Kaip galite naudoti atsarginių kopijų kūrimo vedlys per cPanel jūsų interneto prieglobos sΰskaitas?

parašė , 2012-04-03 09:46

Kaip jūs norėtumėte atsarginę kopiją ir patogiai perkelti savo svetaines? Ar norite paleisti ar atnaujinti esamą weblog be vargo? Siekiama atkurti word platų web funkcijos labai lengvai tuo atveju jūsų serverio sudaužė, įgytas nulaužė ar nupirktas pažeistos nuo gaisro? Gautas masyvas domenų atsarginę kopiją? Jūsų pageidavimus atsiliepiama, kaip jūs išmoksite, cPanel atsarginę sugebėjimas – svetainės atsarginę programinės įrangos programa, Susėdę teisę ten jūsų valdymo pulte spręsti savo svetainės atsarginę reikalavimus.

Serverio avarijų, serverio suskirstymus – šios rūšies gaila incidentų atsitikti. Be abejo, mūsų interneto svetainių paprastai su galimybe sutrikimas, išpuolių ir sistemos gedimų. Tik pažvelgti į baudos spausdinti duomenis ir išnagrinėti su vartotojo sutartimi hostingo teikėjo, ir akivaizdu, kad beveik visos interneto priimančiosios tiekėjas nėra linkę pasirinkti pareigų atsargines kopijas jūsų info

Nepriklausomai nuo to, kokiu atveju gali būti, žalos yra neatšaukiama – dokumentus, el. laiškus ir duomenų šaltinis yra netinkamas. Naudojant šios rūšies žalos atlyginimo ir tada atkūrimą visame vėl iš naujo nėra yra galimybė – ypač jei dirbate žinomų verslo įmonės svetainę. Laimei dauguma World-Wide-Web priimančiosios bendrovės leisti visą svetainės atsarginę kopiją iš cPanel atsarginę kopiją. Vis dėlto ne manyti, kad priimančioji-žiniatinklio paslaugų teikėjas bus atsarginę jūsų svetainėje. Padėti save, atsarginės jūsų svetainių savo labai savo apsaugos.

Kai jūs labai savo a Linux metodas serverio interneto prieglobos paslaugų tada galima jums siūlomas grynasis interneto Hostingas, cPanel vadinamas sąsaja. Tiesiog jūsų cPanel, yra tikrai yra puikus alternatyvių vadinamas atsarginio kopijavimo vedlys. Galo iki vedlys leidžia atsarginę kopiją iš viso svetainę, tada gauti jį kaip patogią atsarginių kopijų failą. Tinklapio atsarginės kopijos atsitinka remiama pagal duomenų šaltinio, elektroninį paštą ir žiniatinkliui duomenis. Atsarginė kopija bus veiksmingai suteikti jums kažką, kad jūs tiesiog turite atnaujinti savo svetainę operacijos tikrai turėtų jums turėtų atkurti.

cPanel stuburo procesas:

1. Taip, kad atsarginės jūsų svetainę (kaip pavyzdyje greenlawns.com) pradinio ir visų svarbiausia tęsti savo URL cPanel (pvz., greenlawns.com:2082 arba greenlawns.com/cpanel) ir įveskite per savo žurnalo duomenis.

2. Dabar tiesiog spustelėkite piktogramą atsarginę kopiją. Tai gali būti Atsarginė svetainė. Naudoti namų sąrašą atgalinę užtikrinti, jūs galėsite padėti jums sutaupyti katalogą atsarginės kopijos laiškus ir žiniatinklio svetainės informaciją.

3. Vėliau tiesiog spustelėkite aplink įsigyti savo duomenų bazes, e. pašto filtrų ir e pašto slapyvardžiai rodomas url.

Optimalus apsaugos tikrai siūloma atsarginės kopijos kūrimo metu kiekvienos mažiausiai dviejų savaičių katalogų ir to momento, kiekvieną vakarą duomenų šaltinio ir e-mail

Nors atsarginės jūsų svetainių gali užimti laiko, visų pirma, jei turite interneto svetainę dažnai atsarginės tūris, gauti tinklapį cPanel atsarginę svetainės saugos privalumai yra verta.

Dabar eiti pirmyn į jums cPanel ir atsarginės svetaines-, nes jūs niekada žinote, kai turite jį gerai.

>

Rašyti komentarą