Kaip kompiuterio remiamos rengimo (CAD) revoliuciją inžinerijos pramonės

parašė , 2011-11-29 23:30

CAD, kompiuterio remiamos dizaino davė apie techninius inžinerinės pramonės revoliucijos. CAD paslaugos gali būti skirstomos į plačias kategorijas kaip architektūros paslaugos, struktūrinių, EP narys ir mechaninių paslaugos. CAD inžinieriams ir architektams šiandien yra kaip deguonies gyvenimo. CAD paslaugos yra a boon skirta visoms įmonėms visame pasaulyje kurie norėtų vykdyti CAD projektus su išlaidomis ir greitai siekinys pajėgumų. Su nuolat augančius statybos pramonės ir paslaugų CAD pasiekė eminence visame pasaulyje. Ši technologija prisidėjo labai plėtros statybos pramonės, statybos ir infrastruktūros plėtros, žalia pastato sąvoka kartu su kitų inžinerijos srityse kaip mašina projektavimas, aviacijos lakštai, transformatorių, projektavimas, GIS, slėgio indo projektavimas ir kt
Inžinerijos pramonės šiandien naudoja CAD paslaugų užtikrinti mažiau išlaidų, geriausios kokybės, greitai laiko kartu su puikus projekto efektyvumą. CAD nebėra tik AutoCAD. Ten buvo labai evoliucija CAD programinės įrangos per.CAD specialistų visame pasaulyje naudoti programinės įrangos, kuri yra naudinga yra naudojant naujausius programinės įrangos kaip AutoCAD, Revit, 3D Studio Max, Pro-E, kietosios darbų, išradėjas, MicroStation ir tt, kad vykdyti projektavimo, projektų rengimo ir modeliavimo projektus. Naudojant tokią programinę įrangą, visą projekto vykdymo ciklo atėjo į naują arenoje dėl CAD paslaugas. Dabar galima vizualizuoti visą pastato ir išsamiai dar prieš jis užpildomas. Tai yra įmanoma naudojant “Virtualus statybos modeliavimo” taip pat susiję su statybos inžinerijos pramonės modeliavimo informacija. Trimačių vaizdų generavimo leidžia suteikti bet koks pastatas arba produkto Fotorealistinė jaučia prieš faktinį statybos arba gamybos produkto. Ši raida taip pat sukėlė padidinti į inžinerijos ir CAD paslaugas teikiančios bendrovės. Su mėlyna raštai, sukuriamas neautomatiniu būdu, CAD brėžiniai skaitmeninimo, daug galimybių atvėrė architektų, inžinierių ir rengėjai.

CAD paslaugų užtikrinti, absoliutus skaitmeninimo rankiniu būdu brėžiniai, kompiuterinio brėžiniai per nuskaitytą PDF rinkmenų, vertus eskizais arba senas rankiniu būdu. Bendrovės naudoja skirtingus požiūrius ir metodus pasinaudoti atidžiai atsižvelgia į projekto vykdymą. Kaip minėta anksčiau, CAD paslaugos nebėra tik vieno konkretaus domeno arba segmento. Masyvai paslaugas, taikoma viena globą. Be projekto vykdymą, kompiuterinio CAD brėžiniai ar vaizdai yra lengviau išlaikyti, įrašyti ar siųsti visoje klientams. Nėra rizikos vaizdus arba brėžiniai, yra sugadintas metu, laiko. Klaidas galima lengvai padaryti be daug laiko ir gali pagalbos greitai. Programinę įrangą, pvz., Revit, pakeitimus, vieno modelio dalis atspindi visą modelį, mažinant rankinio įsikišimo. Tai taip pat palengvina apibrėžimas ir ekstrahavimas atskirų lapų arba skirtingų dalies brėžiniai ir kiekvieną minutę išsamiai.

Tai yra viena iš pagrindinių priežasčių, kad visame pasaulyje, didelių statybos namų ar infrastruktūros bendrovių yra itin autsorsingas CAD paslaugų. Šį procesą per tam tikrą laikotarpį padeda įmonėms įgyti pranašumą prieš savo konkurentus, kurie ne užsako savo reikalavimus. CAD technologijų išsivystė į kitą epochą per trumpą laiko tarpą ir nuolat vystosi į geresnės formos suteikti inžinerijos pramonės. CAD paslaugas dabar padeda CAD įmonėms ir specialistams efektyviau tvarkyti savo projektavimas rengia ar modeliavimo projektus. Bendrovės, siūlančios CAD paslaugų ir bendrovių, kurios yra nuolat atnaujinti jų techninių įgūdžių visada bus naudingas padėtyje, palyginti su bendrovės, kurie vis dar remiasi tradiciniais metodais, vykdant projektus.

Tesla užsakomųjų paslaugų yra inžinerijos užsakomųjų paslaugų bendrovė siūlo CAD ir BIM paslaugas užsienio klientams. Apsilankykite mūsų svetainėje gauti daugiau informacijos apie mūsų paslaugas.

TESLA užsakomųjų paslaugų, pirmaujančių inžinerijos CAD paslaugų bendrovės. CAD rengimo kompanija siūlo Detailing, rengiant ir projektavimo paslaugos visose pramonės šakose. Norėdami sužinoti daugiau apie CAD paslaugos: >

Rašyti komentarą