ICANN sekretorius: jp Domains visiems

parašė , 2011-11-09 20:38

Papildomų tik ICANN koordinuoja ir 3 rinkinių vienos rūšies identifikatorių internete, kurie yra tokie:

o Domenų vardus, kada programa, vadinama DNS (domenų pavadinimas serverių).

o Interneto protokolas (“TL”) adresus ir autonominės technika skaitmenys

o Protokolo uosto ir parametro numerius.

o Koordinuoja operacijos ir evoliucija DNS šaknies pavadinimą serverio metodo

o Koordinuoja politikos pažangą, sąžiningai ir tinkamai, susijusių su šių techninių pajėgumų

Nors ICANN atlieka savo misiją, yra pasirinktas pagrindinėmis vertybėmis, kad reikia būti būtina atsižvelgti, norint vadovas sprendimus ir veiksmus ICANN komanda. Šios vertybės įtraukti į vykdo:
o Išsaugoti ir padėti padidinti veiklos stabilumą, patikimumą, saugos ir pasaulio sąveikos į Online.

o Pristatome ir skatinti konkurenciją registracija, domeno pavadinimai vietą įmanoma ir naudinga, visuomenės smalsumas.

o Gerbti kūrybingumą, naujoves ir informacijos srautą ir faktų suprojektuoti kraujospūdžio, Online apribojant ICANN asmenų klausimus per ICANN savo misijos veiksmų reikalaujant arba labai naudojasi visame pasaulyje koordinavimo.

Be veikti, kad atlieka ICANN interneto būtų papildomas nei greičiausiai tik ištirpinama į anarchija jei ten buvo Nr sudėties rinkinys vietoje apsaugoti rankenėlę sistema, kuri sustiprina ir Online. ICANN taip pat bando skatinti ir rinkos padidinti interneto naudojimo nustatant Tautų. ICANN organizacijos gaminamas iki vyriausybinių ir nevyriausybinių atstovai taip pat veiksmingai, kaip technikos pramonės ekspertai, bendrovė asocijuotų ir kvalifikuotų žmonių gauti egalitarinės būdas valdyti interneto svetainėje.

Šiandien įsigyti svetainės buvimas turi kreiptis į gyvybiškai gana daug korporacijų šių dienų. Kaip rezultatas, domenų vardai turi augti turi būti būtinos keletas įmonės gyvybingumą šiandien. Šiuo metu, tai tik apie, klausimą užsiregistruoti savo domeno su iš matyti kai kurie tipo nuoroda, sukurtas galbūt ICANN arba Internic. Nepaisant to, daugelis nežino, kad tik apie kiekvieną įmonę kilęs iš tiksli pačios šaknis. Bet kuriuo atveju, ką visa tai nereiškia?

Kas yra ICANN?

Akronimas ICANN nurodo Corporation interneto vardų ir numerių. Galiausiai, jie muito administracija per domeno pavadinimas procedūrą (DNS). Dėl šios priežasties ICANN užtikrina, kad kiekvienas ir kiekvienas domenų vardus registruotas yra išimtiniais.

Be to, jie garantuotų, kad niekas pirma dar gavo juos ne fizinis ar juridinis asmuo, kuris teigė, įsigyti domeno vardą. Be to, ICANN turi prižiūrėti ir valdyti skiriamąjį paskirstymą, kas vieną domenų specialios TL spręsti. Yra atskirų metodų, jie atitinka šio įsipareigojimo yra per veikimą su interneto diapazoną, paslaugų teikėjų, kurie priskirti TL yra skirtas klientams.

Papildomos veikti ICANN yra akredituoti domeno nustato registrus. Bet kuriuo metu ICANN pripažįsta vyresniojo teisės specialisto akreditavimo, domeno registratoriaus tada turėjo laikytis tam tikrų rinkinys politikos ir specifikacijas. Atlikti tai, ICANN užtikrina, kad kiekvienas registrų vartotojų gaunančio tikslios tokio pat laipsnio puikus ir žinyno nepriklausomai nuo registracijos domeno jos pasiimti.

Kaip veikia TL paskyrimo

Kiekvienas interneto prieglobos įmonės, kad gauti darbą su ICANN gauti, pasirinktą kiekį IP adresai, kurie interneto prieglobos įmonės priskiria kas savo pirkėjų.

Rašyti komentarą