ASP priegloba teisingas pasirinkimas jūsų verslui?

parašė , 2012-03-21 16:36

Yra ASP pigus hosting jūsų svetainėje right for you? Paprasčiausiai, yra palyginti pigi žiniatinklio laikymo, yra pateikta daugelis bendrovių šiandien. Įvairių bendrovių pasiūlyti ASP įvairių kainų punktuose ir su įvairių funkcijų. Kai gausite nemokamai ASP Hostingas, jūs gaunate ne su bendrovės suteiks jums valdymo skyde, kuriame jūs galite įkelti failus į interneto. Tačiau, ir aš aptarė prieš, tik todėl, kad hostingo teikėjo yra pigus nebūtinai neleidžia jiems geriausias jums.

Iš tiesų, kuo pigiau jie, kartais blogiausia jų klientų aptarnavimo galima. Daugelis žmonių pranešė apie nesaugius serveriai ir labai prastos klientų iš šios bendrovės, taip tikrai galvoti prieš gauti free web hosting. Štai keletas naudingų patarimų, kaip padėti jums nuspręsti, ar ne ASP pigus hostingas jūsų svetainės tinkamą parinktį

Visų pirma, daro greitai Google paieškos internete bus nedelsiant suteikti jums sąrašą įmonių, kurios siūlo ASP Hostingas. Laikyti omenyje, kai žiūri į Laisvas ASP Hostingas, palyginti su mokama ASP Hostingas, jūs atrasite, kad galite gauti daug mažiau funkcijų su nemokamai veislės. Žinoma, šie apribojimai bus pakeisti, priklausomai nuo kurios kompaniją nuspręsite eiti.

Štai sąrašas kai kurių apribojimų, kad nemokamai ASP ir kartais pigus hostingas bus jums pasiūlyti. Visų pirma, jums leidžiama savo serveryje su Laisvas ASP Hostingas pralaida yra labai ribotas.

Todėl, jei turite interneto rinkodaros verslo, kai jūs arba turite daug skirtingų svetainių, arba vieną didelę svetainę, tai gali būti rimta problema. Todėl, jei jūs tiesiog pomėgiai svetainę, ASP pigus hosting jūsų svetainėje gali būti variantas jums; Tačiau, jei esate rimtas interneto rinkodaros, jums tikrai turėtų gauti Laisvas ASP Hostingas.

Kitas trūkumas Laisvas ASP Hostingas ir net pigiai ASP priegloba yra, kad jūs negalite gauti atskiru serveriu jūsų interneto svetainę; turite dalintis serverio su daug įvairių interneto svetainių savininkams. Todėl, jei kas nors turi problemų su savo svetainę, ir nors katastrofos serverio, jūsų svetainė bus įtakos taip pat. Dažnai, kai tai yra atveju, tiesiog vienas nusikaltimą, nors gali turėti įtakos kiekvieną svetainę į serverį. Žinoma, kaip minėta anksčiau, jei jūs tiesiog turite pomėgiai tipo svetainę, tai tikrai bus problema; Tačiau, jei jūsų pajamos priklauso nuo jūsų svetainę, kurį norite padaryti absoliutus kad galima pasitikėti serverio, kad jūsų svetainė yra apie, nes norite, kad jūsų svetainė yra parengta ir pradėta visą laiką.

Atminkite, kad kai jums sutelkti dėmesį į Pigϋs web hosting, jūs ne tik rizikos kritimo iš kitų vartotojų, bet nuo pašaliečių įsilaužti į jį taip pat, ir gauti jūsų svetainės informacijos serverio.

Jums reikia nuspręsti patys, ar tai yra verta rizikos. Tikimės, kad šių ASP hosting patarimai bus sužinoti, ar ne ASP pigus hosting jūsų svetainėje yra jums tinkamą parinktį.

Rasti patarimų apie kopūstas mitybos ir kopūstų sėklų sodinimo kopūstas puslapyje.

Rašyti komentarą