėti naudoti turi teises, bet net federalinės ženklo turi būti ginamas bet kuriuo kitu atveju, galite prarasti tikrai teisių į jo naudoti.

Dabar mes matome, dar kartą kai Pitts nutraukti mobiliojo naftos keitimas yra panašios dažų sistemos taikymo Pitts sustabdyti šio didelis C-parduotuvė grandinės, kai kurios įstaigos taip pat turi, naftos keitimas. Jei jie kada nors yra antraštė turi būti panašios rinkoje viena ypač korporacijos turės jei kiekvienos įmonės negali sutinka, problema tampa, ten yra gera galimybė juos nedelsiant konkurentų, tokiu atveju gali greitai būti teismams. 1 įmonės jis tvirtai interneto svetainėse yra daugiausia, Las Vegasas ir kitos wyśrodkowany Riverside CA, kad yra gana arti, ir tiek daug nei įmonė yra taip didelių, kad ji yra svarbi. Franšizės šių kaip Mobil paramos stočių, ženklo nustatyti rodo gerai. Taip, bus ilgainiui kaip asmuo ar papildomų šių organizacijų gali padaryti tam etapui, tiksliai tais atvejais, kai nėra painiavos. Žemyn ekonominės sistemos ten yra taip pat asmuo, arba daugiau įmonių potencialų eiti į bendrovės taip atsisakyta bet kokį tokio pobūdžio todėl generuoti tokiu atveju labai svarbus šios rūšies ženklo naudojimą.

Prieš jums eiti į automobilių įmonė arba bet kuri organizacija, kad būtų išduoti, patikrinti pavadinimų naudojimo ir praleisti atlygį, šių problemų yra paprasta nustatyti prieš jums pradėti, bet jums augti didelis kainos markės pavadinimas nebepripažįstami jei turite pakeisti pavadinimą šiuo metu gali būti milijonai, manau apie tai. Žinau, kad jums bus.

Kai ateina su logotipą arba ženklą, yra daug galimybių. Kartais, asmenims atlikti atranką, kad galėtų būti prekių ženklu ir tai perspektyvos uždavinius.

Kai jums pradėti verslą, galbūt turite vizijas esminių pasiekimų. Tuo pačiu metu, jis gali būti sunku planą jį, kai tu sėdi savo namų biure arba pradėjo garažas ir tiesiog įgyti. Deja, tai yra, kai daugelis svarbiausių metodus yra būtina imtis. Viena yra žymėjimas ženklu, nustatyti jūsų prekės, arba sprendimus.

Autorius turi žiūrėti investicijų į organizacijos. Šių rizikos kapitalo yra savo aistra.

Prekių ženklai ir domenų vardų

Rašyti komentarą