Gėlių pristatymo paslaugų įvairovė

parašė , 2019-06-28 09:22

Ar reikia priežasties, kad galėtume padovanoti gėles? Tikrai ne, o ir nupirkti gėles dabar paprasčiau, nei paprasta, nes gėlės į namus pristatomos visuose Lietuvos miestuose. Galimos įvairios paslaugos: puokščių pristatymas, gėlių puošimui pristatymas ir kt. Tereikia užpildyti užsakymą https://www.geliufeja.lt/geles-i-namus-klaipedoje nurodant pageidaujamas gėles ir adresą su tiksliu laiku. Sudėtingiausia pirkėjams būna pasirinkti gėles.

GėlėsKaip sužinoti, kokias gėles pasirinkti? Dažniausiai gėlės parenkamos pagal progą. Nėra jokių griežtų taisyklių kaip viskas turi vykti, kad išrinkti teisingas gėles. Žodžio „teisingos“ gėlės tikrai nėra. Egzistuoja tik viena paprasta taisyklė dėl gėlių skaičiaus. Jei tai džiugi proga, tai gėlių skaičius turi būti nelyginis. Visais kitais atvejais lyginis. Viskas. Visos kitos taip vadinamos taisyklės, tėra patarimai. Galima jų paisyti arba ne. Pavyzdžiui, dažnai sakoma, kad vyrams galima dovanoti gvazdikus ar amarylius, o moterims visos kitos gėlės, tokios kaip orchidėjos, rožės, hiacintai, narcizai ir pan. Iš tikrųjų nereikėtų šių patarimų paisyti, jei žmogus, kuriam įteiksite gėles yra nestandartinio mąstymo ar labai šiuolaikiškas. Galbūt kaip tik jaunatviškas vyresnio amžiaus vyriškis nudžiugs gavęs dovanų hiacintus ar orchidėjas? Kartais nestandartiniai pasirinkimai yra patys geriausi, nes jie originalūs ir gali maloniai nustebinti. Taigi, nebijokite dovanoti gėlių neklausant patarimų, kad jos skirstomos į tas, kurios skirtos tik vyrams ar moterims.

Kitas patarimas – spalvos. Yra pagrindinės gėlių spalvos, kurios tinkamos įvairiems atvejams: raudonos, baltos, geltonos, mėlynos, violetinės. Tam tikros spalvos gali būti įteikiamos tik tam tikromis progomis ar tam tikro amžiaus žmonėms. Pavyzdžiui, rausvos spalvos gėlytės tikrai netiks vyresnio amžiaus moteriai ar bet kokio amžiaus vyrui. Ši spalva tinkama jauno amžiaus moteriai, merginai ar mergaitei. Žinant tam tikras spalvų subtilybes galima lengviau pasirinkti.

Šiuo metu gėlių pristatymo paslaugos siūlo labai platų gėlių asortimentą, todėl galima rasti įvairių spalvų, įvairių dydžių, įvairių rūšių gėlių. Floristai kuria nuostabias puokštes ar gėlių kompozicijas, todėl net ir išrankiausi klientai ras kažką įdomaus. Jei nežinote, kokių gėlių jums reikia, tai visuomet galima kreiptis į pardavėjus, kad jie padėtų parinkti tinkamas gėles pagal progą, amžių, lytį.

Pats paprasčiausias būdas padėkoti ar išreikšti savo jausmus kitam žmogui – įteikti gėlių. Nesvarbu kokia tai proga, tačiau gėlės visuomet maloniai nudžiugins tą, kuris jas gaus. Belieka tik gerai pagalvoti, kurios gėlės labiausiai tinka dovanoti.

Rašyti komentarą