Kodėl jūs norėtumėte naudoti eCommerce Hosting

parašė , 2012-01-07 23:34

Jei jūs parduodate prekes ar paslaugas internetu, galbūt turite ecommerce, Hostingas leisti klientams pirkti tiesiogiai iš savo svetainės. E-commerce ne tik padidina jūsų bendrą pardavimų, bet taip pat leidžia patogiau klientams užsisakyti savo produktus ir supaprastina visos užsakymo procesą. Kai kurios įmonės net paleisti visiškai internete be fizinio mažmeninės prekybos parduotuvėje.

Prieš nusipirkti ecommerce Hostingas iš paslaugų teikėjo, išsiaiškinti, ar įmonė siūlo 24/7 palaikyti ir kas bendravimo būdų yra prieinami. Būtų geriausia, jei bendrovė turėtų būti prieinamos per trumpąją poslanców, paštu ir telefonu. Turėtų patirties bet problemas, susijusias su Hostingas, bus norite juos fiksuoto greitai.
Kai kurie žiniatinklio priegloba teikėjai siūlo skirtingų ecommerce, Hostingas paketai. Pakuočių diferencijuojant pagal funkcijas, taip pat į kainą įtraukti. Paprastai, daugiau funkcijų įtraukti, tuo didesnė kaina. Kitos leidžia klientams pasirinkti funkcijos, jie norėtų savo hosting paketas. Su šia parinktimi klientams galite tinkinti jų pakuotes, padidinti savo svetainės našumą ir tikimės, kad gauti daugiau pardavimų. Tai labai svarbu žinoti, ką siūlo savo paslaugų teikėju prieš jus pirkti yra ecommerce hosting paketas iš jų.

Yra daug dalykų, jūs galite daryti su e-commerce svetainėje. Galite priimti mokėjimus iš jūsų klientus internete per įvairių metodų. Gali apdoroti kredito kortelės per prekybinės sąskaitos arba trečiosios šalies perdirbėjo kaip PayPal. Paprastumo mokėjimo leidžia klientams, kad užsakymų 24/7 ir realiu laiku.

E-commerce svetainės taip pat gali turėti krepšelis tais atvejais, kai klientai gali vietoje prekių skaičius ir toliau pirkinių iki patikrinti. Su pirkinių krepšelyje, vienas gali pridėti arba šalinti elementus, apskaičiuoti bendrą prekių savikaina įdėti į krepšelį ir žinau, laivybos ir mokesčių rinkliavų. Kai su prekėmis, krepšelis, klientas gali tada patikrinkite.

Jei norite nustatyti “Elektroninė prekyba” svetainės, jūs turite gauti SSL sertifikatas. Tai sustiprins savo svetainę saugumo, kaip ji ketina apsaugoti savo klientų informaciją iš trečiųjų šalių prieinama per operaciją. Klientai taip pat įsitikinęs, parduotuvė internete, kai jie žino, kad jie pateikti informaciją yra saugu.

Jums nereikia daug techninių žinių sukonfigūruoti e-commerce svetainėje. Dauguma ecommerce hosting paslaugų teikėjų yra paprasta naudoti funkcijas ir gali padėti jums nustatyti savo svetainę. Prieš jums pirkti, hosting, ištirti teikėjas ir palyginti kainas iš kitų bendrovių.

Kai ieškote geriausių Ecommerce hosting aplankyti Php Hostingas ir skaityti per keletą skirtingų hostingową įmonėms apžvalgos.

Rašyti komentarą