Kaip pradėti dirbti su WordPress

parašė , 2012-02-08 13:57

Kai jūs turite prieigą prie serveris, su ftp ryšį, taip pat domeno vardą, galite turėti galbūt viskas turėtų gauti pradėjo su WordPress–vedlys su Sidnėjus interneto svetainės pažangos kaip pasiekti jūsų tinklo prekybos ketinimą per kaip veiksminga svetainės šabloną. Paprasta naudoti, paprastas dienoraščių scenarijų, kuris leidžia jums gauti interneto svetainę pradėjo vykdyti viduje keletą minučių. Tai yra WordPress energijos jums. WordPress, jums išsamią komanda daugiau nei jūsų svetainės ar tinklas ir užtikrina, kad jums tiesiog negalima tik tinkinti paieškos ir tikrai manote, bet su tūkstančiai nemokamai ir pritaikyti šablonus pasirinkti, jums bus leista būti likusios patikino, kad jϋs galite pateikti viso unikali svetainę jums per kelias valandas

Jei turite interneto priimančiosios ir domeno vardą, jūs tikriausiai viskas, ko jums reikia norint pradėti su WordPress. Paprasta naudoti, dienoraščių scenarijų, kuris leidžia jums gauti keletą minučių padaryti svetainę. Tai WordPress stiprumo jums. WordPress leidžia perimti jūsų svetainę ar interneto dienoraštį visiškai komanda ir užtikrinti, kad negalima tiesiog keisti išvaizdą, taip pat manote, bet su daug nemokama ir paprasta tinkinti šablonai, nuo kurio galima pasirinkti, jūs Būkite tikri, kad jums gali sukurti visą unikalų svetainę pagal savo poreikius per kelias valandas. Diegimas WordPress nėra sunku. Tiesiog įkelti jūsų WordPress failo turinį į namų katalogą jūsų web hosting server arba bet submeniu katalogas, kurioje norėtumėte nustatyti WordPress. Po to generuoti duomenų baze ir taip pat MySQL su duomenų bazės koregavimo privilegijų. Naudojant ftp pervardyti wp-config-sample.php wp-config.php failą. Atidarykite savo naršyklę ir raktas wp-config.php duomenų failas visą informaciją apie duomenų bazės ir db vartotojo. Kad bus generuoti saugos slaptažodis administratorius taip pat kaip jūsų backend programas bus sukurti kiekvienas iš lentelių ir duomenų bazės ir visiškai įdiegti. Ši visa operacija paprastai reikia atlikti iš esmės penkias minutes. WordPress ateina su išsamią administratorius cpanel, kad leidžia kurti tinklapius, pridėti daugiau plug-in, pakeisti interneto puslapio informacija, navigacijos ir kelis papildomus aspektus. Išlaikytinis pateikus pagal šabloną, kurį galima pasirinkti, galbūt yra net daugiau parinkčių keitimas.

WordPress pat suteikia plug-ins katalogą, kad suteikia jums galimybę įsigyti tūkstančiai plugins, kurios galėtų pasiūlyti jums daug galimybes pakeisti jūsų svetainėje labai lengvai. Awesome funkcijos yra tik plug-in iš karto ir, nes yra tiek daug pasirinkti iš jūsų niekada bus be nauja funkcija įtraukti į jūsų svetainę.

Kai kurie paramą kartu su kai kurių pažangios žinių PHP programavimo, galite taikyti daug tinkinimai ir kietas upgradation. Tikriausiai tai kodėl, nepaisydami kas vienas kietas charakteristikas, kad WordPress suteikia vartotojams jums vis dar reikia Sidnėjus svetainėje plėtros verslo pasiūlyti jums, kad gaivus dizainas ir stiliaus, kuris yra praktiškas ir kietas.

Sidnėjus svetainėje plėtros bendrovė greičiausiai bus galima suteikti jums pridėtinės universalumą ir pakeitimu, pvz., plėtoti tinkamą padarė web tema jūsų interneto svetainę. Pridėta lankstumo, jie galėtų įtraukti kai kurie pasirinktiniai suprojektuoti prijungti modulius, yra išimtinės į savo svetainę ir pridėti pažangesnių vartotojo sąsajos funkcijos. Kai išrinkinėti Sidnėjus svetainėje plėtros įmonės būti tikras, kad jie jau geriausiais ekspertais, taip pat informacijos bazė gaminti Pasirinktiniai šablonai WordPress ir taip pat sukurti įskiepiai. Jie sukurta naudojant WordPress svetainių rinkinyje yra geras būdas patikrinti savo galimybes.

Rašyti komentarą