Kaip priimti tvarko Hostingas paveiks jūsų IT skyrius?

parašė , 2011-11-30 15:27

Tvarko Hostingas ir Debesis kompiuterija paslaugos yra fantastinis būdas sumažinti savo serverio pridėtinės išlaidos ir džiaugtis saugių, lankstus duomenų saugojimo, kuri atspindi jūsų verslo evoliucija. Tačiau jei jūsų įmonė jau skirta IT departamente, gali rasti sau apklausose, kaip jų darbas yra susijęs su debesys saugojimo sprendimai. Jei dirbti arba vykdyti IT departamente, jums gali būti suinteresuotos, kad tvarko Hostingas galėtų suteikimą savo paslaugas, pasenusios.

Tačiau, nėra jokios priežasties, IT skyrius negali toliau klestėti. Iš tiesų neseniai atliktas tyrimas UK ji rodymą įmonės CW darbo vietų išvada, kad daugiau IT darbo vietų yra tikėtina, kad bus sukurta, Debesis kompiuterija paslaugos, pvz., tvarko Hostingas kilimo. 75 % yra su 1300 IT specialistams, suabejojo maniau kad debesys skaičiavimo įgūdžius būtų jiems daugiau galimybių darbo rinkoje

Jei jūsų įmonė investuoti į debesis Hostingas, tai tiesa, kad tikriausiai bus pakeisti jūsų IT skyrius pobūdį. Tai neprivalo būti neigiamas dalykas, nors. Iš tiesų gali būti ekscytująca galimybė perkelti departamento į forefront plėtoti savo verslą ir vairavimo pajamų.

Daugelis bendrovių IT departamente linkęs užpildyti didžia dalimi paremti techninės priežiūros vaidmuo – užtikrinti, kad viskas veikia sklandžiai, kad jūsų darbą galima padaryti greitai ir veiksmingai. Tačiau išleisti tiek daug laiko, tik išlaikyti dalykų, pažymint nėra įtraukti daug vertę jūsų verslui, ypač jei jis valgo daug valandų vyras. Pakeisti savo in-house duomenų centras tvarko Hostingas bus nemokamas iki jūsų IT komanda užsiimti daugiau strategiškai novatoriškus projektus.

Jis gali būti tuo atveju, jei jūsų IT skyrius geriausiai panaudoti yra perskirstymą juos į kitas jūsų verslo sritis. Tai nereiškia, kad jų sumažinimo arba priversti juos nuo karjeros kelią, jie pasirinko. Pasiūlyti jiems mokymo galimybes, kad būtų galima juos pridėti naujų įgūdžių, kad galite naudoti savo verslo – pvz., SEO, sukūrimas ir grafinis dizainas. Kaip vis daugiau ir daugiau įmonių ateiti remtis stipriu internete, atsižvelgdama, galima naudoti įvairius aspektus ir skaitmeninės rinkodaros komanda yra neįkainojama turto. Gali taip pat jis bus naudinga turėti vieną arba du patyrusių IT personalo nariai, kurie gali veikti kaip liaisons savo vidaus komandos ir naujų paslaugų teikėjų.

Atminkite, kad naudojant tvarko Hostingas tirpalai yra ne viskas arba nieko sprendimas. Gali turėti tam tikrų jūsų verslo, kad norite išlaikyti vidaus aspektų. Tai reiškia, jums vis dar reikia IT komanda tvarkyti savo vidaus serveriai, bet iki autsorsingas kitų programų jūs esate sumažinti dėl laiko, jie išleisti šį – ir jums reikia praleisti jį palengvinti grynųjų pinigų sumą.

Galiausiai, svarbiausia užtikrinti, kad, jūsų IT skyrius ne tik išgyventi, bet perkelti su laiku ir vystytis kartu su savo verslo, poilsio ir toliau yra pereiti nuo techninės priežiūros ir dėmesio naujovių. E-commerce, skaitmeninės rinkodaros, socialinės žiniasklaidos ir daug kitų pagrindinių elementų vadovauti įmonei XXI amžiuje gali visi tapti ekscytujące, naudingas ir pelninga projektus už jūsų komanda su šiek tiek laiko ir investicijų. Toli nuo padaryti jas pasenusios, debesys Hostingas pasiūlymai jūsų techninio personalo ekscytująca galimybė, kad teigiamas investicijų savo karjerą.

Rackspace Hosting yra pasaulio lyderis, web ir priegloba debesys. Nuo 2001 m. buvo Hostingas ir remiant ypatingos svarbos misijos svetainių, interneto paraiškas, elektroninio pašto serverius, saugumo ir debesys saugojimo paslaugos 6000 klientams Rackspace

Rašyti komentarą