Įperkamos Web Hostingas R6 per mėnesį

parašė , 2012-01-13 19:50

Įperkamos Web Hostingas R6 per mėnesį. Jokių apribojimų į duomenų bazes arba el. pašto adresus, Neribotam laikui addon & parked Domenai su 30 dienų pinigų atgal garantijos. 99,9 naujinimas % garantijos, 24 x 7 techninę paramą. Free.Co.za domenuose pasirinktą pakuočių. web hosting tiesiog tapo daug paprastesnis su daugiau nei 200 savarankiškai įdiegti scenarijus iš Drupal, WordPress, mes taip pat siūlome SSL sertifikatai leisti jums, kad jūsų saugus e-commerce svetainės ir veikia ne kartą.Gauna atsarginės jūsų duomenų ir kas daugiau, atleidimo iš darbo į jūsų svetainę, yra užtikrinti mūsų saugaus duomenų centras. Jei jūsų svetainėje yra žemyn, savo busiess yra autonominis, mes suprantame, tai ir mes 99,9 % uptime paslaugų lygio susitarime su visiems mūsų klientams

Ne, pigių, 6 randas per mėnesį mūsų lygį paketo siūlo 50 MB vietos su 800 mb pralaidumo.

Mes ne oversell, tai reiškia, kad rezervuotas paketas, galite registruotis, vien tik jūsų naudojimui. Mes bus niekada parduoti daugiau vietos nei mes sąskaitas galima.

Pasirinktas dabar taip pat apima nemokamą. co.za domeno, kai jūs užsiregistruosite per metus, thats teisė, daugiau vertės už pinigus.

24 x 7 parama teikiama visiems mūsų klientams pritraukti bilietą 1 ryte ir pamatyti whos miega! Ne tik mes atsargines savo duomenis, mes remti mūsų paslaugų 7 dienas per savaitę 365 dienas per metus. Ramybė, žinant, kad jūsų svetainė turi uptime garantija 99.9 % ir 30 diena pinigų atgal naujų klientų, kurie nori išbandyti mūsų paslaugas.

Jei pažvelgti į mūsų kainos, jums bus maloniai nustebinti rasti, kad mūsų įvežimo lygis priėmimo paketai yra geriausia kaina iki šiol! Iš R6 50 MB interneto erdvę.

Jei imtis arčiau taip pat bus rasti, kad mūsų pakuočių turi daugiau kaip 10 kartų daugiau pralaidumΰ nei vietos diske, mes suprantame, kad ji neatsižvelgia į didelę svetainę gauti daug eismo, thats, kodėl mes suteikiame jums daugiau vertės savo pinigus.

Jūsų svetainę gauna vyko serveriuose su kelių disko gedimo atleidimo iš darbo ir mes taip pat atsarginę savo duomenų, tik dar viena priežastis, kodėl jums turėtų apsvarstyti mums Hostingas jūsų svetainėje!

Visi mūsų paketai apima neribotą elektroninio pašto, duomenų bazių, addon domenus ir parked Domenai, mes suteikiame Jums didelę vertę didelė kaina ir mes norime, kad eiti į mylią ne tik gauti naujų klientų, bet išlaikyti mūsų klientų laimingas, mes apdovanoti lojalumo su puikus kasmet sutaupyti mūsų sąskaitose.

Prašome apsilankyti pas mus daugiau informacijos. >

Šio straipsnio autorius turi specialių žinių, interneto adresas. Straipsniai apie wordpress priimančioji atskleidžia autoriaus žinios apie tą patį. Autorius parašė daug straipsnių apie interneto erdvėje, taip pat.

Rašyti komentarą