ICANN sekretorius: za Domains visiems

parašė , 2012-01-23 23:07

Viršuje, kad, jie garantuoto kad niekas ypač dar turi jas įsigijo ne vyras ar moteris arba subjektas, kuris teigė, pirkti, domeno nustatyti. Be to, ICANN pareiga prižiūrėti ir valdyti kas vieną sričių skiriamąjį TL susidoroti su išimtinio paskirstymo. Vienas būdų, kaip jie įvykdyti šią pareigą pirmiausia yra per veikimą su a spektrą interneto prieglobos įmonės, kurios priskirti IP adresai vartotojams.

Dar kitos ICANN atlikti yra akredituoti domeno nustatyti registrus. Kiekvieną kartą, kai ICANN pripažįsta, akreditacijos vyresniojo teisės specialisto, domeno registratoriaus turės laikytis pasirinkto rinkinio principus ir lūkesčius. Pagal darę, ICANN užtikrina, kad tik apie kiekvieną registrų klientų gauna tikslus dydis, aukštos kokybės ir orientavimo nepriklausomai nuo registracijos jie pasirinkti domeną

Kaip veikia TL paskyrimo

Kiekvienos iš interneto, talpinimas korporacijos, kad padaryti darbą su ICANN pirkimo nurodytą IP adresus, interneto prieglobos kompanija priskiria kiekvienam savo klientams skaičių. Paprastai, kai bendrų serverio naudojama gana daug domenų vardų gali potencialiai pasidalinti panašių TL spręsti.

Kas yra Internic?

ICANN veikia Internic, kuris veikia teikti informaciją ir faktus visuomenei apie domeno nustatyti registruotojų. Dėl to kiekvieno ir kas prašymus skirti domene nustatyti peržvalgos dėl Internic WHOIS serverio eina sistemos registruotų faktus. Savo ruožtu tik apie kiekvieną pelninga mokslinių tyrimų pabaigos rezultatas rodo kreipiamasi sėkmės. Kiekvieną kartą domeno vardo registracijos vyksta per tik ICANN duomenų bazės, Internic tada katalogai faktus WHOIS serverio.

Be to, jūs galite Natknąć domeno registrų viduje Internic interneto svetainės katalogą taip puikiai. Nors tai gali bϋti labai naudinga taip pat gali įrodyti sunku tiksliai vienu metu matyti, kad yra šimtai registratorių siūlomų. Vienas iš privalumai naudojant Internic sąrašą yra susijęs su kaip jis užtikrina teismo sekretorius, galite pasirinkti akredituota, taip pat atitinka ICANN’s specifikacijas.

Be to, jūs turite galimybę pranešti bet sekretoriaus Internic interneto svetainėje-atskleidusius nesugebėjimą laikytis ICANN nustatytus kriterijus. Galite padaryti užpildydami formą svetainėje. Be to, tipo leidžia jums teisę bet netikslūs duomenys identifikuoti jūsų domeno oficialųjį prekybos sąrašą tik Internic duomenų bazės.

Visiškai nemokamai domenus vs mokama domenų

Pagrindinis, nėra nemokamai domenus. Žmonės labai lengvai galite atrasti a SUBMENIU domeno nemokamai, tačiau tai neleidžia jiems galimybę generuoti prekinis vardas domeno pavadinimas būtų. Vis dėlto, kai kurių paslaugų leisti žmonėms yra visiškai nemokama interneto priegloba su domeno nustatyti registracijas.

Kita vertus, dažnai galima visiškai nemokamai domenus, kai galite gauti priėmimo planą kaip gražiai. Daugeliu atvejų, organizacija niekada pranašumą iš bet kokio pobūdžio nesumokėjus domenų vardus. Vis dėlto, jie gali pranašumą nuo 1 daugelis sandorių, siūlomų šių dienų.

Kelnas, 2004 m. spalio 10 d. ICANN sekretoriaus Secura skelbia dabar, kad korporacija dabar priimti jp-domenų iš įmonių registravimo ir Japonijos išorės žmonių.

Į jp-domenai Japonijos domenų. Jp domenų priklauso populiarus domenų Azijoje.

Rašyti komentarą