Ką jūs turėjo žinoti apie domenų vardus: ICANN Vs Internic

parašė , 2011-11-04 17:32

Kaip veikia TL paskyrimo

Kiekvienas talpinimas korporacijos, kad dirbti su ICANN gauti tam tikrą kiekį IP adresų, kurioje priskiria kompaniją kas savo pirkėjų. Paprastai, kai bendro naudojimo serverio keletą domenų vardų gali tikriausiai pasidalinti identiški TL rankenėlę.

Kas yra Internic?

ICANN veikia Internic, kuris veikia teikti informaciją ir faktus visuomenei apie domeno pavadinimas registruotojų. Dėl šios priežasties, kas prašymus, pastatytas ant domeno nustatyti serveryje Internic WHOIS funkcijos LOOKUP eina iš sistemos registruotų informaciją ir faktus. Kas vienas produkciniai peržvalgos rezultatas savo ruožtu rodo kreipiamasi sėkmės. Kiekvieną kartą, domeno nustatyti registravimo vyksta per tik duomenų ICANN bazę, Internic tada katalogų faktų WHOIS serverio

Be to, jūs galite Natknąć katalogą domeno registrų viduje Internic svetainėje, taip pat. Nors tai gali įrodyti naudinga taip pat gali įrodyti sudėtinga tuo pačiu metu nėra skaičių registratorių ten. Vienas iš apdovanojimai taikant Internic kontrolinis sąrašas susijęs su kaip štabas užtikrina teismo sekretorius, galite pasirinkti yra akredituota, būtų veiksmingai atitinkantis ICANN savo lūkesčius.

Be to, jūs turite galimybę pranešti apie bet kokį sekretoriaus Internic svetainėje rasti nesugebėjimą laikytis nustatytų ICANN lūkesčius. Galite padaryti, užpildę rūšiuoti svetainėje. Be to, tos rūšies suteikia galimybę ištaisyti bet netikslūs duomenys atskleidusius viduje jūsų domeno sąrašą viduje Internic duomenų bazės.

Nemokamai už domenų s. kompensuoti domenų

Standartas, nėra visiškai nemokamai domenus. Žmonės gali tiesiog atskleisti SUBMENIU domeno išlaidų nėra, tačiau tai atlikti neįmanoma jiems galimybę gaminti prekinis vardas domeno vardas būtų. Kita vertus, kai kurios bendrovės sąlygas asmenims, kad Laisvas Hostingas su domeno vardo registravimo.

Kita vertus, nemokamai sritys yra kartais pasiekiamas, kai galite gauti hostingo metodas kaip veiksmingai. Dauguma scenarijai, smulkaus verslo niekada naudos iš bet kokios rūšies nesumokėjus domenų vardus. Tačiau jie gali taip pat gauti vienas iš kelių paketai šiandien.

Kaip ir kitų verslo įmonėje, yra ICANN linkęs padaryti sprendimus, kad yra tikrai didelis. Šie sprendimai vis dėlto yra daug pasiekti ir gali turėti įtakos moterų ir vyrų dėl a visoje pasaulio mastu, pasakyti, kaip Microsoft, išskyrus vieninteliu būdu. Net “Microsoft” naudoja domeno vardų world wide web nustatyti svetaines, kad bus parengti svetainės lankytojų į savo atitinkamos verslo įmonės. Interneto investuotojams domenų vardus, labai kaip žemės – spekuliacinio prekybininkams tikrą turto.

Žinoma, dot com yra labiausiai patrauklus domeno plėtinys, tačiau yra daug kitų žmonių. Asmuo, tai yra dot tv. Iš pradžių taškas televizijos buvo pradėta kaip tautos pratęsimo kaip mums yra Jungtinių Amerikos Valstijų taškas. Dot Tv pavadinta Tuvalu maža sala. Dabar, kai kurių mokslininkų ir meteorologists manote, Tuvalu pozicijoje grimzdimo vandenyne.

Bet – ką apie etikos įsipareigojimas ICANN & amp registrų

Daug srityje nustatyti įmonės mano, kad atsižvelgiant tos taškas Tv buvo taip pat pradėjo naudoti įprastą visuomenei – ji turėtų būti garantuotas bendro visuomenės.

Rašyti komentarą