Išsirinkti geriausią interneto priegloba jūsų verslui

parašė , 2012-01-23 08:54

Šiandien daugelis bendrovėms ir įmonėms yra naudojant interneto pasaulyje atlikti. Taigi, iš esmės, interneto įmonių yra be…online, o tai reiškia, mes turime priimančiosios laisvai egzistuoja internete. Pasirinkimas teisė priimančiosios jūsų verslui yra svarbi dalis kad galėtų sukurti interneto vaizdo. Visi pavaduojančius pasiūlyti įvairių sugebėjimus ir išlaidas, kaip kas nors kitas. Ką reikia padaryti, tai suprasti, ką jums reikia iš priimančiosios ir priimančiosios turi pasiϋlyti savo verslo.

Klausimai Užduoti:

• Kiek vietos yra reikalingas pralaidumo?

• Kiek tai kainuos? Kiekvieną mėnesį, metiniai mokesčiai?
• Kiek saugi yra priimančiosios? Ar yra kitų vartotojų ir serverių?

• Yra viskas apstatytas ir pasiruošę eiti, ar turiu jį nustatyti?

Interneto pavaduojančius

Priėmimo vyksta tarp daugelio kitų naudotojų dėl pačios priimančiosios ir viskas yra rūpintis. Šis priimančiosios vaizdą kaip viešbučio kambarį su apgyvendinimu periodinis mokestis. Daug bloggers online naudoti tai, nes tai ekonomiškas ir jie neturi jaudintis dėl reguliavimo arba nieko nustatymas.

Skirta pavaduojančius, kaip mes turime visą Viešbutis. Vartotojas turi visiškai kontroliuoti kiekvieną aspektą priimančiosios ir daryti, ką jie prašom. Jis yra naudojamas visų pirma didelės korporacijos, kad visi turimi produktai ir jis yra vienas iš labiausiai saugus.

Virtualus hosting yra vienas iš choicest, smulkaus verslo savininkai. Tai leidžia jiems vykdyti ir prieigos kelias svetaines per vieną kompiuterį. Sistema yra atsisiųsti į mašina ir veikia svetainėje be dalintis jais su niekam, kaip tai yra uždara sistema.

Perpardavėjas Hostingas yra keista tai, kad-savo verslo. Daugelis įmonių pirkimo interneto erdvėje, kad jau turimą (organizuotas ir išbandyti) ir perparduoda ją kitiems, daug kaip buto šeimininkas nėra jų nuomininkams.

Masyvi duomenų infrastruktūra, su daug įvairių serverių, palyginti su viena pagrįsta Debesis priegloba. Čia, galia atitinka finansinio efektyvumo, kur galite naudoti, tačiau daug vietos reikia, ir tai tik iπlaidψ jϋsψ ką naudoti. Ji tik drobeko yra tai kad ji gali būti neužtikrintas daug lengviau nei kiti nes yra tiek daug serveriai ir vartotojams.

Domeno Hostingas Galiausiai yra pigiausias būdas eiti, nes ji yra nemokama. Pavaduojančius pasiūlyti tai, jūs galite nustatyti savo svetainę nemokamai charge…but, neigiama yra tai, kad jūs turite leisti jiems reklamuoti savo interneto puslapiuose. Jei esate įmonės savininkas, tai gali būti vietoje pasirinkimas jums atsiskaityti, tačiau dienoraščių ir pomėgius, tai gali būti gera idėja.

Hostingas sau

Taigi dabar jūs turite apytikriai sužinoti, apie ką parinktys turite prieinamas jums. Dabar jūs manote sau ir savo verslΰ. Jis bus kaip rasti vieta gyventi; ar jums reikia daug vietos, jums gali tekti sukurti arba jaukus butas padarys už jus? Taip pat atsižvelgti į saugumo apribojimus, kad yra. Jei esate serverio ir savo svetainę, jums reikia užtikrinti, kad jis būtų apsaugotas nuo įsilaužėlių. Kai kurie iš didesnių šeimininkai, kad pasiūlyti naudojimo skirtingiems vartotojams gali būti pigūs, bet taip pat gali būti mažiau saugus.

Kas yra jūsų verslo?

Galiausiai jūs turite tai, kas tinka jums ir jūsų verslui. Rasti teisę priimančiosios, kaip surasti tinkamą būsto tipą norite gyventi. Svarstyti, ką jums reikia jūsų online Verslas augtų, veikti teisingai ir saugiai, kad jums bus malonu rezultatus.

Rašyti komentarą