Įgyti pelningas pasibaigęs domenų vardų – aspektas II

parašė , 2012-01-07 18:20

GoDaddy yra TDNAM, Enom/NetSol NameJet ir daugelis kitų.

Suprasti procesą ir pasirinkimus, susiję su baigiasi domeno registracija gali būti painus uždavinys. Kaip, kur, kai?

Šis rašymą į viršų bus atskleisti pagrindinių būdų tiria baigiasi domeno nustatyti, ir daug įvairių alternatyvų (arba turėjo aš pasakyti labai svarbu metodai apdrausti rezultatus).

Įprasta domeno galiojimo praktikos .com .net (domeno naikinimas ciklas):

1 Etapas. Energingi domeno

Laikotarpį, vienas-10 dešimtmečius užregistruotas domeno. Per šį laiką domenas operatorius turi nevaržomai naudoti domeno.
2 Etapas. Dėl sulaikymo

Per šį laikotarpį sustoti, registrantas yra reikalavo, kad Wybulić pratęsimo mokestis registratoriui toliau naudoti domeno. Jei atnaujinti domeną grįžti vėl į etape, vienas, jei ne domeno yra į onhold (dėl sulaikymo) padėtį, vienas-45 dienas (Kiekvienas registratorius turi nustato, kaip labai ilgai trunka šis laikotarpis). Šį kartą galiojimo (domenas operatorius) registrantas gali vis dėlto Wybulić pratęsimo mokestis ir nuolat dėl naudoti savo domeno vardą. Nors šį laiko tarpą onhold domeno išsprendžia Registratoriai žiniatinklio puslapį arba neišsprendžia visų.

Trys fazės. Išpirkimo

Teisę po vieną-45 dienų onhold laikotarpį, domeno tada įveda išpirkimo nuolatinio (RGP – išpirkimo atidėjimo laikotarpį), kuris trunka trisdešimt dienų. Už šio domeno registrantas nustatyti laiko trukmė turi praleisti išpirkimo delspinigių alternatyva (išpirkimo mokesčiai paprastai kaina tarp $per šimtą-200 remiantis Teismo kancleris) ir atnaujinti domeną. Jei domeno savininkas atnaujina domeno grįžti vėl į vieną etapą. Per šį išpirkimo laikotarpį domeno suskyla į registratorių svetainėje arba nėra išspręsti ne visi.

Keturių etapas. Kol naikinimo

Iš karto po to, kai domeno užbaigia Trisdešimt diena išpirkimo laikotarpį, neturi šiuo metu atnaujinamas, tada įveda 5 dieną kol bus naikinti laikotarpį. Atliekant šį laiko registrantas daugiau laiko turi pajėgumų atnaujinti domeną nustatyti. Domeno bus išleistas plačiajai visuomenei ir būti lengvai galima registruoti at 2 pm Rytų šeštą dieną.

(Lašas tokie veiksmai neturi tiksliai skiriamąjį Neįvykdytų užsakymų)

Domenai yra bet kuriuo metu pakeisti verslo. Aplink labai paskutiniais dviejų pavertė ilgą laiką, daug taškų tai apima daug versijų domeno naikinimo metodą. Anksčiau minėta kalbėjo apie veiksmų eigą, yra norma, bet kas paskutinę dieną papildomų ir daug daugiau Registratoriai pradeda turėti unikalų lašai.

Su šiuo atveju unikalus sumažėjimo: domeno registruojama su tinklo parinktys. Registrantas nepavyksta atnaujinti domeną per 60 dienų nuo galiojimo pabaigos datą. Domeno tada išparduota ne snapnames.com (domeno aukciono interneto puslapį).

Kiekvienas registratorius turi savo asmens išimtinę lašai laiką. Esamų registratorių, kurie dalyvauja skiriamąjį lašai yra: tinklo atsakymus, godaddy, laukinių Vakarų domenai, mėlyna skutimosi, registracijos urmu, dotster ir enom. Tinklo parinktys arba urmu registre turi būti backordered ne snapnames registruotus domenų. Ne godaddy, laukinių Vakarų registruotus domenų, domenai arba mėlyna Peiliakriaunė turėtų būti backordered godaddy arba laukinių Vakarų perpardavėjas kaip domainut.com.

Rašyti komentarą