Ką daryti, kad slapta kamera iš tiesų liktų slapta

parašė , 2019-05-04 05:35

Ta, kad slaptos stebejimo kameros iš tiesų liktų slaptomis, reikia mokėti jas tinkamai sumontuoti, ir tinkamai jomis naudotis. Jeigu norite, kad apie jūsų filmavimą niekas neįtartų, stenkitės tą slaptumą išlaikyti visais būdais. Štai keletas patarimų.

Pirkti kokybiškas kameras

Pirmiausia, pirkite tikrai kokybiškas „slaptas“ kameras iš tokių parduotuvių kaip https://www.spy24.lt. Čia rasite kamerų, kurios tikrai visų pirma veiks kokybiškai, siųs be pertrūkių jums reikiamą vaizdą, ir puikiai tiesiog veiks. Taip pat galėsite su tokiomis kameromis ir vėliau ką nors nuveikti jau po pagrindinio tikslo, nes jos bus kokybiškos ir ilgaamžės. Galima jas skirstyti į kelias rūšis.

Pirma strategija: maža ir lengvai paslepiama

Stebėjimo įrangaPirmiausia – tai universalios miniatiūrinės kameros, kurias tiesiog galima paslėpti bet kur ir tiek. Tą reikia padaryti atsakingai, kad kamera nebūtų pastebėta. Ji mažiausiai bus pastebima tokiame fone, kuriame yra daug šešėlių, skirtingų spalvų, smulkių daiktų, raštų, tekstūrų ir reljefų. Tačiau ją prisegti reikia saugiai, kad puikiai rodytų vaizdą.

Antra strategija: imituojanti kitą daiktą

Šios kameros atrodo itin viliojančiai, nes jos imituoja kažkokius daiktus, arba tiesiog yra tais daiktais tik su paslėptomis kameromis. Pvz., tai gali būti stalinis laikrodis, kokį dažnai matome biure, kuris turi savyje įmontuotą slaptą kamerą. Tai tikrai įdomus dalykas, verta išbandyti, jeigu ieškote kažko neįprasto. Kiek seniau buvę aktualūs kompaktiniai diskai CD – irgi dar vienas bandymas įmontuoti kamerą ir padaryti ją nepastebima. Galbūt būtų keista, jeigu prie kompiuterio, kuriame nėra kompaktinių diskų grotuvo, stovėtų krūva diskų. Tačiau jeigu iš diskų kambaryje pasidarysite dekoracinę sienos medžiagą, nebus labai įtartina. Nebent tai visiškai prieštarauja jūsų įsitikinimams apie interjerą ir tai jus išduotų. Apskritai nors slaptų kamerų daiktuose ir nesimato, tačiau jus gali išduoti patys daiktai, jeigu jie pas jus atrodo nederantys aplinkoje, nereikalingi, jie tiesiog bus įtartini. Vienas universalesnių daiktų, kuris gali turėti slaptą kamerą, ir išlikti nepastebimas, tarsi visur tinkantis – tai tušinukas. Jis gali būti itin tinkamas ir neišsiskiriantis bet kokioje aplinkoje. Tačiau būkite tikri, kad niekas juo nesinaudos, ir jis tik atliks filmavimo funkciją.

Svarbu: neišsiduoti, kad yra filmuojama

Labai svarbu, kad slapto filmavimo metu, jeigu jūs ten taip pat dalyvaujate, neišsiduotumėte, kad filmuoja. Svarbiausia yra nežiūrėti patiems į kamerą. Tačiau galite pasistengti atsidurti tokioje pozicijoje kambaryje, kad neužstotumėte kameros perspektyvos.

Rašyti komentarą